Szaboveronika

Význam jména Ulyana


Význam jména Ulyana / Neznámá

Jméno Ulyana je pravděpodobně latinského původu ve staré interpretaci znějící jako Juliana. Časem se těžko vyslovitelné jméno Juliana změnilo na lehčí formy Juliana a Ulyany.

Ve druhé polovině 18. století bylo jméno Ulyana silně zahrnuto do počtu obyčejných ruských jmen ve všech částech populace, ale bylo to častější mezi rolnickými ženami. Na konci 19. století zmizelo jméno a jeho situace pokračovala dodnes. Dnes se objevuje vzrůstající zájem o staré ruské jména, takže dívky s názvem Ulyana lze nyní najít poměrně často.

Zatím historie zná mnohé vynikající osobnosti, které navždy oslavovaly toto krásné jméno. Mezi nimi jsou Ulyana Denisová a Ulyana Donsková, herečky Ulyana Lapteva a Ulyana Ivashchenko, prima balerína Ulyana Lopatkina, režisérka Ulyana Shilkina a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Vzhledem k tomu, že v kostele nejsou žádné Ulyány, jsou dívky pokřtěny pod jménem Juliana. Hlavním patronem jména je Juliana Nikodimskaya, dcera bohatého a vznešeného pohanského Africana. Chytrá a milá dívka ve velmi mladém věku pochopila chybu pohanské víry,proto tajně od svého otce a snoubence, s níž byla zasnoubená ve věku devíti let, přijala svatý křest. Odmítla se oženit, pro kterou byla otcem vážně potrestána.

Julia byla dlouho mučena a mučena, donutila ji, aby se zřekla křesťanství, ale po každém mučení dostal svatý léčení a novou sílu. Při vidění takových zázraků a postojů se mnozí pohanové obrátili na křesťanství. Všichni byli sťatí, pro zbytek ostatních. Přesvědčena o neúspěchu pokusů o zlomení víry mladé Juliany, mučedníci ji odsoudili k smrti. Výkon svatého Martýše se konal v roce 304.

Všichni majitelé jména Ulyana mohou oslavit své narozeniny v následujících dnech: 3. a 5. ledna; 17. března; 2. dubna; 16. května; 15. června; 5. a 19. července; 30. a 31. srpna; 11. října; 14. listopadu; 17. prosince.

Název funkce

Ulyana je energická, aktivní a otevřená osobnost. Energie jména dává Ulyaně velkou obavu veselosti a optimismu, nadměrné upřímnosti a dokonce i naivitu. Poctivost a slušnost jsou to, co ostatní oceňují a respektují Ulyanu, a také proto, že v ní není kapka arogance a sebecta.

Ulyana se vyznačuje jemností, někdy hraničí s plachostí a nerozhodností.Vážné konflikty s těmi kolem ní jsou vzácné, protože je diplomatická a správná osoba. Velice se bojí, že někoho urazí ve svých vlastních slovech, nenávidí vulgaritu ve všech svých projevech. Ulyane někdy je obtížné najít místo ve společnosti, protože to může postrádat rozhodnost a zdravé ambice.

A to je navzdory skutečnosti, že Uliana vůbec nenosí růžové brýle - její pohledy na život jsou docela pragmatické. Je inteligentní a vnímavá osoba, která je zvyklá na analýzu a učení se všechno nejen z jejích chyb.

S úžasným smyslem pro humor, Ulyana ví, jak se s optimismem věnovat všem životním problémům a problémům. Vlastní vykopávání je pro ni zvláštní, stejně jako extrémně nízké sebevědomí, proto, aby se dosáhlo významného úspěchu v životě, musí se naučit bojovat za své místo pod sluncem. Ti, kteří jsou blízko Ulyaně, by neměli zapomínat, že hluboké pocity a pocity mohou být ukryty pod vnějším klidem a rovnováhou. Obecně platí, že Ulyana je velmi pozitivní člověk, který ví, jak se těšit z života.

Dětství

Malá Ulyana je nemocná a rozmarná dívka, velmi emocionální a snadno vzrušená, ale zároveň laskavá a nevyčerpatelná. Příroda dala dětem mnoho talentů, obzvláště kreativních.Přesné vědy mohou být horší, ale obecně pečlivost a pečlivost neumožňují dívce, aby se sklouzla do špatných tříd ve škole. Ale Ulyana se s dětmi dostane dobře - bude se starat o mladší studenty s potěšením, bude vždy pomáhat zaostávajícím spolužákům.

