Szaboveronika

Význam jména Pauline


Význam jména Pauline / Neznámá

Polina je zkrácená forma řeckého jména Apollinaria, která je zase odvozena od jména Apollinarius. Jméno znamená, že patří řeckému slunečnímu bohu Apollo - "slunce", nebo "oddanému Apollovi".

Jméno Pauline se stalo v Rusku častější než Apollinaria, a to se stalo kvůli krásnému a plnému zvuku, stejně jako kvůli snadnější výslovnosti.

Existuje jiná verze původu jména Pauline - francouzština. Na přelomu 18. a 19. století bylo módní vyslovovat ruské výrazy ve francouzském stylu a francouzské jméno Paulina se nakonec vyslovilo jako ruská Polina, protože je pro ruský jazyk mnohem harmoničtější. Jméno Pauline se uvízlo a stalo se samostatnou formou.

Dnes je Polina jedním z nejoblíbenějších jmen pro dívky. A to není překvapivé, protože tolik žen, které ji mají vynikající, nosí. Mezi nimi jsou zpěvačka Polina Gagarina a Polina Viardotová, spisovatelka Polina Dashkova, básník Polina Baršková, herečky Polina Kutepová a Polina Lunegová, sovětská gymnastka Polina Astachová a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Vlastník jména Pauline je patronován ctihodnou Pannou Apollinarii. Byla dcerou vysoce postaveného římského úředníka, ale byla zřetelná její zbožností a zbožností. V raném mládí chodila na pouť do svatých míst a když se dostala do Alexandrie, odmítla se od svých společníků a po mnoho let zůstala v lese sama.

Pak dorazila k skeletu a pózovala jako eunuch z Dorothee. Byla přidělena buňka, kde strávila hodně času v modlitbách. Mezitím se ve své rodině objevila tragédie - mladší sestra Apollinarii byla posedlá démonem. Otec dívky ji přivedl k dóze Dorotheovi, aby ji vyléčil modlitbou. Dítě bylo uzdraveno, ale po návratu do rodičovského domu si otec všiml, že dívka byla těhotná.

Obvinil mnicha Dorofeiho. Jeho otec svému mnichovi svolal a když mu hodil své klášterní šaty, byl překvapen, že v mniši poznal svou nejmladší dceru, kterou její rodiče už zoufale hledali. Apollinaria opět opustila rodičovský domov a vzala od otce slovo, že si bude uchovávat své tajemství. Otec kláštera byl překvapen, když zjistil pravdu až po smrti Apollinarii.

V kalendáři není jméno Pauline, takže dívky jsou pokřtěny pod jménem Pelageya nebo Apollinaria. Paulineho narozeniny se slaví 18. ledna, 4. dubna, 13. července, 7. srpna, 19. září, 26. října nebo 27. listopadu.

Název funkce

Polina je okouzlující, společenská a příjemná žena. Je skvělá v každé společnosti, může udržet rozhovor na různých tématech. Při komunikaci s Polinou je především její rovnováha a rovnost nápadná, někdy se zdá být i lhostejná. Ve skutečnosti je zranitelná a zcela nezkušená osoba, která ji nikdy neochválí "já". V její charakteristice je nesobecká postava a ona se jako dítě může radovat z jakéhokoliv trinketu. Koneckonců, hlavní věc pro Polinu je pozornost.

Polina je schopná upřímně sympatizovat s druhým žaltem a soucítit s ní, vždy se pokusí najít omluvu i za nejpřísnější akt jiného člověka. Její jediná nevýhoda, která značně komplikuje její život, je přímočarost. Často mluví pravdu v oku, aniž by se snažila zklidnit její slova. Polina raději komunikuje s inteligentními lidmi a považuje se za stejnou.Podívá se na špatně pohané a nevzdělané lidi.

Polina má výbušný temperament, neví, jak se v sobě hromadí urážky. Je to špatná debata, když se snaží unést svůj názor, ale nemůže tvrdit. Ona kriticky zachází, i když někdy ráda nosí masku arogance a lhostejnosti. Žena je náchylná k záchvatům melancholie, může být pronásledována nepřiměřenými obavami a úzkostmi.

Polina je zcela bez sentimentality a vypadá docela realisticky. Při výběru mezi bohatstvím a láskou si pravděpodobně vybere bohatství. Má subjektivní pohled na život, snaží se všechno vyzkoušet sama. Někdy je velice ráda, že se sama vykopává, což ji vede do depresivního stavu.

