Szaboveronika

Význam jména Petra


Význam jména Petra / Neznámá

Překlad z starověkého řeckého jazyka znamená jméno Peter "skála" nebo "kámen". Do křesťanského světa vstoupil jako jméno jednoho z Kristových učedníků - apoštola Petra. Jeho skutečné jméno znělo jako Simon a jeho přezdívka byla Kif, která přeložila z aramejského slova "kámen" - symbol neotřesitelné víry apoštola. Starověcí Řekové přeložili slovo "kámen" do svého jazyka a začalo to znít jako "Petros".

V Rusku se jméno Petros neulilo, ale začalo se používat jako jméno Petra. Rychle a pevně se rozšířila mezi všechny vrstvy obyvatelstva a začala být vnímána jako rodné slovanské. Popularita, spousta příběhů, řečů a přísloví, stejně jako oblíbené příjmení tvořené tímto jménem - Petrov, Petrenko, Petrushin a další svědčí o popularitě jména Petra.

Istrie zná mnohé významné osobnosti, které nosily a nosily toto světově proslulé jméno. Mezi ně patří ruský císař Peter I., režisér Peter Mamonov, skladatel Petr Čajkovskij, francouzský herec Pierre Richard, ruský básník a próz Peter Ershov, fyzik Peter Kapitsa, ruský psychiatr Peter Kaschenko a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

St. Peter apoštol - starší bratr svatého Ondřeje, byl dříve rybářem a byl nazýván Simon, měl ženu a dvě děti. Jednoho dne Pán, Simon si vybral jako jeho věrný žák, deklaroval jej „nejen Fisher ryb, ale i lidi.“ Znamenalo to, že napříště kostel svatého Petra je pomocníkem a ochráncem lidí, kteří používají k bezpráví, ale litoval a vydala cestou korekce.

Petr sám zhřešil víc než jakýkoli jiný apoštol, ale vždy upřímně litoval. Jednou se dokonce zradil svého Mistra Ježíše, vzdal mu ve strachu o svůj život, ale pak upřímně pokání ze svých skutků.

Za jejich věrnost a oddanost ke křesťanství, Ježíš zvěstoval jeho apoštol Petr je hoden království nebeského, a dal mu klíče do ráje. On pověřil jeho oblíbený apoštol „se pasou ovce,“ to je, učit lidi křesťanské víry. Zhřešili před Pánem více než jednou, apoštol Petr byl prostředník mezi Bohem a lidmi. Pán mu dal právo přijmout do nebe jen ty duše, koho považuje Peter apoštol hodni.

Celkově křesťanská církev kanonizovala více než 50 svatých nesoucích jméno Petra,Proto všichni majitelé tohoto slavného jména si mohou vybrat jméno pro sebe, které se shoduje s datem narození nebo o další datum po narozeninách.

Název funkce

Jméno Petra dává jeho majiteli zranitelnou, nestabilní povahu, náchylnou k duševní agónii. Ale zdá se, že je zcela neviditelná, ale naopak, Peter je schopna vyvolat dojem člověka s vl a principiální charakter, který je těžko ukrást zvolené cesty. Jedná se o soběstačnou osobu, někdy i autoritářskou, ale zároveň zůstává laskavou a emocionálně zranitelnou osobou.

Většina lidí s názvem Peter má pečlivost, odhodlání a vytrvalost, takže mezi nimi jsou zřídka lidé, kteří jsou neúspěšní nebo pijí. Díky své vyvážené a přátelské povaze se Peter dobře setkává s lidmi a jeho kolegové a soudruzi si jsou jisti, že se vždy může spolehnout na své slovo. Peter má nádhernou vzpomínku, jak pro dobro, tak pro zlo - nikdy nezapomene na nic a všimne si všeho, pokud je to možné, nebude mu chybět možnost poděkovat nebo pomstít.

Než spácháte nějaký čin nebo se dostanete do práce, Peter si to všechno myslí dobře, začne vše pomalu, ale jistě.Mnoho lidí ho podceňuje a muž sám, obzvláště v mladém věku, dovolí, aby byl vykořisťován, aby získal méně, než si zaslouží. Schopnost udržet emoce pod kontrolou dovolí Petrovi vydržet překážky, kromě toho se může naučit nejen z jeho chyb, ale i od ostatních.

