Szaboveronika

Význam jména Sergey


Význam jména Sergey / Neznámá

Jméno Sergey je zapůjčeno z latinského jazyka, ve kterém to znělo jako Sergius, což znamená "úctyhodné" nebo "jasné". V Rusku se toto jméno začalo šířit s příchodem křesťanství a zpočátku pouze křtili kněží.

Nicméně, mnoho z jména, která přišla k nám od starého Říma zněla neobvyklý pro ruský jazyk a byl nepochopitelný ve významu. Proto se tyto názvy v průběhu času "rozběhly" a změnily se, stávaly se snadnějšími, srozumitelnějšími a výraznějšími. Stalo se to jménem Sergius, který se časem začal ozývat jako Sergius a pak jen Sergey. V církevním projevu bylo jméno vyslovováno a vyslovováno jako Sergius.

Jméno Sergey je velmi populární a miluje lidi po mnoho desetiletí. Všichni majitelé tohoto jména mohou být oprávněně pyšní na ně jako na jedinečný památník ruské historie a kultury. Mezi jeho majitele patří slavní osobnosti jako skladatelé Sergey Rakhmaninov a Sergey Prokofjev, básníci Sergej Yesenin a Sergey Aksakov, vědec Sergey Korolev, herci Sergej Bezrukov a Sergey Shakurov, doktor Sergey Botkin a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Nejslavnějšími a nejuznávanějšími světci, kánonizovanými křesťanskou církví, je sv. Sergius z Radonež. Podle legendy matka budoucího svatého ještě před svým narozením dostala znamení o nadcházejícím vzhledu "světla světa" a služebníku Nejsvětější Trojice.

Od raného dětství se Sergius vyznačoval svou zbožností a přísnou abstinencí, modlil se vážně a jedl pouze chléb a vodu, odmítl hrát. Mladík vyrůstal ve vysoce morálním, srdečném, vhledném člověku, pokorný svou duší a pevnou vírou. Boží slovo nesl k lidu a vyzval je, aby se zřekli veškerého násilí.

Následně založil Sergius klášterní sídlo - nyní slavnou Trojici - Sergii Lavru, ve které se stal opatem. Sláva jeho zázraků a vykořisťování přitahovala mnoho studentů k němu, které dokázal přenést na křesťanskou víru.

Po jeho smrti byl sv. Sergius z Radoneje kanonizován jako zázračný pracovník Všem Rusům. Ruská církev kanonizovala mnoho dalších svatých nesoucích jméno Sergius - je jich více než padesát. Proto všichni majitelé jména Sergei mohou oslavit své narozeniny v den, který se shoduje s datem narození nebo dalším dnem po narození.

Název funkce

Muž jménem Sergey může v jeho životě dělat mnoho bezohledných a absurdních akcí, ale vždy se bude snažit o rozvážnost a harmonii. Obvykle si dobře myslí o všech svých krocích a slovech, konzultuje s lidmi, kterým důvěřuje. To může trvat hodně času, ale poté, co se rozhodne, se Sergey od něj nepokouší.

Sergey je citlivou povahou, je náchylný k depresi a melancholii, často se prostě stává samostatným, mlčí a odcizuje. On projevuje své emoce se zdrženlivostí, dává přednost tomu, aby nevydával ani myšlenky ani plány. Dokonce i ve formě vztekliny se podaří ovládnout sebe, ale vždy jedná rozhodně a jistě, nikdy nezapomene ani nic nezpomene. Člověk by neměl od něho očekávat nepřiměřená jednání, často se jen vzdáleně zastavuje, přestane komunikovat s nepříjemným člověkem. Sergey je dobře známý u lidí, což mu pomáhá vyhnout se mnoha problémům.

V hlubinách své duše je Sergej náchylný k empatii a soucitu, nikdy nepoškodí takovou osobu, zvláště ženu. Důsledně se vyhýbá hádkám a jakýmkoli konfliktním situacím, obecně se může nazývat mistrem kompromisů.Nicméně, jeho dobrá povaha skončí tam, kde začíná tlak na něj - diktaturu a neúcta, který nikdy nebude tolerovat. V tomto muži není žádná agrese, ale věčná úzkost a podezíravost jsou přítomné.

