Szaboveronika

Význam jména Valery


Význam jména Valery / Neznámá

Jméno Valery pochází ze starověkého řeckého jména Valerius, který znamená "silný" nebo "být zdravý". V Rusku se jméno Valery objevovalo mnohem později než jiná římská jména - její první nosiče byly zaznamenány až v 19. století.

Jméno získalo popularitu v prvních letech po revoluci, kdy se v Rusku objevily zásadní změny a objevilo se mnoho nových, dosud nesouvisejících jmen. Jméno Valery, mezi mnoha jinými, bylo vnímáno jako nové, bylo snadno dáno nejprve městským obyvatelům a potom k dětem ve vesnicích. V 60. letech minulého století bylo jméno Valery jedním z deseti nejoblíbenějších mužských jmen.

Mezi hodnotnými představiteli Valeryho patří také známá osobnost jako Test Hero Valery Chkalov, Hrdina Sovětského svazu, spisovatel Valery Charykov, básník Valery Bryusov, sportovec Valery Kharlamov, herec Valery Zolotukhin, zpěváci Valery Leontyev a Valery Meladze a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Svatý Valery ze Sebastií je jedním ze čtyřiceti křesťanů Sebastian Křesťanů, kteří trpěli kvůli své víře v Krista v roce 320, nedaleko města Sebastiana. Vůdce armády nesplnil přijatý zákon svobodného náboženství a přinutil své vojáky k modlářství.40 válečníků odmítlo uctívat modly, na rozkaz vojenského velitele byli svázáni a propuštěni do ledových vod zimního jezera.

Aby bylo možné překonat ducha křesťanských válečníků, na břehu se postavilo teplé lázně. Každý, kdo byl ochoten vzdát se víry v Krista, mohl vyjít z jezera a zahřát ve vyhřívané lázni. Ale válečníci upřednostňovali smrt mučedníka v ledové vodě.

Jména mučedníků jsou zachována, mezi nimi i Valery. Ikona mučedníka Valery Sebastiuse se modlí za pokání, za ochranu před nepřáteli a neštěstím, za osvobození od sebe-pochybností, s žádostí o sílu, aby odolal pokušení.

Muži jménem Valery si mohou vybrat den svého dne k nejbližšímu datu narození od následujících dnů: 22. března; 6. května; 7. a 20. listopadu.

Název funkce

Valery - muž s vysokou sebeúctou, charakterizovanou bezúhonností a vytrvalostí. On je impulzivní a rychle temperovaný, ale dokáže rychle ovládnout své emoce a zpravidla nepřekročí hranici.

Valery má velký smysl pro humor, ostrý jazyk a úžasnou schopnost dostat se do problémů a konfliktních situací.Valery je neohrožený, někdy i bezohledný, často nepřemýšlí o důsledcích svých činů. Jeho životní motto je "zítra budu o tom přemýšlet." Valery je velmi aktivní, zvědavý, rád dává rady vpravo a vlevo, jinak se začne cítit zbytečně. Chce se mu líbit ti kolem sebe, ale v tomto se vždy neuskutečňuje, protože Valeriy velmi chutná. Pokud ublížíte jeho pocity, může urážet a dělat spoustu hloupostí.

Valery je podle své povahy optimistou, nemůže zůstat po dlouhou dobu v depresi a špatné náladě. V týmu se můžete snadno stát vůdcem, protože v kritické situaci můžete shromažďovat a udržovat chladné a jasné mysli. Nemá rád zavedené postupy, ale rád stráví spoustu času v veselých společnostech, aniž by přemýšlel o následcích. Valeria se vyznačuje nadměrnou sebedůvěrou a snadným postojem k životu - proto je v jeho životě stále mnoho potíží a chyb. Člověk by nebyl zabránil nějakou sebekritičností a lahůdkou vůči ostatním.

Navzdory výraznému egoismu se Valery snadno stane duší společnosti, ví, jak být přátelský.Má dobrý intelekt, je příjemný rozhovor, miluje zvířata a děti. Valery není na svátcích lhostejný, pití je nadměrné. Také může být závislý na hazardních hrách.

V charakteru Valeryho je dostatečná touha vyhrát, ale osud mu neustále dává šanci opravit hodně, posunout se dopředu a zastavit se tím, co bylo dosaženo.