Petr nikdy nepodává žádné pochybné projekty, není v rozporu se zákonem - předvídatelnost a opatrnost jsou vždy na prvním místě. Peter má málo přátel, obecně raději komunikuje s lidmi "nezbytnými a užitečnými", ale zároveň si váží rodinných vazeb.

Obecně má Peter skutečný mužský charakter, který kombinuje takové protichůdné vlastnosti jako tyranie, romantismus, citlivost, nezávislost, cynismus a pravdivost. Peter má báječnou intuici a záviděníhodný rozum, což mu umožňuje dosáhnout značného úspěchu v životě. Ale osudu mu nic nedá nic za nic - musíte bojovat a tvrdě pracovat na všechno.

Dětství

Malý Peter roste aktivní a zvědavé dítě. Od raného dětství jsou v něm viditelné takové rysy, jako je hospodaření, má rád stavění a drotování s vlastními rukama, má zájem o technologii.

Ve škole se chlapec učí průměrně, žádné zvláštní talenty nezažijí. Ale učitelé ho milují za vážný postoj, smysl pro povinnost a poslušnost. Na střední škole začíná Petya pochopit hodnotu vzdělání a určitě se bude snažit zapsat do univerzity. Teenager vyrůstá brzy a usiluje o nezávislé bydlení, zpravidla začíná získávat své první peníze jako teenager.

Petya je horlivý a cíleně orientovaný člověk. Pokud se v dětství zajímá o sport, tvořivost, sběratelství nebo něco jiného, ​​pak může mít svou vášeň svůj život. Pevná postava chlapce, přeměna na tvrdohlavost, touha trvat na něm může přinést oba problémy a velký úspěch v životě.

Mnoho charakterových znaků dospělého Petit bude záviset na emocionální situaci v rodině, v níž chlapec vyrůstá. Pokud v dětství necítí dostatek lásky, respektu a podpory od svých rodičů, může vyrůst jako zlověný, pomstychtivý a ponurý člověk, který má tendenci k Samoyedovi.

Zdraví

Peter má přirozeně dobré zdraví, které pečlivě vezme, snaží se získat špatné návyky, skoro nepije.

Slabými body mužů jsou zadní, močový systém, ledviny.V dospělosti se mohou objevit problémy s viděním a nervovým systémem, časté a prodloužené bolesti hlavy.

Pro Petra je jeho emocionální stav velmi důležitý, vezme všechno příliš blízko k jeho srdci, kvůli kterému může být jeho spánek narušen, rozvinul zvýšenou nervozitu a dokonce agresivitu. V takovém stavu Peter cítí a řídí se špatně, jeho chronické nemoci jsou zhoršeny.

Sexualita

Peter je nesmírně atraktivní osobnost pro ženy, které ho považují za spolehlivého a sebevědomého muže. A ačkoli sex zaujímá důležité místo v životě člověka, duchovní styk se svým partnerem je pro něho mnohem důležitější, pocity pohody a jednoty duší.

Peter nemá rád, aby změnil své partnery, a poté, co našel ženu, která mu vyhovuje, zůstane věrný jí po mnoho let. Osvědčený a uvolněný sexuální život dává Petru pocit klidu a stability.

Peter není vůbec romantický, neví, jak se postarat o dárky a dává dárky, neboť nemá rád komplimenty. Ale je schopen obklopit svou ženu pozorností a péčí, aby ji cítila potřebná a milovaná.Peter je určitě člověk, kterému můžete věřit a s nímž můžete budovat vztahy.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Peter je zodpovědný a spolehlivý člověk s tradičními názory na rodinu. Samozřejmě, v rodině, stejně jako v životě, bude usilovat o vedení, o zacházení se svou ženou a dětmi s vážností. Jeden z hlavních požadavků na jeho manželku - bezvadná loajalita a oddanost, i ten nejmenší flirt s ostatními muži od manžela nebude tolerovat. Někdy je Peter despotický, může vyvolat hádku, nemluvit s manželkou několik dní. Vždy bude potřebovat zvýšenou pozornost vůči své osobě.