Polina má špatně vyvinutou intuici, neví, jak jí důvěřovat. Její postava se vždy pohybuje od bezuzdné veselosti až po nadměrnou vážnost, ale vždy věří v její schopnosti a není ve spěchu důvěřovat lidem.

Polina miluje pohodlí, ocení pohodlí, vždy vypadá skvěle. Období činnosti a komunikace jsou nahrazeny touhou po odpočinku a být sama.Ona se může izolovat od světa po dlouhou dobu, aby obnovila emoční rovnováhu. Obecně má Polina poměrně obtížný charakter, ale žije zajímavý a bohatý život.

Dětství

Little Fields se vyznačuje šarmem a překvapivou přelíbilostí, jen zřídka konfliktuje s rodiči a vrstevníky. Je velmi aktivní, miluje hlučné hry a ráda pomáhá matce.

Ve škole se Fields stává usilovným studentem, aktivistou třídy. Vždy má mnoho přátel a její učitelé ji milují, protože je vždy ochoten pomoci a podniknout iniciativu.

Charakteristickým znakem dívky je její laskavost a schopnost reagovat a rodiče se musí snažit, aby Polina neztratila tyto kvality, jak vyrůstá. Máma má pro dítě velice silný vliv a Polině bude po celý svůj život doprovázet.

Polina má vždycky nějaký talent, a je velmi důležité si ho včas všimnout a dovolit jí rozvíjet se.

Zdraví

Pole v dětství často trpí nachlazením, takže je vhodné dát dívku do jakékoli sportovní sekce.

Jako dospělý se Pauline rychle unavuje a unavuje, spí a spí, ale spí a spí.Plina zdravého spánku je pro Polinu velmi důležitá, jinak se bude cítit špatně.

Zdraví Poliny obecně není příliš silné, a proto by se o něj měla starat už od dětství. Nejsilnějším bodem je nervový systém. Útoky melancholie a sebekritika mohou vést k prodloužené depresi.

Sexualita

Muž, který na Polinu zapůsobí, má tendenci idealizovat, což často končí sklamaním pro ženu. Pro Polinu je nesmírně důležitá úcta a důvěra v respekt jejího partnera, a proto nikdy nebude hrát krátkotrvající romantiku.

Polina je pro ženu obdařena nejlepšími vlastnostmi a necítí se jako nedostatek fanoušků. Ale její pocity jsou vyhlazeny, nikdy nevyjadřuje otevřeně své sympatie, a někdy to vypadá chladno a nedosažitelně.

Pauline v posteli zaujímá pozici pokory, dává přednost iniciativě partnerovi. Nemůže být nazývána dokonalým sexuálním partnerem, protože její provokace do vášně je téměř nemožná. Vytlačuje muže trochu od sebe, nebo je tlačí, aby se změnilo. Ale může si být jistá, že v Polině nikdy nebude mít místo pro svého milence.

Manželství a rodina, kompatibilita s jmény mužů

Polina je žena, o které můžete jen snít. Rodina je vždycky nejdůležitější ve svém životě, kvůli rodině se dá snadno vzdát své kariéry. Nebude se snažit ovládnout svého manžela, naopak bude poslušná a věrná ve všem v něm.

Přes její pokornost bude Polina srdcem a podporou celé rodiny, bude poslouchána a milována. Bude s manželkou zacházet s blahosklonností a odpustí všechny své slabosti. Polina je horlivá hostitelka, je schopná lahodně vařit a přijímat hosty s potěšením.

Sňatek pro Pauline je bez dětí nemyslitelný, bez nich nikdy nenajde štěstí. Bude věnovat lev svým dětem, často zapomíná na své vlastní potřeby. Dokonce Polina bude hledat práci blíže k domovu, aby se mohla kdykoli rozloučit s dětmi.

Úspěšné manželství očekává Polinu s muži jménem Arkady, Boris, Nikolai, Robert, Rodion, Egor, Dmitry, Gleb a Anatoly. Vyhněte se spojenectví s Alexandrem, Antonem, Andrejem, Fjodorem, Stanislavem, Olegem, Georgem a Nikitou.

Obchod a kariéra

Polina je aktivní osoba, ale více se zajímá o rodinu, ne o kariérní úspěch.Nemá žádnou obchodní ambici, ale je tu tvrdá práce a péče. Často se stává, že je bezohledně vykořisťována, nehodnotí její schopnosti.