Valery v dětství

Malá Valera je poněkud nepokojné dítě, které dává rodičům mnoho potíží. Nemá rád tiché intelektuální hry, preferuje hlučné chlapecké žertíky.

Dobrý studijní chlapec nemá dostatek trpělivosti a vytrvalosti, tráví hodně času na ulici se svými vrstevníky. Od dětství, vůdcovství a organizační schopnosti jsou v něm viditelné a nenapravitelná energie teenagera může vést k problémům s učiteli a dokonce se zákonem.

Pro mladší Valeru neexistuje prakticky žádná autorita, dříve se stává nezávislým, jeho rodičovský názor a zákazy ji příliš zajímají. Můžeme říci, že se Valera vzdělává a hodně z jeho osudu bude záviset na podmínkách, v nichž strávil své dětství.Je velmi důležité, aby rodiče ukazovali trpělivost a lásku při zvyšování svého syna, a učitelé ho nevyvíjejí tlak a nebudou ho potrestat za příliš nezávislý a aktivní.

Chlapec je vhodný extrémní sport, kde může dosáhnout dobrých výsledků.

Zdraví

Valery je vlastníkem velmi silné imunity a dobrých fyzických údajů, velmi zřídka se nemocí. Ale může sám sebe podkopat své zdraví kouřením a závislostí na alkoholu.

Muž může být rychle přepracován, takže aby se cítil dobře, musí se řídit každodenním režimem a uspívat v sobě. Kromě toho je člověk náchylný k duševnímu namáhání a je náchylný k tělu. Vize je také problematická.

Sexualita

Valerij nemá žádné problémy s komunikací, ani s dámami. U ženy ocení jak svůj vzhled, tak i svůj vnitřní svět - dlouhou dobu se setká s dívkou jen pro sex Valery nebude. Miluje ženy a je vždycky založen na mírném vztahu.

Valery je připraveni dobýt srdce svého vybraného s krásnými dary a romantickým náručím a sex dává člověku důvěru.Pro Valeryho není vnější situace důležitá, je připraven k sexu kdekoli. Je více znepokojen tím, že jeho přítelkyně je sexuálně uvolněná a docela zkušená. Nejpřitažlivější pro Valery je velká ženská prsa a krásná postava.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Přírodou je Valery Monogamous, takže jeho manželství je obvykle silné. Volba zvoleného muže je dost vážná, zvlášť pokud se v dospělosti oženil. Valery potřebuje velmi ženskou, upřímnou ženu, dobrou hospodyňku. Vždycky si musí vzpomenout, že její manžel je velkým dítětem, který velmi potřebuje podporu své rodiny.

Valery je domácí tělo, jeho rodina bude milovat a oceňovat, starat se o svou ženu a děti. Pomůže své ženě ve všem, protože se nebojí žádné práce. Nebude tolerovat neúctě k sobě, bude mít vedoucí pozici v rodině.

Valery půjde na rozvod pouze jako poslední možnost a jeden z takových extrémních případů je nevěra manželky.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami jmenovanými Anna, Zoya, Victoria, Galina, Nadezhda, Svetlana a Tatiana. Vyhněte se vztahům s Larisou, Irinou, Margaritou, Tamarou, Věrou a Irinou.

Obchod a kariéra

Valery se těžce soustředí na jeden případ, je snadno odvrácený a nedává práci na konec. Pokud se mu podaří překonat tento nedostatek, lze s jistotou říci, že optimismus, pohybující se mysl a energie mu pomohou dosáhnout úspěchu téměř ve všech oblastech činnosti.

Valery bude rád, že cestuje na služební cesty nebo na semináře, může se stát námořníkem, novinářem, cestujícím, vojenským mužem. Jakýkoli výlet související s prací bude dělat.

Valery může být talentovaným vůdcem a organizátorem, je schopen vést tým. Může se dokázat v hotelovém nebo restauračním podnikání, nebo se může učit v kreativní profesi. Pokud člověk podniká, pak bude pravděpodobně uspět.

