Szaboveronika

Význam jména Valentin


Význam jména Valentin / Neznámá

Řecké jméno Valentine pochází z latinského slova "valens", což znamená "silné" a "zdravé". Starověcí Římané přikládali velký význam takovým pojmům jako je síla a zdraví a jelikož většina jmen má starověké řecké kořeny, názvy s takovým významem byly vždy oblíbené.

Mezi slovanskými národy se jméno Valentin rozšířilo v tom smyslu, že "nepodléhá chorobám" a sloužilo jako amulet. Zvláštní popularitou bylo jméno distribuce románu George Sand "Valentine". V dnešní době jsou chlapci zřídka nazýváni tímto jménem, ​​protože se nejčastěji vyskytují v ženské verzi Valentina.

Když dáváte svému synovi jméno Valentin, rodiče by měli být velmi opatrní s ženskými deriváty, protože tímto způsobem můžete neúmyslně provokovat ženský prvek v mužské povaze.

Zatím historie zná řadu významných osobností nesoucích toto nádherné jméno muže. Mezi ně patří módní návrhář Valentin Yudashkin, spisovatelé Valentin Pikul a Valentin Kataev, Dr. Valentin Dikul, herci Valentin Gaft a Valentin Smirninsky, umělec Valentin Serov a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Patron svatého jména je považován za svatého Valentína, který se stal oblíbeným po celém světě díky svatbě, označovanému jako Valentýna. Ale příběh svatého Valentýna má dvě verze původu.

Podle jedné verze se římský císař Claudius II rozhodl, že jediný muž by byl lepší voják než rodinný muž a zakázal mladým lidem vojenského věku, aby se oženili. Kněz Valentine, který si uvědomil nespravedlnost této vyhlášky, riskuje svůj život, pokračoval v manželství. Když se to stalo známé, císař nařídil popravu kněze.

Pokud věříte druhé verzi, svatý Valentýn byl první člověk, který poslal své milované Valentine, dotýkající se dopis od zamilovaného muže. Podle legendy, když byl Valentin ve vězení, zamiloval se do mladé dámy, která ho navštívila během svého uvěznění. Před jeho smrtí jí napsal dopis plný smutných přiznání.

Když se podíváte na životy svatých, můžete vidět několik dalších svatých jménem Valentin, takže všichni majitelé tohoto jména si mohou zvolit svůj den nejbližší k datu narození od následujících dnů: 27. dubna; 7. května; 19. července; 12. srpna; 11. října

Název funkce

Valentýn, stejně jako jeho svatí patroni, je obětně laskavý - to je jeho hlavní postava charakteru, více než pokrývat všechny jeho chyby. Valentin je připraven zachránit každého a všichni, a to i na úkor jeho vlastních zájmů, jen fyzicky nemůže stát, pokud někdo vedle něho trpí. Neočekává odměnu ani vděčnost, nikdy nejprve přijde do konfliktu, ví, jak a miluje být přáteli.

Nicméně nadměrný tlak způsobuje podráždění u Valentina a kritika může vyvolat drsnou, dokonce drsnou reakci z jeho strany - to může překvapit ty, kteří považují Valentina za slabého a bezmocného člověka. Valentýnský hněv je docela obtížný způsobit, ale za klidem a vstřícností člověka je vnitřní jádro, které se nedá snadno zlomit.

Valentýn je rychle temperován, ale rychle se odvrací a ochotně jde ke smíření. Neměl by se mu dovolit, aby se sám dostal do sebe, protože to může mít za následek depresi. Člověk potřebuje komunikaci, bude rád pomáhat své ženě a sousedům v okolí domu, jít si s kamarády, trávit čas s dětmi.

Z povahy je Valentine plachý a omezený, jeho postava není neodmyslitelná agresivitou a odvahou, ale extrémy jsou pro něj zvláštní - touha nebo záležitost může přitahovat člověka tolik, že přestává slyšet "hlas rozumu".V tomto případě může být obtížné dělat Valentinu bez pomoci ze strany a podpory blízkých lidí.