Peter bude dělat vše pro materiální podporu rodiny, bude se snažit přinést pohodu a klid v jeho domě. Bude rád, že provede všechny "mužské" práce, provádí opravy a zahradnictví, ale jinak to bude mít žena sama. S největší pravděpodobností bude jasně rozdělit povinnosti domu na "mužské" a "ženské". Pro muže je důležité, aby jeho druhá polovina byla dobrá hospodyňka, věděla, jak dobře vařit a zabývat se dětmi hodně. Zradu na straně Petra může vyvstávat pouze na základě konfliktního vztahu se svou ženou.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami jménem Alina, Barbara, Vera, Diana, Eugene, Catherine, Larisa, Lyubov, Natalya, Olesya a Svetlana. Vyhněte se vztahům s Elenou, Daryou, Valeriou, Irinou, Oksanou, Marina, Olgou a Tatianou.

Obchod a kariéra

Peter má přirozenou tendenci analyzovat a systematizovat, takže může být dobrým vyšetřovatelem, zkoušejícím, vědcem, učitelem, ekonomem nebo spisovatelem. Peter pracuje impulzivně, podle jeho inspirace může být nečinný po celý den, a druhý den může udělat trochu množství práce. V práci se snaží být jedním z nejlepších, přísně dodržuje disciplínu a podřízenost.

Peter bude skvělý vůdce - přísný a spravedlivý. Ví, jak s náročným jednáním i se svými podřízenými. Peter nemá tendenci měnit své místo práce a povolání často, takže má každou šanci stát se skvělým profesionálem v jeho podnikání.

Kolegové v práci mohou být v Petrově přesvědčeni, že vždy přesně splňuje všechny povinnosti, které mu byly svěřeny. Ale pro člověka, který nemá žádnou důležitost, je slušná mzda jeho práce - nebude pracovat v nízkoplatném postavení za nějakou myšlenku.Čím lépe bude jeho práce zaplacena, tím pečlivěji pracuje Peter.

Talismany pro Petra

  • Planeta patrona je měsíc.
  • Patrona zvěrokruhu - rakovina. Peter se doporučuje zavolat klukům narozeným pod tímto znamením zvěrokruhu.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je léto, nejúspěšnějším dnem v týdnu je pondělí.
  • Šťastná barva je zelená.
  • Totem zvíře - poustevník krab. Symbolizuje opatrnost, pomalost, moudrost a smysl pro účel. Rakovina nikdy neopustí to, co padlo do svých drápů, stejně jako Petr, nikdy se nerozdělí tomu, co je jeho vlastnictvím.
  • Totem rostlina - bříza a noční fialová. Konzervovaná bříza v křesťanské tradici byla považována za silný amulet, který chrání dům před zlými silami. Tento strom symbolizuje nevinnost, čistotu myšlenek a vysokou morálku. Noční fialová může oteplit duši, přinést pohodu a klid do domu, uklidnit a harmonizovat myšlenky, dává optimismus.
  • Kamenný maskot - smaragd. Tento kámen rozvíjí dar předvídavosti, upřednostňuje lásky počáteční, bojuje proti nespavosti, ostrí mysl a vhled.Emerald je symbolem čistoty a čistoty, doporučuje se nosit novomanželé. Bylo věřeno, že pokud se kamen rozdělí, bude to znamenat zradu jednoho z manželů.

Horoskop

Aries - osoba je agresivní a dominující, čímž se každopádně skrývá jeho zranitelnost a citlivost. Člověk kategoricky popírá jakoukoli autoritu a netoleruje moc nad sebou, je schopen dobýt a vést lidi. V Peter-Aries je mužský princip silně vyjádřen, je vášnivý a sexy, temperamentní a agresivní. Nejdůležitější věcí pro něj v životě je neustálé usilování vpřed, nečinnost tohoto člověka je pro něj katastrofální. Aby mohl Peter-Aries dosáhnout požadovaného výsledku, může jít o podvod a podvod, ani si nevšiml, že většinu obtíží, které se vyskytly v jeho cestě, kterou sám vytvořil. Peter-Aries je narozen optimista, který může infikovat ostatní svou milostí. V lásce je zároveň romantický a egoista, není snadné žít s takovou osobou. Jeho žena by měla být schopná otupit impulzivnost svého vybraného, ​​zatímco zůstane jemná, ženská a slabá.