Sergej stoicky utrpí veškeré těžkosti a deprivace v jeho životě, nikdy nedopadá v duchu, vždy se pokouší podporovat lidi, kteří jsou blízko k němu. Osud nevytváří člověka jménem Sergei velkých vzestupů a pádů, ale on sám vyřeší všechny své obtíže sám a nebude spoléhat na někoho.

Dětství

Malá Seryozha je něžná, poslušná a zcela nekonfliktní dítě. Je skvělým vizionářem, není vůbec nudný ve společnosti jeho fiktivních postav a hraček. Serozha vyrůstá jako soucitný a citlivý chlapec, ale nelíbí se mu, aby ukázal své pocity a raději se skrývá za energickými akcemi.

Ve škole může Seryozha dobře studovat, ale jeho studium pro něj nebude snadné. Učitelé si rychle uvědomí, že se vždy můžete spolehnout na slovo tohoto studenta - řekl, znamená to, že udělá to, co to stojí. Zachycení, sebekontrola a mlčenlivost se v chlapcově charakteru objeví spíše brzy a bude trvat celý život.

Sergey má málo přátel, ale jeden nebo dva věrní přátelé jsou vždy k dispozici. Sergey bude velmi těžce zažívat všechny své selhání a v tomto okamžiku bude potřebovat zvláště rodičovskou podporu a lásku.

V dospívání pochopí rozumný a racionální Sergej potřebu vzdělání a vynaloží veškeré úsilí na vstup na univerzitu. Nejčastěji mladý muž kombinuje práci a studium tak, aby neztrácel čas a nevyhrál nezávislý život.

Zdraví

V dětství se Serezha zpravidla často nemocí, ale potom z něj vyrůstá poměrně silný a vytrvalý muž. Bohužel Sergey nemůže být lhostejný k alkoholu a jeho alkoholismus vzniká poměrně rychle.

Nervový systém je také slabým bodem, protože člověk velmi vzácně dává výtok svým emocím, dává přednost nahromadění, často přetížení v práci. Pro zachování duchovní harmonie potřebuje Sergej klidný životní styl.

Sergey často zachycuje chlad, protože je náchylný k všem druhům infekcí a virů. Dalším problémovým bodem je vize a zuby, zejména v dospělosti.

Sexualita

Sergey se odvolává na typ mužů, pro které láska a sex jsou neoddělitelné pojmy. Pocity, které má pro ženu, zcela ovládají jeho sexuální touhy, takže nedostatek pocitů nevyhnutelně vede ke snížení touhy.

Dokonce i pocit, že se stydí před ženou, kterou má ráda, Sergey bude stále hrát roli silného a vznešeného muže, který není daleko od pravdy. Ví, jak dát ženě pocit bezpečí, obklopuje ji s péčí a náklonností, ale je těžké mu říkat romantickou. Neuznává žádné sexuální excesy.

Tato osoba musí být cítit se svým srdcem a duší, pak dá svým partnerům moře něhy a lásky. Sergey je jedním z těch lidí, kteří se mohou vzdát svého pocitu bez stopy, ale bude od partnera požadovat totéž.

Rodinná a rodinná kompatibilita

S největší pravděpodobností se v Sergejově životě nestane žádné manželství, ale dva nebo tři. Chová se s dětmi velmi dobře, ví, jak s nimi najít společný jazyk, a proto dítě přinese svého manžela jako svého.

Jako jeho miláček chce Sergei vidět klidnou, ženskou, milovanou ženu, pro kterou přijde první rodina a ne kariéra.Nicméně by to mělo být intelektuálně a duchovně rozvinutá osoba, rovná mu ve všem a sdílející jeho zájmy.

Sergej bude podle všeho dělat všechno, aby se jeho rodinní příslušníci cítili milovaní a chránili, včetně dětí z předchozích manželství. Muž nebude nárokovat roli hlavy rodiny, ale ve všech důležitých věcech se spoléhá především na svůj názor.

Pokud je mezi manželi dobrý vztah, pak je obtížné si představit lepšího manžela než Sergeyho. Bude pracovat s dětmi a pomůže s domácími pracemi a přivítá hosty. Ale jeho manželka si musí vzpomenout, že její manžel je zraněný, citlivý a žárlivý, a proto i přes všechny jeho pozitivní vlastnosti nebude život s ním nikdy snadný.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami Galina, Valentina, Daria, Elizaveta, Irina, Lyubov, Tatyana a Elena. Vyhněte se vztahům s Ally, Věrou, Larisou, Yanou, Natalíí a Annou.