Valentýn může být nazván upřímnou osobou, na kterou se vždy chcete obrátit o podporu a radu. Miluje mluvit srdce se srdcem, je schopen pochopit emocionální házení člověka a je vždy připraven pomoci. Valentine je sentimentální, ale člověk se snaží tuto skrytou postavu skrýt.

Valentine má vzácnou intuici, která může konkurovat ženám. Je vnímavý ke všemu kolem něj, ale často se zajímá o drobné detaily, aniž by věnoval náležitou pozornost opravdu důležitým věcem a událostem. Valentýn se může snadno přizpůsobit okolnostem a lidem a jeho morální zásady jsou zřídka pevná a jasná.

Valentina může určitě být nazývána vysoce intelektuální osobou a díky tomu má dostatek úsilí, má každou šanci dosáhnout velkého úspěchu v životě.

Dětství

Malá Valya obvykle roste jako klidné a zvědavé dítě, ale často složité kvůli jejímu "ženskému" jménu. Je velmi důležité vysvětlit dítěti význam tohoto úplně mužského jména co nejdříve, naučit ho ocenit a být na něj pyšný.

Od raného dětství v dětství laskavost a flexibilita jsou znatelné, on ochotně sdílí se svými vrstevníky hračky a sladkosti. Mezi dívkami má mnoho přátel, často se chová jako ochránce.

Jako mladík může být mladý člověk uvězněn filozofií a psychologií, rád čte a dělá dobře ve škole. Chlapec je zřídkakdy spojován se špatnou společností, neboť preferuje doma. On je snílek a romantický z přírody, více nakloněný k rozjímání než rozhodující akce.

Zdraví

Valentin je majitelem dobrého zdraví, ale musí vést měřený způsob života a zajistit plný spánek, protože se člověk rychle unaví a trvá dlouhou dobu, než se zotaví.

Valentin je náchylný k infekčním chorobám, musí být také pozorný vůči zraku.

Sexualita

Valentine miluje ženy, ví, jak je fascinovat a svádět. Jeho sexualita je především podřízena pocitům a není okamžitě odhalena.

Valentine přikládá velkou důležitost vnějším atributům, okolní prostředí je pro něj důležité, vůně pocházející od ženy. Věnuje spoustu času na předbleskací a sexuální hry, ví, jak podpořit svou sexuální touhu se svým partnerem.Valentin je sexuálně aktivní, rychle se zotavuje po sexu a je připraven pokračovat.

Naléhavost, láska a sex - pro Valentina jsou tyto věci neoddělitelně spojeny. Upřímně věří, že sex by měl přinést oběma partnerům radost a dělá vše pro to. Pokud dojde k selhání sexu, Valentine se upřímně obává a rozčiluje se.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Valentine miluje klidné, skromné ​​a dobře vychované dívky - to je to, co chce vidět svého budoucího manžela. Výsledkem bude věrný a pečlivý manžel, který svou ženu podpoří ve všem.

V každodenním životě je Valentin nenáročný a nekonfliktní, nikdy se nedovolí podívat se na jiné ženy a bude požadovat absolutní věrnost od svého manžela. Bude rádi pracovat na zahradě, jít ven na houby a jít rybařit, a nikdy nebude dělat skandál kvůli chybějící večeři nebo nepořádek v bytě. Je snadné najít společný jazyk se svými rodiči a dalšími příbuznými a sousedy. Na alkohol Valentin lhostejný.

Člověk léčí děti velkou úzkostí a láskou, obvykle se pro ně stává nejen otcem, ale také přítelem.

Nejúspěšnější manželství je možné u žen jmenovaných Valentinou, Valeriou, Victoria, Eugene, Maria, Daria, Marina a Natalia. Vyhněte se vztahům s Nadezhdou, Antoninou, Tamarou, Evou a Elenou.