Dívčí tvůrčí koníčky mohou být povrchní, takže je třeba, aby rodiče jemně nasměrovali a důvěřovali jí, aby v budoucnu byla dívčí sebeúcta na úrovni.

Nerovnost a skromnost Ulyana může složitou komunikaci se spolužáky. Drsná kritika mladistvého může trvale ohrozit její sebevědomí. Je obtížné, aby se přizpůsobila neznámé společnosti, takže učitelé a rodiče by jí měli pomáhat vstoupit do týmu.

Zdraví

Od svého dětství nemá Uliana žádné dobré zdraví a v budoucnu bude vždycky lehce ochlazovat a často se ochladí. Dospívající Ulyana neúprosně neopatrně o svém zdraví, mohou mít špatné návyky ve formě kouření a zneužívání tučných a sladkých potravin. Vzhledem k nesprávné výživě jsou kožní problémy časté.

Genetika a životní prostředí mají pro Ulyanu velký význam. Přátelská atmosféra, správná výživa a zdravý životní styl pomohou Ulyaně zachovat své zdraví a krásu po dlouhou dobu.

Sexualita

Energie jména obklopuje Ulyanu s aurou tajemství a nepřístupnosti, takže je pro muže vždy velmi přitažlivá. Tvořivá povaha ženy, její nádherný smysl pro humor a dobrou vůli jen zvýší její atraktivitu.

Temperament a smyslnost ženy se mohou skrývat za maskou klidu a jednoduchosti. Ulyanova sexualita nevykřikuje a není nápadná, ale je schopna dát milovanému muži moře lásky a něhy.

Vzhledem k tomu, že je kreativní v přírodě, její partner nebude nudit s ní v posteli. V posteli je připravena na jakékoliv experimenty a dát jí vybranému nezapomenutelný zážitek.

Pro samotnou Ulyanu je sex jedním ze způsobů, jak se s důvěrou načíst, abyste získali duševní a fyzickou relaxaci. Ale sex pro ni bude vždy úzce spojen s pocity - její prchavé a jednorázové spojení ji přitahují málo. Ulyana obecně dodržuje velmi přísné morální zásady a od přírody je Monogamní.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Ulyana je jednou z těch žen, které mohou pokorně nosit velkou rodinu, manžela a dospělé děti. Zřídka se ožení, protože se snaží se svou mohutnou snahou zachránit rodinu. Když se ožení, plně se věnuje výchově dětí a uspořádání rodinného hnízda. Ulyanův dům je vždy otevřen přátelům a příbuzným, mezi kterými je považována za vynikající hostesky.

Často se stává, že se Uliana stává lídrem v rodině, hlavním uchazečem a vychovatelem dětí. Manželství ženy je zřídka šťastné, ale obvykle se s ní setkává. Jediná věc, kterou hrdá žena nemůže odpustit, je zrada. Pro ni to bude zhroucení všech životních základů, skutečná tragédie.

Nejúspěšnější manželství pro Ulyanu je možné s muži jmény Oleg, Victor, Georgy, Sergey, Anatoly, Vladimir, Ruslan a Daniel. Vyhněte se vztahům s Pavlem, Antonem, Alexandrem, Vadimem, Ivanem a Glebem.

Obchod a kariéra

Ulyana je kreativní osoba, takže by měla mít vynikající povolání. Novinářka, spisovatelka, návrhářka, umělecka, herečka, režisérka, zpěváka, historikka umění - všechny tyto aktivity jsou pro Ulianu nejlepší.

Žena se dobře s dětmi, miluje a chápe je.Profese učitele, psychologa, pedagoga nebo pediatra umožní realizovat své dětské sny. Ona je obzvláště dobrá, když chodí s předškoláky.

Fyzická práce přitahuje Ulyanu trochu, intelektuální práce je pro ni vhodnější. Nevytváří vysoké cíle pro sebe, netrpí nadměrnými ambicemi. Měla by se vyhnout profesím přímo spojeným s financováním a přesnými výpočty. Uliana nevyhledává vedoucí postavení, ale s největší pravděpodobností odmítne návrh.

Důstojná a upřímná, Ulyana bude mít obtížné stavět své vlastní podnikání, ale má vynikající organizační schopnosti, a proto s podporou podobně smýšlejících lidí má každou šanci stát se úspěšnou obchodní ženou.