Obchod a kariéra

Nejlepší ze všech je, že Sergej dostává kreativní práci, která vyžaduje let myšlenky a představivosti. Může být vynikající učitel, spisovatel, inzerent, herec, novinář nebo politik. Svědomě a zodpovědně, vždy splňující svá sliby a závazky, tento člověk v jakékoliv profesi se může stát úspěšným a žádaným.

Sergey je obvykle milován v týmu, i když zaujímá vedoucí pozici. Vyžaduje sebe i ostatní, ale vždy je spravedlivý a nevybíravý. Nebojí se vyjadřovat svůj názor a předkládat nové myšlenky, ale snaží se vyhnout konfliktům.

Důležité pro člověka je přítomnost pobídky ve formě dobrého platu - tento člověk nebude pracovat za penny.

Talismany pro Sergeye

  • Patronou planety je Venuše.
  • Znamení znamení svatého patrona - Libra. Pokud se chlapec, který se narodil pod tímto znamením zvěrokruhu, jmenuje Sergej, pak ho osud určitě odmění štěstí.
  • Nejpříznivější doba roku je podzim, nejpřesvědčivější den v týdnu je pátek. Šťastná barva je zelená, červená, lila.
  • Totem zvíře - zajíc a slavík. Zajíc byl vždy považován za symbol prosperity, počátku nového života a oživení. Nightingale je symbolem mentoringu a rodičovské lásky.
  • Totem rostlina - bříza a vřes. Birch byl vždy považován za mocný amulet, který chrání dům před zlými silami a nelítostnými lidmi. To také symbolizuje nevinnost, něhu a čistotu. Heather je symbolem osamělosti a samoty, jakož i symbolem hledání smyslu života.
  • Kamenný maskot - perly. Tento kámen symbolizuje rodinnou pohodu, pohodu, čistotu a dokonalost. To je věřil, že perly mohou chránit proti zlu oko a poškození, pomůže zbavit deprese a nespavost.

Horoskop

Aries - povaha je měnitelná, marná a nevyvážená. Je rodilý vůdce, sebejistý, silný vůdce, nezávislý a neohraničený. Snaží se o nadvládu a autoritu, Sergej-Aries může projevit agresivitu a egoismus, protože žije podle zásady "konec ospravedlňuje prostředky". Neví, jak poslouchat rady a učit se od chyb ostatních, a proto snadno přijímá jen ty výšky, které se oddávají pod tlakem síly a agrese, ale ne mazanost a vytrvalost. Diplomacie a kompromis není pro Sergeje-Berana, statečný a ušlechtilý člověk, ale impulzivní a netrpělivý. Touha řídit a řídit vše je pro něj důležitější než jakékoliv materiální bohatství, snaží se se svou silou pro autoritu a uznání. Ví, jak vydělat peníze, ale rád je strávil ještě víc. Sergej-Aries nesouhlasí s riziky také v rodině, a proto je vhodnější pro klidnou a pasivní ženu, která nikdy nedovolí pochybovat o její věrnosti.V tomto případě může sám člověk mít vnější vztah, zvlášť pokud se nudí vedle příliš praktické a světské ženy.

Taurus - vnímavý, přátelský a sebevědomý člověk, který někdy má nedostatek inteligence. Ale tato nevýhoda je snadno pokryta spolehlivostí, praktičností a klidem Sergey-Taurus, je pevná a stabilní jako skála. Obvykle je to lakonické a neuspělé, je obtížné vyrušit nebo překvapit, nikdy se nepokouší argumentovat a nechodit do konfliktů. Ale nezkoušejte jeho trpělivost - v hněvu je tento člověk hrozný. Plně důvěřuje svému vnímání světa, jeho vnitřnímu přesvědčení, založenému na poctech a racionalismu. Neměli byste na něj vyvíjet tlak, protože tvrdohlavost je dalším hlavním znakem této osobnosti. Kdo by Sergey-Taurus nepracoval, bude vždy relevantní se zvýšeným smyslem pro zodpovědnost, sousedící s pedantry. Peníze budou vždy jeho neoddělitelnými společníky, stejně jako mocí. Ví, jak budovat svou říši pomalu, velkým způsobem a nakonec vždy dosahuje požadovaného cíle.Sergej-Taurus je zpravidla velmi útulný člověk, který miluje své židle a známé prostředí, a všechny změny ho rozrušují. Jeho věrnost a oddanost rodině je nepochybná, protože pro jeho ženu a děti bude výjimečně ohebný a ohebný člověk.