Taurus - emocionální a neklidný člověk, který netrpí osamělostí.Jedná se o pozemského člověka, tělesného a smyslového, bez romantizmu, ale s záviděníhodným rozumem. Od přírody je tvůrcem, který se nebojí práce, včetně fyzické práce. Jakékoli potíže jen zhoršují jeho charakter. Z negativních rysů charakteru Petra-Taurase lze poznamenat neuvěřitelnou tvrdohlavost, stejně jako neschopnost odpustit přestupky. V lásce je Peter-Taurus patologickým vlastníkem, někdy jeho žárlivost přichází k paranoii. Ve svém srdci je konzervativní, nemá rád nic nového, drží tradiční rodinné hodnoty. Petr-Taurus Monogamous, může zůstat věrný své ženě po celý život. Rodina se stává nezpochybnitelným vůdcem, schopným poskytovat pohodlí, pohodlí a dobré životní podmínky. Přednost pro domácí pohodu a pohodlí tohoto muže v krvi, žije pod mottem "můj domov je mou pevností."

Dvojčata - příroda je klidná, trochu nejistá. Je v neustálém pohybu - od jedné osoby k druhé, od jedné třídy k druhému. Cokoli dělá v tuto chvíli, v hlavě se točí mnohem víc myšlenek a myšlenek. Celý den se točí jako veverka v kolečku je normou pro tuto osobu.Konzervativci a pomalu vděční lidé ho otravují, stejně jako rutinní, monotónní práce. Být centrem pozornosti je normou pro Petera Twin, potřebuje neustálou pozornost, miluje lakotu a komplimenty ve své řeči. Z negativních rysů charakteru tohoto muže lze zmínit nezávaznou, nejistou, chlubící, touhu pracovat pro veřejnost. Peter Twin zůstává velkým dítětem a po sňatku je povzbuzován dobrodružstvím a dobrodružstvím. Všechny druhy sklonu od manžela k jejich osobní svobodě jsou vnímány jím v nepřátelství, ačkoli ten muž více než kdokoliv jiný potřebuje radu moudré a trpělivé ženy.

Rakovina - sentimentální osobnost, citlivá, snadno vzrušující. Podřídí se někoho jinému vlivu a může se hluboce spoléhat na silnější osobnost. Peter-Rak má tendenci přehánět rozsah svých problémů, je dotyčný a rozmarný, má rád manipulaci s pocity lidí blízkých němu. Jeho nejhorší vlastnosti se však pro něj projevují jen v nepříznivém prostředí, nedostatek lásky a podpory tohoto muže je destruktivní. Taková citlivost činí Peter-Cancer opatrný a tajnůstkářský, zpravidla v průběhu let získává zkušenosti a "roste ochranné ochranné brnění". K cíli může člověk chodit dlouhou dobu, ale tvrdě.Pouze nízká tolerance stresu, přirozená skromnost a neochota hledat řešení mohou zabránit tomu, aby se dostal na vrchol kariéry. Ale má vytrvalé přilnavost, je šetrný ve vztahu k financím a vždy má nějaké úspory. Rodinný život s Petrem-Rakovinou nebude bohatý na události, ale bude měřen a plný. Muž může snadno přejít k zradě i nejoblíbenější manželky - pomáhá mu prosadit se v jeho očích.

Lví - osoba je energická, upřímná, ambiciózní. Pevný a citlivý z povahy, může být Peter-Lev těžký v jeho upřímnosti a bezúhonnosti. Vůbec není protivník, snadno uklidněný, v něm není kapka podvodů a špatnosti. Peter-Lev je líný a zatížený, ale neměli byste se oklamat - za pár vteřin se může z kotě vrátit do rozzlobeného a nebezpečného lva. Je to narozený vůdce a kariérník, schopný zvládnout jakoukoli práci, ale pod podmínkou, že dokáže překonat svou přirozenou lenost. Tento člověk je také velmi nespokojen s finančními prostředky - je velkým vyděračem, milovníkem luxusu a pohodlí, který upřímně věří, že by se celý svět měl otáčet kolem sebe.Je schopen vydělat peníze, ale není schopen ušetřit a správně spravovat peníze. Pet-Lev se bude snažit úplně podřídit svou milovanou ženu - je těžké najít většího majitele a žárlivého muže. Stane se skutečnou ochranou pro svou rodinu, milující, prožívající a pečující. Navzdory skutečnosti, že Peter Lev je velkým milovníkem ženské krásy, je schopen zůstat věrný své milované ženě.