Talismany pro Ulyanu

  • Planeta ochrany je Pluto a Venuše.
  • Patronem zvěrokruhu je Leo a Štír. Osud bude nejvhodnější pro Ulyanam, narozený pod těmito znameními zvěrokruhu.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je úterý.
  • Šťastná barva - žlutá, oranžová, červená.
  • Totem rostlina - javor a melissa. Javor je symbolem zdrženlivosti, skromnosti krásy.Javorový talisman pomůže Ulyaně odhalit její nejlepší kvality, přinést do jejího života harmonii a klid. Melissa symbolizuje očistu a obnovu, zlepšuje náladu a naplňuje člověka energií. Hojivé vlastnosti citrónového balzámu pomáhají normalizovat spánek, uklidňují nervy.
  • Totem zvířecí hlemýžď. Je to symbol věčnosti a trpělivosti. Hlemýžď ​​se k cíli pomalu ale jistě daří, uspěje tam, kde jsou ostatní spěchu. Talisman s obrazem tohoto měkkýše přinese Ulyanu prosperitu a prosperitu.
  • Kamenný maskot - jantar a labrador. Amber je talismanem tvůrčích lidí, je symbolem duchovnosti a inspirace. Zvyšuje intuici, objasňuje myšlenky a přispívá k realizaci plánů. Pomáhá člověku zbavit se dlouhotrvající deprese a myšlenky na sebevraždu. Labrador dává člověku dar předvídavosti a rozvíjí schopnost mimosoudního vnímání, pomáhá odhalovat skryté talenty. Nejlépe se hodí pro ženy, které překročily třicetiletou hranici, protože dává mladým a velmi zkušeným dívkám tendenci k dobrodružství a nebezpečným dobrodružstvím.

Horoskop

Aries - inteligentní, marná a asertivní povaha, s mužským charakterem. Vedou aktivní životní styl, usiluje vždy být v centru událostí, neznají únavu a neudí nudu. Je charakterizována obrovskou sílou ducha a optimismem, je schopna infikovat ostatní svou živou povahou a energií přetečení. Role jednoduché ženy v domácnosti Ulyane-Aries rozhodně není vhodná - bude nudná a nezajímavá. Má talent kombinovat své profesní aspirace se svým osobním životem, zatímco bude schopna udržet krok se všemi a nebude mít důvod k nespokojenosti ani s jejími spolupracovníky, ani s manželem. Práce ukazuje vůdčí a organizační vlastnosti ženy - je to skutečná bojovnice, ale chudý diplomat a stratég. Žít spolu s Ulyanou-Ariesem nebude snadné - manžel musí být připraven na skutečnost, že se jeho žena bude snažit o nadvládu a nezávislost.

Taurus - inteligentní, příjemná a neuvěřitelně ženská povaha, příjemný společník a vděčný posluchač. Bude schopna přiměřeně reagovat na řádně odůvodněnou kritiku, stejně jako být tvrdohlavá a vytrvalá tam, kde je to nutné. Nevýhoda ženy může být považována za její konzervatismus - zvykne si jen zvyknout na něco nového, nemá ráda změnit svůj obvyklý způsob života.Ulyana-Taurus je zaměřena na rodinu, která je pro ni prioritou všech ostatních, včetně její kariéry. Přesto, že potřebovala práci, aby se cítila nezávisle a finančně bezpečná. Uliana-Taurus miluje a ví, jak pracovat, trpělivost, pečlivost a sebeovládání jí pomohou dosáhnout kariérního úspěchu. Žena kladí vysoké nároky na svého manžela, na oplátku mu bude pokorně dát pozici vedoucího rodiny, nikdy neovlivní jeho sebevědomí. Sen o takovém manžela může jen snít.

Dvojčata - jemná, aktivní, okouzlující žena, která miluje být středem pozornosti. Klíčem k její duši je chvála a lichocení, dokonce i hrubá. Nekritizuje vůbec, ani konstruktivní. Někdy se to zdá být frivolní, ale ve skutečnosti je to daleko. Ve skutečnosti dokonale ví, jak skrýt své pravé myšlenky a záměry pod záminkou dobročinnosti a upřímnosti. Neklidný charakter Uliana-Gemini ji přiměje k neustálému pohybu, změní své místo práce, přátele a svůj názor bez lítosti. Sociabilita a kouzlo jí pomáhají dělat dobrou kariéru, i když pro to, aby se stala opravdovým profesionálem, může mít nedostatek důstojnosti a konzistence.Člověk může s touhle ženou jen snít o klidném rodinném životě - nikdy se zcela nezdružuje s rodinou a nutně nechává čas a příležitost k komunikaci a hobby.