Dvojčata - příjemný v komunikaci, harmonický a schopný udržet se v rukou člověka obdařeného uměleckými schopnostmi a bezvadnými způsoby. Je charakterizován povrchním postojem k jakémukoli podnikání, nerád se ponoří do podstaty věcí a lidských vztahů. Ve svém srdci je herec, který hraje veřejnosti, básník hodně v jeho životě je ostentativní a imaginární. Sergey Twin miluje nestandardní pohyby, neočekávané rozhodnutí, nejednoznačné situace, překvapení a živé emoce. Člověk by se neměl spoléhat na slovo této osoby, zapomíná na své sliby snadno, stejně jako snadno vytváří nové známosti a opouští své staré přátele. Snadno překonává potíže, aniž by jim přikládal příliš velký význam. Sociabilita a široká škála "potřebných" známých pomáhají Sergei Gemini úspěšně rozvíjet svou kariéru. Jeho finanční záležitosti jsou obvykle nestabilní, protože člověk neví, jak ovládat své výdaje.Sergei Twin nemá rád, aby byl svázán s ničím, takže manželství s ním nebude stabilní. Navíc, více Lovelace těžko si představit.

Rakovina - člověk sentimentální, vnímavý a odcizený. Nemá rád dělat plány, snít o budoucnosti, ale rád lituje a je smutný z minulosti. Sergey-Rak je mírumilovný, domácí, plachý, sympatický a oddaný muž s mnoha ženskými rysy v jeho charakteru. Někdy může být příliš nepokojný, rozmarný, příliš kritický vůči sobě a ostatním, neshodný v pocitů. Je velmi zranitelný a dotýká se, vezme všechno na srdce, netoleruje kritiku. Stejně jako nikdo jiný, Sergey-Rak potřebuje atmosféru lásky a dobročinnosti, a to jak v týmu, tak v rodině. Snaží se vyhnout se zodpovědnosti, ale vždy vykonává přiřazenou práci s maximální péčí. Pro něj je nesmírně důležité mít v budoucnosti pocit jistoty a důvěry, a proto jsou všechny instinkty zaměřeny na domácí a hmotnou sféru. Tato osoba má silný finanční smysl, ví, jak zachránit a šetřit kapitál. Ve svém osobním životě je zvláštností Sergey-Cancer nestálost, využívá ženy k tomu, aby se prosadil v očích.Silnou stránkou mužů je snaha chránit svou rodinu, on má velký respekt k rodině a přátelům, miluje svůj pohodlný domov, oceňuje přátelskou atmosféru v rodině.

Lví - okamžitý a milující člověk, velmi věrný a velkorysý, vždy připravený pomoci. Rád sponzorovat vždy postaví na slabé a rozčílený, ale s výhradou bezpodmínečné poslušnosti a úctě. Sergey Leo miluje marnotratnost, a poslušnost a pokora k ní bude skutečnou výzvou. Pohyb síly a slávy je hnací silou této osoby. Ráda je, aby byl v centru pozornosti tolik, že se záměrně vyhýbá společnosti, kde to bude nemožné. Most Sergey Lion má rád, když byl požádán o radu, žije kvůli chvály, povzbuzení a uznání jeho autority. Jako zaměstnanec on je pilný a disciplinovaný, stejně jako leader - štědrý, ale v případě, že pozornost a lásku svého života nestačí, můžete se stát trochu Napoleon s nadměrným velikášství. Touha po luxusu a okázalé často nuceni Sergey Lev-žít nad poměry, aby se dostal do obrovské dluhy, on se velmi nenuceně se týká peněz, hodně výdajů na zábavu a hazardních her.Sergej-Lev je patologicky žárlivý, v rodině by měl být absolutně dominantní, ale inteligentní a mazaný žena si rychle uvědomí, že je velmi snadné tento muž řídit.