Obchod a kariéra

Pokud bude od dětství podporovat ambiciózní plány ve společnosti Valentina, bude schopen vytvořit dobrou kariéru a vytvořit dobrý osobní kapitál. Člověk je nakloněn k humanitním vědám, umí jemně cítit lidi, takže od něj může učinit dobrý psycholog, učitel, vychovatel, právník, soudce nebo herec.

Valentine může vykonávat tvrdou, monotónní práci, tvrdě pracovat a dosahovat výsledků. Nemůže však obsadit vedoucí pozice, protože muž je příliš měkký a nevěří, a tým je nepravděpodobné, že by ho poslouchal.

Valentina má silné ruce a skvělý tvůrčí potenciál, může se stát dobrým chirurgem, truhlářem, truhlářem, umělcem nebo hudebníkem.

Volbou povolání pro sebe, Valentine se zastaví na tom, který má rád, a ne na ten, který přinese více příjmů.

Talismany na Valentýna

  • Patronou planety je Urán.
  • Patron znamení zvěrokruhu - Vodnář.Pokud se chlapec narozený tímto znamením jmenuje Valentin, příroda mu přinese všechen talent a šťastný osud.
  • Šťastná sezóna je jaro, šťastný den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva je růžová.
  • Totem zvířecí. Toto elegantní a plaché zvíře je symbolem plachosti, něhy a vášně. Současně je jeleň považován za personifikaci osamělosti, záchrany a melancholie.
  • Totem rostlina - javor a foxglove. Maple symbolizuje duchovnost, mír a blahobyt. Pokud věříte slovanské mytologii, javor je schopen vyděsit zlé duchy, přináší klid člověku a doma - štěstí a mír. Foxglove je jasná květina, symbolizující usilovnost a vytrvalost. Chrání dům před zlými duchy a má negativní dopad.
  • Kamenný maskot - beryl. Toto je kámen pro lidi s filozofickým zamyšlením, kteří hledají sebe a svou cestu v tomto světě. Kámen pomáhá překonávat potíže a přitahuje potřebná spojení.

Horoskop

Aries - přátelský, agilní člověk, nikdy nesnesitelný optimista. Absolutně neví, jak říkat slovo "ne", a proto sám trpí na prvním místě.Od přírody je ideální a romantický, staví hrady ve vzduchu a upřímně věří, že jsou skutečné. Sympatium těch, kteří obklopují Valentin-Aries, jsou přidáváni jeho laskavou a velkorysou duší, vášnivým a temperamentním srdcem, stejně jako veselí a vitalitou, kterou člověk neustále vyzařuje a všem. Záměrné sebevědomí však často skrývá plachou a nejistou osobu. V dospělosti, Valentine-Aries už nebude tak důvěřivý a přímočarý, jeho plány už nebudou připomínat Napoleona. Ale věc spočívá v tom, že tento člověk splatí tento člověk velmi dlouho. Valentin-Aries nemá strategické myšlení, takže je lepší nechat se obchodovat, ale vybrat si povolání související s komunikací. V rodinném životě s Valentinem-Ariesem nebude snadné, protože má rychlý temperament a nesnášenlivost vůči jakékoli kritice, bude tvrdohlavě bránit svou nezávislost a současně bude požadovat úplné podání od své ženy. Jako manželka potřebuje ženskou, flexibilní a moudrú ženu, která bude schopna řídit energii jejího manžela správným směrem. Takový partner pro Valentine-Aries může být žena - Leo - bude to opravdu silná a trvanlivá unie.