Rakovina - citlivou, zranitelnou, citlivou povahou, bolestně reagující na jakoukoli kritiku nebo agresi. Může se snadno dostat do rozpaků kvůli malé věcné situaci a udržet v pohodě v kritické situaci. Ulyana-Rak podléhá častým změnám nálady, má komplex viny, stejně jako neustálé lítosti o minulosti a ztracených příležitostech. Ona není bojovník v životě, je mnohem důležitější než vnitřní pohodlí a harmonie. Současně se však soustředí na stabilitu, což ji činí zodpovědným postojem k její práci. Nicméně, pokud stojí před volbou mezi prácí a rodinným štěstím, zvolí druhou bez váhání. Z Uliana-Cancer získáte ideální ženu a hostesku a její dům bude modelem pohody a pohody. Intenzivní mateřský instinkt je ve své podstatě rozvíjen, žena se nikdy nebude unavovat, že se o své děti bude starat, i když už ji nepotřebují.

Lví - šlechtická, ctižádostivá, smyslná žena, skutečná socialita.Ví, jak udělat nesmazatelný dojem na silnější sex, ale ona sama není vždy připravená na hluboké pocity. Uliana-Lev miluje být středem pozornosti, potřebuje komplimenty a obdiv. Potřebuje práci nejen proto, aby vydělávala peníze, ale také zvyšovala její prestiž, aby získala další příležitost, jak lesknout a obdivovat. Dokonce i s touto sadou charakteristických rysů žena nevyvolává odmítnutí od ostatních, všichni se k ní přitahují a snaží se získat její pozici. Snad kvůli tomu, že v Ulianovi není leknínová křivka a podvod. Šťastné manželství s ní je možné pouze tehdy, pokud manželka za žádných okolností neporušuje své sebevědomí a v žádném případě nevyvolává žárlivost.

Pannu - intelektuál, vlastník přísného logického myšlení a analytické mysli. Aby mohla svítit, nepotřebuje veřejnost, ale vůbec se jí nelíbí od davu. Uliana-Virgo žije v souladu s jejími pravidly a pocity, které zřídka odporují obecně uznávaným normám morálky. Hypocrisy a lži nejsou její cestou. Její cestou je pečlivost, pečlivost, přesnost ve všem, pořadí v myšlenkách, dokumentech a na pracovní ploše.Práce v životě Uliana-Virgo zaujímá velké místo, protože od raného dětství si stanovuje jasné cíle pro sebe. Je rozhodující ve vztahu k sobě a ostatním, vždy se zaměřuje na nejlepší výsledek. Mysl Uliany-Panny vždycky přebírá nad jejími pocity, proto přistupuje k otázce manželství stejně zodpovědně jako na všechno ostatní v jejím životě. Manžel v její tváři najde vynikajícího poradce a přísného kritika současně, stejně jako vynikající hostesky. Hlavní věc, že ​​se manželka nudí s takovou ideální ženou.

Váhy - je to standard femininity a kouzla, má zvláštní kouzlo, které je nemožné si nevšimnout. Může vyvolat dojem slabé a bezbranné ženy, ale ve skutečnosti má Uliana-Libra mužské myšlení, studené myšlení a praktičnost. Z povahy není vůbec bojovníkem, a proto nepožaduje vůdčí roli, naopak se snaží, aby se vyhnula jakékoliv odpovědnosti. Snadně souhlasí s rolí hospodyně, protože nebyla vytvořena pro těžkou fyzickou práci. Spíše to bude vyhovovat snadné, ne zatěžující činnosti, které přinášejí potěšení. Manžel / manželka se stává hlavní osobou v životě Uliana-Libra, dokonce i rodiče a děti vyblednou do pozadí.Ale ona musí respektovat a být pyšná na svého manžela, jinak toto manželství nebude trvat dlouho. Nedostatek harmonických vztahů způsobuje nepohodlí v životě ženy a bude se snažit najít nového partnera. Vzhledem k tomu, že paní Uliana-Libra je mimo chválu, její dům je vždy otevřený pro přátele a příbuzné.

Scorpion - femme fatale, která zná její hodnotu. Její sebevědomí je vždy na vrcholu, zatímco dokáže zůstat tajemstvím, a to i pro ty, kteří ji dobře zná. Příroda obdařila Ulianu Scorpio s ambicemi, zvědavou myslí, tvrdou prací a neuvěřitelnou vitalitou, stejně jako ostrým jazykem. Tato žena nedovolí, aby někdo zasahoval do sebevědomí, nebude tolerovat odpor a ponížení. Je to pomstychtivá, bude vždy reagovat na zlo se zlem, dobrem s dobrem. Společně s obrovskou dodávkou energie dostane Ulyana-Škorpión předispozici k prodloužené depresi, alkoholismu a dalším špatným návykům. Spása pro ni může být oblíbená práce, stejně jako rodina, kterou je žena velmi oddaná. Bude mít dostatečnou vůli, aby odolala pokušením a pokušením nejen kvůli sobě, ale pro lidi, které miluje.