Pannu - osobnost taktná, opatrná, extrémně náročná. Oni jsou ovládáni láskou pořádku a systému, nepřijímá chaos a spontánnost v žádném z jeho projevů. Tento muž je schopen jasně plánovat nejen svůj den, ale celý život, což z něj činí neuvěřitelně účelnou osobu. Sergej-panenka nemá rád publicitu a nesnaží se být v centru pozornosti, ale nic kolem něho nezůstane bez povšimnutí. Je klidný a rozumný, postoj, demonstrace, hrubost a vulgarita jsou pro něj naprosto cizí. Kariérní úspěch a materiální blaho člověka přicházejí k tomuto člověku pouze kvůli jeho pečlivosti, pečlivosti a horlivosti. Ale nadměrná kritika a neschopnost držet ústa zavřené může přinést mu hodně potíží. Romantismus je pro něj cizí, protože žije úplně na praktické materiálové úrovni, takže byste neměli očekávat, že bude k násilnému projevu pocitů. Sergej-Virgo se nikdy nemůže oženit a cítit se celkem spokojeně, ale pokud se rozhodne vzít se, bude se snažit ho udržet po celý život.

Váhy - nepokojný, milý a milující člověk, který je odmítán jakoukoli hrubostí a násilím. Má bohatou mysl a schopnost myslet logicky, vždy klidně a rozumně, dokáže ocenit krásu a harmonii ve všech svých projevech. Není z povahy vůdce, nemá rád odpovědnost a vyhýbá se tím všemi možnými způsoby. Sergej-Libra je pozoruhodný z nepraktičnosti a nadměrného vědomí, je více ochotný rozumu než jednat. Tento muž opravdu oceňuje bohatství, usiluje o pohodlí a luxus, miluje cestování a chutné jídlo. Touha po harmonii a strach z konfliktu může vést k kompromisu a ztrátě jeho individuality. Neustále zohledňuje zájmy jiných lidí, obětovat své vlastní. Je velmi výhodné žít a pracovat s takovou osobou - snadno a nenápadně vytváří pohodlí a harmonii ve svém prostředí. Sergej-Libra nemůže žít bez lásky a rodiny, ale právě tam začínají obtíže. Může být věnován své ženě celým svým srdcem, ale nikdy neztratí zájem o jiné ženy.

Scorpion - muž s vysokým duchem, horečnatým a narcistickým, toužícím po všestranném obdivu a lásce.On se vyznačuje charisma a temperament, stejně jako schopnost vést lidi. Sergey-Scorpio je aktivní a aktivní, snadno se vyrovnává s novými úkoly, ale pokud se mu nestane nezajímavý, může vše upustit. Sergey-Scorpio je nesmírně emocionální, často řízený okamžitými přáními a impulsy, který zapomíná na mysl. Je velmi ambiciózní a ambiciózní, že kvůli dosažení svého cíle je připraven "přejít nad hlavou", může ukázat krutost a agresivitu. Nebojí se skandálů a nehodí si jeho pověst, nestará se o veřejný názor. Je to náladový člověk - teď je milý a přátelský, a po několika hodinách je rozzlobený a rozzlobený. Nikdy nedovolí, aby byl ponížen, zná vlastní hodnotu a nic si nezmění svůj vlastní názor na sebe. Příjem Sergeje Scorpiona je proměnlivý, protože jeho život je sérií vzestupů a pádů. Žít vedle takového člověka je velmi obtížný - žárlivý, rychle temperovaný a dotyčný, neví, jak se vyrovnat. Vztahy s touto osobou jsou skutečnou bouřím vášní a zkušeností.