Taurus - muž, mlčenlivý a zdrženlivý ve výrazu emocí, ale spolehlivý jako skála.Netoleruje vnější rozruch a nečinnost a jeho pomalost může někdy způsobit podráždění. Valentin-Taurus je tvrdohlavý a nikdy nebude tančit na někoho jiného, ​​nezmění své rozhodnutí a nepřesáhne, i když pomalu, ale jistě. Jeho absolutně realistické vnímání života vám umožňuje skládat fakta, analyzovat informace a činit správná rozhodnutí. Ti, kteří se již dlouhou dobu seznámili s Valentinem-Taurusem, vědí, že neexistuje žádná taková situace, od níž by nemohl najít cestu. Jeho budoucí manžel může být jistý, že tento muž bude vždy mít peníze pro svůj domov a pohodlnou existenci - Valentýn-Taurus je schopen nejen přilákat peníze, ale i udržet ho. Muž je charakterizován vysokou mírou přesnosti a přesnosti, stejně jako takové kvality jako důkladnost, pedantry a láska k pořádku, proto tato osoba může být úspěšná v jakékoli profesi. Jako manžela potřebuje čistého a ekonomického partnera, protože člověk velmi oceňuje pohodlí a útulnost. Manželka musí zapomenout na kariéru a věnovat se svému manželovi a vychovávat děti. Nejvhodnějším párem pro Valentinu-Taurus může být žena - rakovina - bude to spojení mezi dvěma lidmi, kteří jsou navzájem zcela spokojeni, propojeni klidem a pohodlí.

Dvojčata - sebe-soustředěná, emocionální povaha, velký milovník cestování a dobrodružství. Může dělat sliby vpravo a vlevo a zapomínat na ně stejně snadno. Život Valentína-dvojče má smysl jen tehdy, když vše kolem se vaří a mění, všechny pokusy o jeho kontrolu končí v selhání. Proto je člověk vynikající profese, spojená s rizikem a cestováním, může se stát skvělým sportovcem, ale nejlépe se mu hodí jako prodavač nebo politik. V obchodě může být jen virtuóz a pozoruhodný organizační talent mu pomůže stát se správným správcem nebo mediátorem, producentem. Valentine-Twin je snadno závislá osoba, a když se v jeho životě objeví nový zájem, je schopen úplně přerušit staré vazby a začít život od začátku. Jeho žena bude mít těžké chvíle, protože se bude muset stát za svého manžela nejen manželkou, ale také "mamou", která bude vést, utěšovat a milovat svého manžela - věčného dospívajícího. Bude se muset starat o celou rodinu, ale zároveň nezapomeňte konzultovat s manželem, protože Valentine-Gemini je velmi drobná a zraněná.Žena-Vodnář se bude moci stát jednou z manželů a matky v jedné osobě - ​​vždy bude vzájemné porozumění více než nesouhlas mezi nimi.

Rakovina - Je to člověk, který miluje přitahovat pozornost k sobě, ale současně upřímný a spolehlivý. V zásadě není schopen špatnosti, je vždy ochoten sympatizovat a podílet se na řešení problémů jiných lidí. Zároveň však jeho praktičnost někdy hraničí s avaricemi, je nepravděpodobné, že se bude milovat s květinami a dary. Valentin-Cancer je konzervativcem mozku a kostí, je velmi špatně přizpůsoben novým lidem a okolnostem. Člověk má dobré intelektuální schopnosti, ale současně dokáže žít ve světě iluzí, zcela neschopný analyzovat a analyzovat. Práce v životě Valentina-Rakovina má velký význam, je vždycky fanaticky oddaný jeho práci. Má výraznou schopnost kulinářské, umělecké, může se ukázat jako dobrý psycholog nebo psychický. Pochybnosti často vedou k tomu, že člověk nemůže být plně profesionálně realizován, kromě toho, že neví, jak bránit své zájmy. Valentine-Cancer je velmi drobný, bolestně vnímá i to nejzávažnější kritiku sebe sama. Kumulativní stížnosti ho mohou dlouho potlačit do depresivního stavu.Neví, jak kompetentně "vzít punč", takže může být agresivní, náchylný k častým výkyvům nálad. Jako manžela by se mu nejlépe hodila žena z Panny - dávala sílu a důvěru jejímu zranitelnému a citlivému manžela.