Pannu - silně ochotný, soustředěný člověk, který zachází s nedůvěrou. Je praktický, obezřetný, opatrný ve skutcích a soudech, všechno je předmětem logické analýzy. Jakýkoli chaos a nepořádek, včetně myšlenek, způsobuje v něm paniku a odmítnutí. Stejně nepříjemné je jeho lenost, lži a vulgarita ve všech projevech. Peter-Deva je idealista a tvrdá dělnice, usilující o dokonalost ve všem. Má zlaté ruce, ale často je to rozptýleno drobností, ale prostě nemá čas na hlavní věc. Tato osoba má jemnou duševní organizaci, je velmi drobná, nezajímá žert v jeho řeči, někdy způsobuje podrážděnost jeho pedantry a náročnost ostatních, stejně jako s úsměvem, sousedící s chamtivostí.Ale všechny nedostatky této osoby jsou kompenzovány spolehlivostí, disciplínou a věrností - vždy se můžete spoléhat na své slovo a nejlepší je těžké najít. Manželství s Petrem Velikým by mělo být založeno na respektu a vzájemném porozumění, nikdy nebude tolerovat mazanost, urážky a neúctě.

Váhy - moudrý, obezřetný a společenský člověk s filozofickým pohledem na život. Mužské kouzlo se v něm skládá s touhou analyzovat a racionalizovat všechno, vždy má spoustu logických argumentů, aby dokázal jeho názor. Rád radí, ale ve svém životě ne vždy uspěl. Rozhodnutí je pro člověka vážným problémem, snaží se s veškerou svou silou vyhnout se jakékoli odpovědnosti. Z povahy není Peter-Libra vůdcem, nikoliv bojovníkem, nesouhlasí s jakoukoli vazbou a nemá rád povinnosti. Nebude dlouho trpět zlomeným srdcem, rychle zapomene na všechno a nebude litovat minulosti. Tato osoba postrádá jemnost, schopnost porozumět duchovním zkušenostem jiné osoby. Má jasnou logiku mysli a železa, ale postrádá citovou citlivost. Rovněž nemá rád hádky, konflikty, velké shromáždění lidí, aby byli v centru pozornosti.Většinou miluje mír, klid a útulnou atmosféru. Pokud je žena schopna najít přístup ke své složité povaze, stane se její věrným a pečujícím se manželem.

Scorpion - osobnost je ctižádostivá a pyšná, s vlastními vnitřními hodnotami, které nejsou v každodenním životě fixovány. Je to podvodník a bručák, i když někdy nechápe, co přesně způsobuje jeho nelibost. Peter-Scorpio neví, jak se dívat na okolnosti prsty, je vždy přesný a nemilosrdný ve svých prohlášeních. Čím více zkoušek Per-Scorpion padá, tím silnější je jeho duch a vůle vyhrát. Je těžké si představit, že je neaktivní, nebo zůstává deprimován, každému jeho dílu, ať už je to láska nebo práce, je maximálně daný. Tato osoba dokáže dovedně hrát na nervy, slabosti a nedostatky ostatních lidí. Peter-Štír v rodině - absolutní autorita, ochránce a getér. Život s ním nikdy nebude snadný, protože prostě neví, jak žít klidný a měřený život. Je to hrozný žárlivý muž a majitel, může zase škrtit škandály. Smíření po hádkách bude stejně vášnivé jako zkoumání vztahů.Žena Petra Škorpióna musí mít trpělivost, opatrnost a moudrost, aby spolu s tak obtížným člověkem bezpečně existovala.