Střelec - elegantní, impozantní muž s nadšenými pohledy na život. Ve svém srdci je snílka, společenský a přátelský, ale někdy příliš přímočarý.Za jeho bezúhonností je ostrá mysl a vysoké morální kvality, v něm není absolutně žádnou šikovnost a podvod. Sergey-Strelec se vyznačuje optimistickým výhledem na život, hledá nové dojmy a známosti a nuda a monotónnost ho děsí. Může se nazývat miláček osudu, protože podnikání této osoby je snadné a snadné, často riskuje, ale svým zvláštním způsobem je jeho riziko opodstatněné a přináší dobré dividendy. Sergej-Střelec je neklidný a neklidný, je skutečným věčným pohybem a generátorem nových myšlenek. Je těžké si toho člověka nevšimnout, proto je kolem něj mnoho přátel a známých. Touha po nových věcech a neochota se svázat nějaké závazky činí z tohoto muže nejspolehlivější společník života, neustále hledá nové pocity a dojmy. Sergey-Strelec si váží své svobody víc než cokoliv jiného, ​​takže jeho žena bude muset použít veškerou moudrost a vynalézavost, aby nenosila svého neklidného manžela.

Kozoroh - příroda je jemná, nepolapitelná a tajemná, často ostatním nerozumí. Jeho životní motto je dopředu a pouze dopředu.Ale nekoná silně a rychle, ale mylně, pomalu a jistě. Miluje úspěch, respekt a moc, úspěšnější lidé mu způsobují závidění a obdiv, ale ne odsouzení. Sergey-Capricorn je praktický člověk, který žije ve světě duchovních iluzí, který ví, jak nazývat věci svými vlastními jmény a požaduje od ostatních stejné. Ví, jak podřídit své emoce hlasu mysli, považuje projev mazaného, ​​podvodného a smilného pod jeho důstojností. Sergey-Capricorn se zaměřuje na úspěšnou kariéru, často na úkor svého osobního života. Ví, jak vytrvat na vrchol, i přes překážky, obvykle dosahuje úspěchu po 40 letech. Ve vztahu k ženám si Sergej-Kozoroh upřednostňuje volbu role patrona a ochránce, zřídkakdy dělá krásná gesta, ale ve všem je neustálý a spolehlivý.

Vodnář - Zamyšlený a nepokojný muž, lehce ironický. Rád společnost vzdoruje, tajně rád šokuje lidi, takže s tímto člověkem musíte být připraveni na jakékoliv překvapení. Je to ideologická osoba, která miluje, když je jeho osobnost oceňována. Usiluje o originálnost doslova ve všem - od životního stylu až po způsob myšlení.Slabé stránky Sergeja-Vodnáře lze považovat za infantilismus, neschopnost přivést začínající podnik do konce, touhu odmítnout jakoukoli autoritu a sociální normy, což je ukázka jejich odlišnosti vůči ostatním lidem. Muž zaobírá práci s plným odhodláním, ale pouze pokud mu nejsou uloženy žádné konvence a standardní schémata. Sergej-Vodnář nutně potřebuje společníky, kteří jsou schopni obsahovat jeho nesrovnalosti a neshody se zákonem, držet jej v rámci společenských norem. Extravagance a revolucionismus nevylučuje touhu člověka po bezpečném útočišti, ale vlastnost krásné a neobvyklé ženy mu udělá radost. Pokud manželský partner respektuje individualitu Sergeye-Vodnáře, jejich svazek má každou šanci být šťastný a trvanlivý.

Ryby - opatrný a dobře vychovaný člověk, kompetentní a inteligentní, ale s mírným nádechem sebepoškozování. Jeho povaha je proměnlivá a nestabilní, často žije ve světě vlastních iluzí, které nemají nic společného s realitou. Necítím lásku a podporu, Sergey Pisces snadno spadá do zoufalství a melancholie, každá kritika pro něj je extrémně bolestivá a může ho trvale vyřadit z cesty. Je připraven ochlést a vnímat informace ve formě, která traumatizuje jeho psychiku.Hlavní touha této citlivé osoby je vidět v ní harmonii a vzájemné porozumění. Podle přirozenosti je absolutní introvert - flegmatický, uzavřený a zranitelný. Sergey Pisces je náchylný k slabým místům, které ho oslabují, a proto jeho neschopnost odolat úderům osudu je jeho hlavním problémem. Touha skrývat se od problémů může člověka přeměnit na náboženské fanatiky, zaplavit se do okultní. Žena Sergey Pisces se bude muset naučit být opatrná s finančními prostředky, stejně jako stát se podporou a podporou, podporou a poskytnutím důvěry manžela ve všech jeho snahách.Nejlépe články