Talismany pro Valeryho

  • Patron planety - Pluto.
  • Znamení znamení svatého patrona - Štír. Valery se doporučuje jmenovat kluky narozené pod tímto znamením.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je léto, nejúspěšnější den v týdnu je čtvrtek.
  • Šťastná barva - černá, tmavá ocel.
  • Totem rostlina - kaštan a pivoňka. Plody kaštanu se používají jako talisman, přinášejí zdraví a chrání před zlým okem. Pivoňka symbolizuje dlouhověkost, bohatství a radost.Květina je také obdařena hojivými vlastnostmi: tinktury kořenů rostliny pomáhají při nespavosti a zhoršují podrážděnost.
  • Totemové zvíře je scarabský chrobák, symbolizující duchovní znovuzrození. Talisman pomáhá chránit před zlovými kouzly, přitahuje finanční pohodu, štěstí a štěstí.
  • Kamenný maskot - malachit, který je symbolem života, harmonie, seberealizace a naplnění přání. Malachit zvyšuje přirozené kouzlo svého majitele, zvyšuje výmluvnost a dává vnitřní harmonii. Aby se zvýšil magický efekt kamene, doporučuje se stříbro nastavit.

Horoskop

Aries - cílevědomá a ambiciózní povaha, která na své cestě zametá vše, co brání dosažení cíle. Valerij-Aries popírá jakoukoli autoritu a netoleruje nad sebou žádnou moc a všechny jeho plány a myšlenky se rozpadají na šílenství. On sám však upřímně věří v jejich realizaci, protože je z povahy idealistický a romantický. Požadavek, horká nálada a sobectví mohou být člověkem téměř nesnesitelným, ale jeho neomezená energie, laskavá a velkorysá duše, vitalita a síla mohou pouze vyvolat obdiv.Je upřímný a slušný, v něm není absolutně žádná pokornost a pokrytectví. S věkem Valery-Aries ztratí některé z jeho nadšení a vášně, ale zůstane velkým dítětem po dlouhou dobu. Když se oženil, Valery-Aries se pokusí podřídit svoji manželku své síle, takže potřebuje pacienta a moudrou ženu, která bude schopná delikátně konfrontovat svého manžela a neublížit jeho zesílenou marnost. Takovým partnerem pro Valerie-Aries může být žena - Leo - to bude skutečně královské manželství.

Taurus - tvrdá a silná vůle, náchylná k pocitům a nadsázkám. Více než kdokoli potřebuje vyvážený a měřený každodenní život, ve stabilní sociální situaci. Pro ostatní se zdá příliš pomalý, někdy i líný. Ve skutečnosti se Valeriy-Taurus vyznačuje vysokým výkonem a vytrvalostí, ale nikdy nic nepomáhá. Jeho životní motto je sedmkrát měřeno, řezané jednou. Valerij-Taurus zachází se ženami s respektem a tito zase ho vidí jako dobrý potenciál pro rodinný život. Muž je útulný, dobrotivý, pečující, protože jeho rodina se stane skutečnou podporou a podporou.Valery-Taurus nikdy nebude chudý, a ještě víc chudí, bude vždycky najít způsob, jak vydělat dobré peníze. Praví přátelé, děti, rodina - tyto pojmy jsou pro Valeriy-Taurus zásadní, bez nichž je jeho život nesmyslný. Sňatek s ním bude rozlišován silou, ale ne lehkostí a klidem. Ze své ženy Valery-Taurus bude vyžadovat neomezený respekt a věrnost, zatímco ona musí vypadat skvěle a být dobrou hosteskou. Takovým partnerem pro něj může být žena Taurus - narozená pod stejným znaménkem, tento pár bude nádherný.

Dvojčata - je to nadaný a dokonce talentovaný člověk s živou myslí, ale s povrchním postojem k životu. Jedná se o zapomnětlivou a nestálou povahu, která přitahuje všechny nové a neprobádané. Valery Gemini je v neustálém pohybu a jeho bohatá představivost jej často odvádí od reality. Snadně dává sliby vpravo a vlevo a také snadno na ně zapomene. Muž nemůže žít bez komunikace, má skutečný strach z osamělosti. Velmi se mu líbí, když je obdivován a chválen, a vnímá jakoukoli kritiku, a to i nejzávažnější, jako osobní urážku.Ve vztazích se ženami, Valery-Gemini není charakterizován žárlivostí a soupeřením, stejně jako stálost. Sotva se nechá být vázán rodinnými vazbami, protože ve svém srdci bude vždycky velkým dítětem, který se chce proklouznout z domu a uvolnit. Jeho žena bude mít těžké chvíle, protože Valery Gemini potřebuje nejen náklonnost a péči, ale také neustálou péči. Možná bude muset přijmout všechny finanční problémy. Ideální manželka pro Valeriy Twin může být žena - Aquarius - mají mnoho společných zájmů a podobný výhled na život.