Lví - to je velký nadšenec, zvyklý být veden pocity, a ne důvodem. Je rychlý a netrpělivý, vyznačuje se svou sobeckou povahou, ale zároveň je ušlechtilý a okouzlující jako pravý lev. Valentin-Lev zná hodnotu jeho kouzla, miluje být v centru pozornosti. Ten člověk má v našich dnech spíše vzácný rys - má zlaté ruce. Dělá jakoukoli práci klidně a bez napětí, všechno v jeho rukou je artikulováno a funguje jako hodiny. Jako povolání se nejlépe hodí k té, kde není třeba provádět jiné lidské příkazy. Rutinní, nevýkonná, monotónní práce mu nevyhovuje a také pracovat v sektoru služeb nebude fungovat. Valentin-Lev miluje a ví, jak pracovat s lidmi, je vždy bez strachu vyjádřil svůj názor a ví, jak ho bránit. Bude to vynikající vůdce - spravedlivý a náročný.Valentin-Lev se týká typu lidí, kteří potřebují vše nebo nic. Ve svém životě by mělo být všechno hojné - peníze, ženy, obdiv, oblečení, pozornost, protože to jsou všechny jeho prvky, ve kterých se cítí pohodlně. Je velmi pyšný, takže ho kritizuje jako hrát s ohněm. Současně je vždy velkorysý, nezaujatý, kvůli blízkým lidem je připraven jít do ohně a vody. Valentine-Lev je nepravděpodobné, že se stane příkladným rodinným mužem, neboť jen potřebuje ženskou pozornost a nikdy nemůže projít krásnou ženou. Nejpříznivější je jeho spojení s ženou-Aries - bude moci řídit svého manžela na pravou cestu, aniž by porušila jeho bolestnou marnost.

Pannu - otevřený a odvážný, ale mírně naivní člověk, který se vyznačuje aristokratickými způsoby, zvláštním kouzlem a kouzlem. Jedná se o velmi disciplinovanou a závaznou osobu, která není nakloněna riskovat, na různé triky a triky. Valentina-Deva se může dokázat v nejlepším způsobem v profesi, která vyžaduje dobré organizační schopnosti, administrativu, plánování nebo poradenství. Má dobře rozvinutý smysl pro krásu, takže Valentine-Deva se může nacházet v aplikované specialitě nebo v umění.Valentin-Deva je skutečný pracovník, který může vydělávat a šetřit peníze, prostě si nemůže představit svůj život bez práce a bez systematického zvyšování svých příjmů. Muž nemůže tolerovat vulgaritu a špatný vkus, proto může být jeho zvolená pouze dívka s aristokratickými způsoby, která ví, jak se chovat ve společnosti. Valentina-Virgo je cizinec romantismu a násilnému projevu pocitů, ale ví, jak být pravdivý a nejlepší důkaz jeho lásky bude věrnost ženským rozmarům, touha a schopnost poskytovat svou rodinu, takže nic nepotřebuje. Nejvhodnější stranou pro Valentine-Virgo může být žena-Panna - jsou to příjemní lidé, stejně příbuzní lásce a životu.

Váhy - diskrétní ve vyjádření pocitů člověka, konzervativní, pilní a trpěliví. Je kultivovaný a inteligentní, je charakteristický zdokonalením a láskou k překrásnému, ale zároveň člověk je trochu líný a lhostejný. Valentin-Libra může být vynikajícím partnerem, schopným přesvědčivě argumentovat, nelíbí konflikty a hlučné vysvětlení vztahů. Muž je zcela nevhodný a dokonce i fyzická práce je kontraindikována, protože je myslitel, nikoli dělník.Vyzval kreativní schopnosti, kdy touha po harmonii a sebevyjádření bude spojena se schopností vydělat si dobré peníze. Valentin-Libra je velmi důležitý veřejný mínění, vždy se pokouší potěšit všechny, a kvůli tomu je připraven dokonce ležet nebo se trochu pochlubit. Valentine-Libra je romantická a ví, jak najít ženu přístup, ale hledá nejenom milenku, ale podobně smýšlející osobu, protože pro něj láska, harmonie a sex jsou neoddělitelné pojmy. Tento muž má laskavou duši a zachází se všemi ženami laskavě, nikdy si nedovoluje žádné vulgaritu ani nepoctivost. Zároveň je Valentýn-Libra velmi zemitý, útulný dům a osvědčený život pro něj nejsou prázdné slova. Vodnářka může být pro něj ideálním párem - vždy budou navzájem přitahováni, protože jsou ve všem stejně.