Polina potřebuje mobilní práci - pečlivá a monotónní práce pro ni nebude fungovat. Může být dobrým reklamním agentem, manažerem, prodejcem, právníkem, učitelem nebo novinářkou. Perfektní kreativní profese - například herečka, umělec, stylista nebo módní návrhářka.

Polina může převzít jakoukoli práci, hlavní věcí je to, že přináší hmotné bohatství. Polina je schopna zachránit a upřímně řídit podnikání, proto se stane dobrým obchodním partnerem, kterému můžete důvěřovat.

Talismany pro Polinu

  • Patron planety - Saturn.
  • Znamení znamení svatého patrona - Kozoroh. Dívkám narozeným pod tímto znamením se doporučuje nazývat jim Polina - v takovém případě jim příroda odmění s maximálním nadáním a zdravím.
  • Lucky sezóna je zima, šťastný den v týdnu je sobota.
  • Barva, která přináší štěstí, je modrá.
  • Totem zvíře - labuť a velryba. Swan symbolizuje důstojnost a velikost, stejně jako dar proroctví. Velryba je symbolem síly, znovuzrození a počátkem nového života.
  • Totem rostlina - mak a lotos. Mack znamená klid a klid, chrání před kouzly čarodějnictví a zlem. Lotus symbolizuje duchovní vývoj a znovuzrození, je schopen probudit své nejlepší kvality v člověku. Květina přináší do domu klid a klid, stejně jako materiální blaho.
  • Kamenný maskot - rubín a topaz. Ruby pomůže Polině vyléčit se od onemocnění a poskytnout její sílu. Topaz je schopen posílit imunitní systém a chránit svého majitele před čarodějnictvím.

Horoskop pro Polinu

Aries - společenská a přátelská povaha, prochází se životem a vysokou hlavou. Je zodpovědná a výkonná, respektovaná kolegy a příbuzní. Polina-Aries miluje chválu a nenávidí kritiku. Jejich štěstí je dáno, protože je velmi soběstačná osoba. Ideálním partnerem pro Polina-Aries bude mužský Leo - oba se snaží o dokonalost a nenávist nudy. Leo je jediným znamením zvěrokruhu, kterému je Polina-Aries připravena doručit dlani a poslouchat.

Taurus - obezřetná, opatrná a tvrdohlavá žena, která zajistila kariérní úspěch.Vyhýbá se konfliktům a nepletá intriky, ale své zájmy chrání násilně. Polina-Taurus dělá všechno pomalu, pečlivě a opatrně, v žádném případě by neměla být tlačena a ponižována. Lidé jsou k ní přitahováni pro tichou komunikaci a praktické rady. Je velmi choulostivá a nikdy nebude úmyslně urážet nebo urážet. Nejlepším partnerem pro společné bydlení pro polinu-tele budou muž - rakovina - mají podobné aspirace, takže budou spolu pohodlně. Bude to silná unie, vytvořená po mnoho let.

Dvojčata - laskavá a citlivá, je naprosto zbavena ambicí. Je rozrušená a neklidná, nemá ráda tvrdou práci. Je v neustálém hledání a snadno mění svou nudnou práci na novou. Také, bez lítosti, se rozpadá s její minulostí. Polina-Gemini je velmi romantická osoba, schopná silné vášně. Časté změny nálady mohou z ní odradit jiné. Ideálním partnerem pro život pro Polinu Gemini může být člověk - Vodnář - jejich svazek bude založen na úplné důvěře a náklonnosti, i když tento vztah nebude nikdy vyrovnaný.

Rakovina - rychlá, sobecká a rozmarná žena, náchylná k mimořádným činům. S ostatními sotva najde společný jazyk, často hrubý a zaujatý.Ale je naprosto cizí obchodnímu duchu a závistě a pro muže má nevysvětlitelnou atrakci. Ve skutečnosti je Polina-rakovina velmi citlivá, je schopna plakat nad jakoukoli malou věc. Polina-Cancer potřebuje silného a sebevědomého partnera, a tak může pro ni i Štír - pro ni bude spolehlivě chránit. Tento pár se navzájem doplňují ve všech oblastech života.

Lví - aktivní a podnikatelská povaha s vynikajícím obchodním dokonalostí. Je schopna rychle přijmout správná rozhodnutí a ve svém životě není naprosto žádným místem pro prázdné sny a sny. Její intuice pomáhá Polině-Levu dobře rozumět lidem a přesně využívat své slabé stránky ve svůj prospěch. Může se stát spolehlivým a věrným obchodním partnerem, stejně jako milující a oddaná žena. Může vytvářet silné manželství s mužem - Ariesem - jejich vášeň se bude zvyšovat jen s časem, což je nutí, aby si navzájem zachovávali a chránili.