Rakovina - citlivý muž s jemnou duševní organizací, charakterizovanou dobročinností, zdvořilostí a zdokonalením chování. Nicméně charakter Valery-Raku je tak změnitelný, že jeho dobročinnost lze snadno nahradit krutostí, podrážděností a podezřením a jeho dobrotivá nálada agresí. Muži mají tendenci přehánět rozsah svých potíží, jeho bohatá představivost může z lvů snadno přeměnit slona. Neustále potřebuje slyšet chválu ve své řeči, cítit lásku a podporu svých blízkých.Vědět, že je vzpomínán a pečuje o naléhavou potřebu Valeriy-Rakovník. V odezvě na lásku a péči, bude reagovat se stejnou oddanou a nezištnou láskou a oddaností, během které nemá žádnou moc. Manželka Valerie-Rakova má velké riziko, že se stane otrokem svých zájmů a touh, a proto se bude muset snažit, aby její manžel nezbavil její individualitu. Bohužel, Valery-Rak věří, že muži jsou vyšší bytosti a ženy stojí jen ve druhém kroku evoluce. Dokonce vášnivá vášeň mu nezabraňuje arogantně věřit, že to byl ten, kdo se ženě vyhýbal a tím ji udělal šťastný. Nejvhodnější manželkou pro Valeriu-Rakovinu může být taurská žena - vždycky bude v rodině vládnout mír a harmonie.

Lví - muž s nezničitelnou vůlí a silnou povahou. Vždy má poslední slovo, nikdy se nevzdá a ani se nebude snažit najít kompromis. Jeho hlava je vždy vysoko zdvižená a jeho klidný, sofistikovaný a pronikavý vzhled inspiroval respekt. Valery-Lev může velkodušně dát svým přátelům a milovaným dary, péči a pozornost a v tomto nalezení spokojenosti.Prostě si nemůže představit sebe bez stálé pozornosti svých předmětů, aniž by obdivoval diváky a vděčné předměty. Valerij-Lev je neschopný smilstva a podvodů, vyznačuje se úžasnou laskavostí a ušlechtilostí. To je díky dobru jeho touhy vládnout a být vůdcem není vnímáno jinými jako zotročení. Valerij-Lev kategoricky odmítá pokusy vést nebo manipulovat s nimi, a ti, kteří zasahují do svého královského postavení, okamžitě narazí do zdi arogance, chladnosti a hrdosti. Dokonce i milovaná žena nemůže ovládat Valery-Lev, její roli je patřit a poslouchat. Valery-Lev je velký majitel a žárlí, takže rodinný život s ním nikdy nebude snadný. Nejvhodnější manželka pro Valeriu-Leo se může stát ženou Gemini - jsou duchovně a fyzicky blízko, jejich svazek je spolehlivý a silný.

Pannu - Je to muž s pevnými principy, absolutně pozemský, skromný a klidný. Valeria-Panna může být nazývána povinným člověkem, je disciplinovaná a pracovitá a jeho ostrá mysl má praktickou orientaci. Smyslem života pro něj je pracovat, hromadit a zvyšovat jeho kapitál,zároveň uznává pouze příjmy z práce - jiné, pochybné způsoby výdělku pro něj jednoduše neexistují. Můžete se spolehnout na Valerii-Pannu ve všem, vždy dodržuje dohodu, a jakmile se rozhodne, nikdy ji nezmění. Tento člověk kategoricky nepřijímá vulgaritu a vulgaritu v žádném z jejich projevů, nemůže tolerovat nevolnost a nedbalost. Jeho přesnost může někdy ohraničit triviality a pedantry, což se často stává příčinou konfliktu s ostatními. Zároveň Valeriy-Virgo netrpí kritikou ve své řeči, dobrá je, že z emocionálních pojmů je velmi obtížné ho vyrušit. Může být nazváno velmi uzavřenou osobou, téměř nikomu neotvírá jeho duši a pocity. Valerij-Virgo má velmi vysoké riziko, že bude věkem a bude se cítit skvěle. V lásce je zbaven romantiky a sentimentality, jeho láska hoří se stálým plamenem a dávat svému miláčku pocit spolehlivosti a bezpečnosti po mnoho let. Nejvhodnější pár pro Valerii-Pannu může být ženská Taurus - jsou oba racionální, zodpovědní a pozorní jeden druhému.