Scorpion - velmi půvabná, rozmarná a nespolehlivá osoba, plná rozporů. Jedná se o velmi charismatickou osobu, nepředvídatelnou a tajemnou, a proto dvakrát atraktivní. Jeho neotřesitelná sebedůvěra je fascinující, má vždy ambiciózní a dalekosáhlé plány, jejichž realizací se s touto vášní přibližuje a odstraňuje všechny překážky na své cestě. Rychle se učí, dokáže vyvodit správné závěry a poučit se ze svých chyb.Valentine-Deva může jít "přes hlavu", podvádět a oklamat se úplně bez závoju svědomí - vždy žije podle vlastních pravidel. Muž může být nazván "šedým kardinálem", protože se neusiluje o otevřené vedení, ale dává přednost tomu, aby jednal za zákulisí. Narodil se v čele, zkoumá, učí, uzdravuje a vytváří - každá povolání, která splňuje tyto vlastnosti, mu vyhovuje, ale s podmínkou, že práce přinese stabilní příjem, což mu umožní mít slušné postavení ve společnosti. Altruist Valentine-Scorpion prostě nemůže být volán. Člověk ví, jak se pečlivě postarat, a v posteli prostě nemá rovnou. Jako manžela potřebuje moudrou ženu, silnou a vášnivou, s níž bude mít vždy zájem. Nepotřebuje péči v domácnosti, jeho partner musí být zajímavý a soběstačný člověk. Nejlepší ze všech je, že žena z Sagittarius bude vyhovovat Valentine-Scorpio - dynamičtější, energičtější a ambicióznější, že se budou vždycky moci vzájemně podporovat.

Střelec - účelný, vytrvalý a aktivní člověk, zatímco veselý optimista, lze říci, drahoušku štěstí.Odvážně prochází životem bez strachu před překážkami, otevřeně a upřímně se dívá na svět. Valentýn - Střelec vždy mluví pravdu v jeho očích, aniž by vůbec myslel, že tato pravda může bolestně poškodit partnera. Přímá a přímočará se často stává proti němu, ale člověk prostě nemůže udělat jinak. On sám tak věří, že jeho osobní život je otevřenou knihou pro ostatní. Valentin-Sagittarius upřímně chce přinést prospěch společnosti, a proto jsou pro něj nejvhodnější profese související s obnovou spravedlnosti, pomoci lidem nebo v sektoru služeb. Ale nepřijímá rutinu, monotónnost a marnost tříd, stejně jako tvrdou fyzickou práci. Valentýn-Střelec je vždy přátelský a přátelský, takže se mu líbí být v jeho společnosti. Nikdy nebude procházet neštěstí někoho jiného, ​​vždy se bude snažit pomoci upřímně a nezištně. Ale člověk netoleruje žádný tlak a zásah do své svobody, proto se s velkou zdráhavostí vázá na uzel manželství. Závazek a spolehlivost není jeho věc. Nesmí dodržovat tento slib a dohodnout se s ním je riskantní a nespolehlivý obchod.Jako manželka pro Valentine-Strelec se nejlépe hodí ženská Gemini - tito lidé si navzájem nevzdají stížnost, oba jsou snadní a nemají rádi závazek.