Střelec - nestálá, živá, upřímná osoba, obdařená živým kouzlem a charisma. Je opravdovým favoritelem veřejnosti, zřídka se ho někdo nelíbí. Peter - Střelec zůstává mladým srdcem v každém věku, je emočním nadšencem a věčným pohybovým strojem. Často je šťastný všude a ve všem, co ví, jak štědře sdílet s ostatními. Má vášeň strkat nos do všeho, a to i těch, které se netýkají, může zároveň se zapojit do celé řadě oblastí - politika, umění, okultní a mnohem více, než se vzdává svých vášní beze stopy. Peter-Střelec se vyhýbá jakékoliv zodpovědnosti, nelíbí si povinnosti, ale především má pocit svobody. Někdy může vyvolat dojem povrchní osoby, což je částečně pravdivé. Charakteristickou vlastností tohoto člověka je otevřenost a důvěřivost, stejně jako zásadní čestnost, kterou někteří lidé používají pro své vlastní sobecké zájmy.Peter - Střelec se oženil s velkou zdráhavostí, protože oceňuje svou svobodu více než cokoliv jiného na světě. Je obtížné ho položit na krátké vodítko, naopak pro šťastné manželství by měl člověk dostat příležitost, aby mu někdy dal odpočinek od své rodiny, dala mu úplnou svobodu jednání a komunikaci. Není třeba ho žárlit - základní bezúhonnost ve všech věcech mu nedovolí změnit svého manžela ani daleko od ní.

Kozoroh - zasněný a romantický člověk, nepokojný a klidný v každé situaci. On je náchylný k záchvaty melancholie a deprese, jako vzduch, on potřebuje lásku, klidnou a přátelskou atmosféru v rodině. On je snílkou ve svém srdci, ale jeho sny jsou hmotné a vždy spojeny s plány do budoucna. Nejčastěji Petr Kozoroh jednoznačně reprezentuje to, co potřebuje, a jak to dosáhnout. Tento muž má silnou povahu, někdy se stává tvrdohlavostí a neschopností připustit své vlastní chyby. Důstojnost, praktičnost a nezávislost mu pomohou stát se úspěšným člověkem a neúspěchy a velké problémy ho mohou tlačit do propasti deprese a deprese, z níž bude pro Petra-Kozoroha velmi těžké se dostat sám.Tento muž se třese s rodinnými vazbami, je pevně spojen s rodinou a především s dětmi. Je připraven se obětovat za zájmy svých příbuzných, ale je také schopen zrady. Je pravda, že se muž pokusí dělat všechno, aby nepoškodil svého manžela - dokonce i s hnědou romantikou na straně, stále se postará a postará se o svou ženu.

Vodnář - přátelská, všestranná a nezávislá osoba, náchylná k idealizaci lidí kolem sebe. Dokonce i ve stáří v duši zůstává špinavým chlapcem, musí se doslova přinutit dodržovat obecně uznávané předpisy. Odmítá s veškerou svou mocí vše, co by mu zabránilo žít tak, jak chce. Peter-Aquarius nenávidí rutinu a monotónnost, je pro něj těžké sedět na jednom místě. Přírodou, tento člověk není věřitel a nikoli blázen, ale peníze pro něj nejsou hlavní. Často mění zaměstnání a povolání, a proto je pro něj těžké stát se profesionálem v jeho podnikání, ale také se často neuskuteční v podnikání. V manželském svazku s Petrem Vodnářem nebude zaručena žádná scéna žárlivosti, nudy a rutiny. On je zbaven hluboké náklonnosti, včetně své ženy, žádné slzy a rozumné argumenty přimějí ho, aby změnil svůj obvyklý způsob života.Správnou taktikou interakce s Petrem Vodnářem je přijmout ho tak, jak je, a ne pokoušet se ho změnit.

Ryby - plachý, jemný a plachý muž, který dává přednost výnosům, ale nezapojuje se do konfliktů. Povaha tohoto muže je odlišná dualita: jednak je upřímným a pracovitým mužem s metodickým přístupem k nějakému podnikání, na druhou stranu je hlubokým snílkem a idealistou, který je upřímně zklamán, že život není zdaleka dokonalý. Peter-Pisces může být oddaný své práci nesobeckosti, ale pro manažerské postavení postrádá zdravou mrzutost a cynismus, stejně jako schopnost sebevědomí a schopností. Má jakousi duchovní organizaci, je velmi citlivý, zranitelný a uzavřený, a proto jako nikdo jiný nepotřebuje lásku a podporu svých blízkých a někdy i ochranu silnějšího člověka. Nejde o stíhačku z přírody, upřednostňuje jít s proudem a čekat na dary osudu. Žena Petra Pisces bude potřebovat spoustu trpělivosti a moudrosti, aby odolala nějaké nepraktičnosti a nezodpovědnosti svého manžela. Navíc, pokud je tento muž hezký, téměř jistě podvádí svého manžela, protože je obtížné najít větší ženskou radost.Nejlépe články