Váhy - okouzlující a přátelský člověk, jehož chování je plaché a jemné. Je dobrým poradcem a spolehlivým strážcem tajemství jiných lidí, skutečným diplomatem. Valeriy-Libra postrádá sebevědomí, což mu brání v tom, aby se jistě postavil do kariéry. Častá změna nálady může být nazývána jeho typickou kvalitou a pochybovat o správnosti obtížného rozhodnutí může snadno odmítnout. Valery-Libra podléhá vlivu někoho jiného, ​​je spíše hnaným mužem než vůdcem. Člověk rád "dá všechno na regály", jeho závěry jsou vždy rozlišovány racionalismem a logikou, ale nemusí se pro něj nutně stát návodem k jednání, nebudou ho podrobovat rozhodování. To je důvod, proč Valeria-Libra nebude schopen získat sebevědomého vůdce a jeho manželka by měla být připravena na rozhodnutí a převzít odpovědnost sama. V rodinném životě se Valery-Libra snaží se svou silou směřovat k teplé, upřímné atmosféře a harmonickým vztahům. Ale může snadno jít za rozvod, pokud mu manželka přestane nějak zařídit. Valery-Libra je velmi sexy a s největší pravděpodobností se pokusí zachovat dobré vztahy v rodině a současně bez přestání mimomanželských sexuálních vztahů.Nejvhodnější manželkou pro Valerii Váhy může být žena - Vodnář - muž nalezne v manželce podporu a energii, která je pro něj nezbytná.

Scorpion - toto označení plně odráží všechny vlastnosti, které jsou pro muže jménem Valery důležité. Celý jeho život je roztržen mezi láskou a nenávistí, mezi dobrem a zlem. On prochází životem, řízen pouze jeho pravidly a soudy, nevěnoval pozornost názorům druhých. Nikdo nemůže ovlivnit Valeriye-Štíra, protože se snaží se svou silou pro nezávislost a nezávislost. Tento muž je obdařen vhledem a odvahou, vysokou inteligencí a bláznovstvím. Pokud energie a agrese, která překonává okraj, není poslána správným směrem, pak se může Valery-Scorpio dostat do alkoholismu nebo být odváděn hazardními hrami. Pokud je schopen odolat svým zlozvykům, může tento talentovaný a ambiciózní člověk dosáhnout neuvěřitelných výšek v životě. Navzdory extrémní rovnováze, v sobě v sobě bouří vášní, intelekt a emoce ho ovládají současně. Zvláště jeho odvážná povaha je odhalena v extrémních situacích - kde ostatní váhají a trpí, Valery-Scorpio jedná a vyhrává.Jeho žena čeká na znuděný, hektický život, bude muset být velmi trpělivá, pochopitelná a silná, a neztratí svou individualitu. Nejvhodnější pár pro Valerie-Scorpio může být žena rakoviny - bude skutečným opatrovníkem rodinného krbu a nikdy ho nechá jít ven.

Střelec - osobnost milující svobodu, náchylná k dobrodružství a dobrodružství. Valeriy-Střelec vždy říká, co si myslí, ale je těžké urazit, protože člověk nikdy nedrží kámen v lůně. On zůstává mladý v jeho duši v každém věku, on je nádherný, inteligentní partnerem. Valeria-Střelec velmi miluje Fortune - jeho štěstí je nevysvětlitelné, podivné a tajemné. Velmi se obává o svou vlastní nezávislost, ale jeho hlavní kvalitou je nepopiratelný optimismus, touha dosáhnout svého cíle, založeného na logice a zvědavosti. Ve vztahu k ženám je Valery-Sagittarius stejně upřímný jako všechno ostatní. Nesnaží se svázat žádné závazky, ale pocit povinnosti pro něj je velmi zatěžující. Pokud žena počítá s šťastným manželstvím, bude muset dát Valerii-Strelerovi úplnou svobodu,neomezujte ho ani ho nijak neovládejte, sdílejte zájmy manžela, i když je to v rozporu s vlastní povahou. Ale stále potřebuje vědět, že tento romantický a tulák může kdykoli rozhodnout o rozvodu a nebude mu trýznivý svědomí. Nejvhodnějším manželem pro Valerie-Střelec může být žena - Libra - tato svazka slibuje, že je pro oba manželky snadná a pohodlná.