Kozoroh - Tento sebevědomý samotář, zavřený a nekomuniktivní. Je praktický, inteligentní a velmi spolehlivý, disciplinovaný a nepostradatelný. Valentine-Aquarius dokáže své celoživotní kariéru podmanit a zapomínat na sebe a svou rodinu. Miluje, když je chválen, obdivován a silně chválen, jeho ambice mu umožňují stát se velmi úspěšnou osobou. Nebojí se odpovědnosti, může rozhodovat rozhodně a správně. Dá se říci, že toto povolání bude vyhovovat všem profesím, kde existuje naděje na velký profesní růst a dobré příjmy. Oženil se s Valentinem Vodnářem nebude snadné, protože nebude tolerovat žádné feministické návyky a špinavé pokrmy - je skutečný stavitel domu. Oceňuje a respektuje rodinné hodnoty, a proto bude věrným a pečujícím manželem. Jeho žena by měla být dobrá hospodyňka, ale vzdělaná a schopná chovat se ve společnosti. Žena se bude cítit ženatá jako kamenná zeď, ve své rodině bude vždy materiální bohatství, ale od jejího manžela by neměla očekávat romantické dary.Pro Valentine-Capricorn je dokonalé spojení se ženou Taurus - jak trpěliví, tak účelní a spolehliví, spolu dokážou překonat všechny problémy života.

Vodnář - svoboda milující a kontroverzní osoba, která žije ve svém romantickém vynalezeném světě. Je to úplně otevřené a uzavřené ve stejnou dobu - to je hlavní rozpor Valentine-Aquarius. Vždycky říká, co si myslí, nikdy nemá v lůně kámen, ale v jeho duši je vždy tajné místo, kde ani nejbližší lidé nemohou vypadat. Je společenský a přátelský, je s ním snadné a příjemné komunikovat, vždy připraven pomoci, a vždy se můžete spolehnout na jeho slovo. Valentina-Aquarius má dobře rozvinutý smysl pro kolektivismus, je dobrý na vykonávání sociální práce, není opatrný a není závistivý. Nejlepšími profese pro něj jsou profese v oblasti televize, umění, pedagogiky, duchovního mentorship, lékařství a přírodních věd. Valentine-Aquarius je špatný majitel, neví jak ušetřit peníze a neví, jak to moudře utratí. Je šťastnější, když je chudý, a ne když má spoustu peněz.Člověk se vždy snaží vyhnout konfliktům a vyhýbat se akutním úhlům, ale vždy obrovsky hájí své přesvědčení, má vyšší smysl pro spravedlnost a nezávislost. Ale přirozeně je stále více pozorovatelem, ne bojovníkem. Valentine-Aquarius se vždy snaží znát něco nového a neznámého. Žensko-váha může být nejlepší partnerkou pro Valentinu-Vodnáře - v manželství, oba potřebují určitou míru svobody a oni ji získají.

Ryby - trochu nejistá osoba, náchylná k rozjímání a rozjímání. Má měkké a milé srdce, ale ostýchavost často brání tomu, aby komunikoval normálně. Valentina-Pisy je docela spokojená s naměřeným tokem života, nestanoví si globální cíle a nevypracuje ambiciózní plány. Valentine-Pisces je schopen nalézt malé radosti v životě, proto se vůbec nezajímá, aby se dostal do popředí v rodinném životě, nikoliv v profesionální činnosti. Člověk je inteligentní a výkonný, ale v životě je často brzděn chronickou lenost s záchvaty deprese a melancholie, během které není schopen vůbec pracovat. Vzhledem k jeho extrémně jemné povaze a nedostatečné sebeodběľnosti, Valentine-Pisces nemůže zastávat vedoucí postavení nebo stát dobrým obchodníkem.ale může se stát skvělým učitelem, vychovatelem, doktorem nebo psychologem a bohatou představivostí a jemnou chutí mu dovolí dosáhnout úspěchu v umění. Valentine Pisces může být vynikajícím rodinným mužem, pečujícím a zodpovědným otcem. Bude se spokojit s ženou, která v rodině nepotřebuje mexické vášně, ale váží si klid, spolehlivost a partnerství. Nejúspěšnější dvojice pro Valentine-Pisces může být žena-rakovina - to bude spojení dvou snílců a vizionářů s bohatým vnitřním světem.Nejlépe články