Střelec - jasná, milá, společenská osoba, bez jakýchkoliv předsudků. Všechna její slova a skutky jsou diktovány duchem duchy, v ní není kapka podvodu nebo pokrytectví. Ona je optimistka v životě, její dekadentní nálada není pro ni zvláštní. Nedostatek Ulyanu - Střelec - nadměrná rovnost, nedostatek jemnosti a diplomacie. Je těžké si ji představit v roli hospodyňky, bude vždy v úzkých mezích. V profesní oblasti je tato žena schopná obchvat mnoha mužů, nemá energii a vytrvalost. Hlavní věc je, že práce nebyla nudná a rutinní. Osobní život Ulyany-Strelec je velmi bohatý, s největší pravděpodobností se bude oženit více než jednou. Manželství může být úspěšné pouze tehdy, pokud manželka neomezuje svobodu žádným způsobem, což však nemá nic společného s promiskuitou. I po sňatku Uliana-Střelec nepřestane být zajímavou osobou a nezmění své zvyky.

Kozoroh - Podnikatelská, trpělivá a velmi vytrvalá žena, vždycky s jasnými cíli před ní. Svou ambici skrývá hluboko uvnitř, někdy vytváří dojem podmanivého a slabého vůdce.Ve skutečnosti vždy dosahuje svých cílů, pokud ne tak rychle, jak bychom chtěli. Pomáhá v ní vrozená tvrdohlavost a fantastický výkon. Všechny její sny jsou svázány s každodenním životem - z přírody není romantická a její pohledy na život jsou docela realistické. Uliana-Capricorn je náchylný k depresím, z nichž vychází dlouho a tvrdě. To může být skutečný test pro její rodinu, zvláště pokud se hlavní cíle ženy soustředí na její kariéru. Manželství s Ulyanou-Kozorodem bude šťastné v případě, že manželka sdílí své ambice a plány spojené s profesním a společenským růstem. Udělá vše, co její členové rodiny uspěli a neustále se pohybují kupředu.

Vodnář - okouzlující, lehce rozptýlená a povrchní žena, v jejíž společnosti není možné nudit. Okolí oceňuje její upřímnost, živé emoce, nedostatek falešnosti a pokrytectví. Má skvělou intuici, která jí pomáhá proniknout do problémů jiných lidí a vidět je z jiného úhlu. Přes její interpersonální dovednosti, Uliana-Aquarius je spíše tajná osoba, která nemá ráda přitahovat nadměrnou pozornost.V jakékoliv profesi se žena bude vyznačovat tvůrčím myšlením a nestandardním přístupem, zatímco praktičnost není pro ni zvláštní. Zaměřuje se na kariérní aspirace, protože hlavním úkolem je zachovat duševní pohodu a určitou svobodu. Bez ohledu na to, jak žena miluje svou rodinu, nikdy jí úplně nepatří. Pro šťastné manželství potřebuje manžela a soudruhu, s nimiž bude schopna budovat partnerství. Ona nikdy nebude žárlit nebo ho nechá provést, ale v odezvě bude vyžadovat totéž.

Ryby - ženská a romantická osoba, která ráda svítí v úctyhodné společnosti. Její společnost je vždy příjemná, protože nikdy skandály a zřídka nezvyšuje hlas, nesnaží se vést a vytvářet vlastní objednávky. Ulyana-Pisces se mistrovsky dokáže vyhnout jakýmkoli potížím a konfliktům a pokouší se překrýt její nejistotu pod úžasným smyslem pro humor. Měkké a ženské Uliana-Pisces je schopen dosáhnout v životě velice, aniž by se zapojil do tvrdého boje za své místo pod sluncem. Smyslná a sentimentální, avšak v žádném případě nepoměrná, snaží se zajistit dobrou materiální základnu a spolehlivou zadní část.Pro svého manžela se stane příkladnou a věrnou ženou, zvláště pokud je schopen poskytnout jí odpovídající životní úroveň. Pokud ne, pak její praktická povaha nezastaví hledání dokonalého muže, dokud ho nenajde.Nejlépe články