Pannu - aktivní a veselá povaha, vždy v pohybu. Má velkou intuici a umožňuje jí být úspěšná ve všech sférách života. Polina-Virgo se nevzdává někomu jinému vlivu a věří jen sobě.Neměli byste očekávat impulzy něžné a romantické flirtování od ní, ona nemá ráda ukázat své pocity. Muž Taurus může pochopit složitou povahu Poliny-Panny - oba jsou kalkulační a praktičtí, dokonale se doplňují.

Váhy - okouzlující, ženská a mazaná osoba, která ví, jak uspět v jakémkoli svém podnikání. Podaří se, aby se i negativně změnila v její vlastní prospěch a její veselý a optimistický charakter přiměje ostatní, aby se k ní cítili dobře. Pro svého milovaného člověka Polina-Libra udělá všechno, modlí se a zbožňuje, ale zároveň je chytrý a přesvědčivý manipulátor, takže žena bude hlava rodiny. Ideálním partnerem pro Polinu-Libra bude muž Capricorn. Bude to silné spojení uvažujícího Libra a tvrdohlavého Kozoroha - jen perfektní kombinace.

Scorpion - domorodá a principiální žena, ale zároveň velmi loajální a sentimentální. Vždy je sama sebe sama sebevědomá. Hrdý a nezávislý však žena potřebuje lásku a péči. Dosud se nenarodil člověk, který dokáže pochopit tajemnou duši Paulinského-Štíra, ale Beran se může stát takovým mužem.Ona se stane mužem-Aries nekonečně loajální manželkou, a on bude velmi silné rameno, které Polina-Štír bude moci spoléhat na.

Střelec - silná a sebevědomá žena s výraznými vůdčími schopnostmi. Může dělat cokoli, může udělat skvělý manažer nebo jen odpovědnou osobu. Polina-Střelec je skutečný bojovník za pravdu a spravedlnost, ví, jak dát zájmy jiných lidí nad vlastní. Má vlastní názor na všechno a je téměř nemožné ji přesvědčit. Polina-Střelec se nikdy nestane submisivní domáckou ženou, protože komunikace a uznání ostatních je pro ni velmi důležité. Nemůže tolerovat slabé a slabé vůle, takže člověk, který se s ní narodil pod jedním znamením zvěrokruhu, je pro ni nejlepší - prostě mají dokonalou astrologickou kompatibilitu.

Kozoroh - mlčenlivost a ponuré vnější, v duši je velmi laskavá a zranitelná povaha. Má zvýšený pocit spravedlnosti, což často vede ke konfliktům. Je od přírody maximalistická a dává dojem, že žena nese nesnesitelné břemeno na ramenou.A jen velmi blízkí lidé mohou vědět, že ve skutečnosti může být Polina-Capricorn zábavná, sentimentální a romantická. Venku je vždy zdrženlivá a pyšná, ale člověk-Beran může najít přístup k ní - tento pár má všechno, co odpovídá definici "dokonalého manželství".

Vodnář - veselá, impozantní a nezávislá žena, kterou každý miluje a respektuje. Netoleruje osamělost ani doma, ani v práci, je vždy v každé společnosti pozornost. Je velmi citlivá a první spěchá, aby pomohla těm, kteří ji potřebují. Polina-Aquarius je velmi sociálně orientovaná, je nesmírně důležité, aby se cítila potřebná a užitečná. Stále stojí na stráži nad dobrem a spravedlností, snadno se vzpírá na lži a pokrytectví. Polina-Aquarius bude moci získat maximální potěšení ze života muže s Váhy - nebudou se nikdy nudit dohromady a jsou připraveni sdílet zájmy jednoho druhého.

Ryby - extrémně talentovaná a apatická povaha, náchylná k prodloužené depresi. Je si velmi jistá, a tak zřídka dokáže plně uvědomit její talenty. Od přírody je filozofka, náchylná k rozjímání a snění, než k cvičení.V životě Poliny Pisces je spousta katastrof a frustrací, protože jakákoli potíž, dokonce i ta nejmenší, ji vnímá jako katastrofu. Je velmi citlivá a chce dát víc než jen vzít. Jakýkoli boj není pro ni. Muž - Panna se může stát milujícím a pochopitelným manželem pro Polinu-Pisces. V této obratné a zodpovědné osobě bude žena schopna najít její ideál.Nejlépe články