Kozoroh - velmi pracovitý a náročný člověk, zvláště ve vztahu k sobě. Valery-Capricorn má klidný, zdrženlivý charakter, vyznačující se praktičností a věnováním. Není vyloučeno, že se člověk může stát otrokem svých vlastních principů a tvrdé sebeovládání, ale musíme připustit, že úspěch dosáhne svou vlastní tvrdou prací a ne podvodem, mazaností a pochybnými dobrodružstvy. Ale Valeriy-Capricorn není vůbec zbaven romantismu, ale všechny sny jsou skutečně dosažitelné, daleko od iluzí a fikce. Štěstí pro Valeriy-Kozoroha je ve stabilní finanční situaci, v manažerském postavení, v silné a přátelské rodině, ve které musí být děti.Jeho žena se nebude muset starat o finanční stránku - vedoucí rodiny bude vždycky najít způsob, jak je poskytnout. Bohužel, Valeriy-Capricorn je velmi lstivý při vyjadřování pocitů, proto jeho žena bude muset zažít emoční hlad, a to i v intimní sféře. Přírodou Valeriy-Capricorn Monogamous, může mu být celý život trýzněn z neopětované lásky. Jeho manželka nemá nutně brilantní vzhled, ale prostě musí být dobrou hospodyňkou a příkladnou matkou. Nejvhodnějším partnerem pro Valerii-Capricorn může být žena-Panna - dobré psychologické spojení a sexuální harmonie zaručují vynikající výsledek.

Vodnář - Jedná se o extrémního muže, obdařeného dobrým smyslem pro humor a pyšným na odlišnosti svých názorů. Valery-Aquarius je zdrženlivý, spravedlivý vůči ostatním, skromný, vždy připravený dát své zájmy do sázky kvůli lidem drahým jemu. Peníze nejsou předmětem jeho životních zájmů, takže tato osoba nikdy nebude bohatá. Ale nemůže být nazýván mrštinou, protože ví, jak zvládnout finance s péčí a racionálností. Valery-Aquarius neradi odhaluje své pocity, ale je dobrým přítelem a poradcem, protože miluje pronikat do duší jiných lidí.Muž je náchylný k depresi a často spadá do melancholického stavu, aby ho dostal z toho, který je velmi obtížný - zůstává jen trpělivě čekat. Překvapivě, Valery-Aquarius je aktivní a aktivní ve všem kromě svého osobního života - je od samého života sám. A i po sňatku bude vždy jednat tak, jak se mu líbí, aniž by vzal v úvahu zájmy své ženy. Re-Valeria-Aquarius je nemožné. Ideální pro něj je žena-přítel bez emocionálních zážitků a lásky vášní. Platonická láska a přátelství jsou mnohem blíže k němu než fyzická láska. Jako manželka by se mu nejlépe hodila žena - Libra - tato odborová organizace by dokonale vyhovovala oběma partnerům.

Ryby - Skvelý snílek a romantik, který má velký potenciál. Dokáže dosáhnout velkého úspěchu v jakémkoli oboru, ale nic pro to nedělá. Valery Pisces, jako nikdo, potřebuje silného patrona, aby ho vedl a důvěřoval svým vlastním schopnostem. Jsou snadné vést a řídit, ale pouze pokud mu bude respektovat jeho vůdce. Aby se stal Valery Pisces úspěšným člověkem, musí se naučit, aby mohl ignorovat své prázdné sny a objevit a začít rozvíjet své schopnosti co nejdříve.Pokud bude člověk až 30 let najít své místo na slunci, pak budou další vyhlídky na jeho úspěch velmi pochybné. Valery Pisces je velmi dotek, rychle vychází z stavu duševní rovnováhy, ale nikdy ne drží kámen v lůně. Jeho hlavními vlastnostmi jsou milosrdenství, laskavost, taktnost a připravenost pomáhat lidem nezištně. Valerijská ryba je symbolem relaxace a nedbalosti, takže jeho manžel bude muset pomoci mu sejít, organizovat a realizovat. Kromě toho bude muset převzít povinnosti vedoucího rodiny, aniž by ohrozila bolestivou pýchu jejího manžela. Takový partner pro Valerii Pisces se může stát ženou Štíra - budou blízko duchovně, emocionálně a fyzicky.Nejlépe články