Szaboveronika

Význam jména Vladimir


Význam jména Vladimir / Neznámá

Existují dvě verze původu jména Vladimira, který z nich je správná, historici se ptají pořád. Podle první verze názvu Vladimira k nám přišel ze starověkého Německa, kde byla módní vytvořit jména dvou základen. Předek jménem byl německý název Waldemar, což se skládá ze slov „waltan“ a „Mari“, což znamená, respektive „vládnout, vlastnit“ a „slavný, bohatý“ .Ponachalu v Rusku název Waldemar vyslovuje jako Volodimer, ale získala v průběhu času znít známe, Vladimir, a byl považován za „vlastní svět.“

Podle druhé verze názvu Vladimir má slovanské kořeny, jak vyplývá ze spojení dvou kořenů - „smlouvy“ „Vlad“, což znamená „síla“ a „mír“ v dobách starého Ruska je považována za „smlouvy“ nebo

Jméno Vladimir byl vždy populární, a ve dvacátém století se stalo jedním z pěti nejoblíbenějších jmen v celém postsovětském prostoru. To není překvapivé, protože historie zná mnoho vynikajících a talentované jedince, všichni velebili jméno Vladimir. Mezi nimi, Kiev Prince Vladimir Monomakh, Vladimir Majakovského, Vladimir Nabokov, autor, zpěvák a herec Vladimir Vysockij, Vladimir Bekhterev lékař, dirigent a houslista Vladimír Spivakova, ruský prezident Vladimir Putin, a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Zpočátku bylo jméno Vladimír pohanské, ale po křtu Ruska stejným knížetem Vladimírem bylo jméno kanonizováno a zahrnuto do ortodoxního svatého kalendáře.

Velkokníže vévoda v Kyjevě Vladimír, vnuk princezny Olgy, který přijal pravoslavnou víru v Korsun, se vrátil do Kyjeva, kde se v roce 988 uskutečnil obřad křtu celého ruského národa. Za tímto účelem byli všichni obyvatelé Kyjeva pokřtěni ve vodách Dněpru, po kterém se křesťanská víra rychle začala šířit po celé Kyjevské Rusi.

Výsledkem křtu byl stavba pravoslavných církví, nemocnic, škol a útulků pro chudé, provozování služeb a propuštění otroků. O lidové lásce k princi Vladimírovi se jeho přezdívka nazývá Červené slunce, čímž se navždy zachoval jako hrdina pohádek a eposů.

Všichni muži jménem Vladimíra si mohou vybrat datum narození, které se shoduje s datem narození nebo nejbližším po narozeninách. Dny jmen: 21., 24. a 31. ledna; 7., 10., 12., 16. a 26. února; 2. března, 6, 7, 21 a 25; 3. a 6. dubna; 4. a 20. června; 10. a 28. července; 13. a 27. srpna; 2. září, 7, 9, 13, 15 a 16; 1. října, 4., 9., 17. a 21. října; 3., 4., 5., 16. a 25. listopadu; 3, 5, 10, 15, 22, 26, 29 a 31. prosince.

Název funkce

Vlastník jména Vladimir je vždy autoritativní a respektovaná osoba, jejíž názor je věnován. Je dobrým diplomatem, schopným vyřešit nejsložitější konflikty.Od přírody je narozeným vůdcem, který ví, jak předem vypočítat všechny pohyby a důsledky, a rychle reagoval na události. Pokud Vladimir dosáhne úspěchu v podnikání, není to vůbec nehoda a štěstí, jak se to může zdát na první pohled, ale každodenní tvrdá práce.

Vladimir je příjemný v komunikaci, vtipný, zvědavý, přátelský a srdečný, ale je velmi obtížné se dostat do kruhu jeho skutečných přátel. Člověk dokonale ví, jak ovládat své emoce, nicméně nepořádek a chaos, jak v jeho osobním životě, tak i v práci, ho mohou snadno vyvážit. Vladimír velice oceňuje pohodlí, chtivost pro lakotu a chválu.

Majitelka jména Vladimir nechce jít proti veřejnému mínění, snaží se dodržovat tradiční normy morálky, protože mu dává pocit stability a bezpečnosti. Ale pokud bude potřeba, bude schopen trvat na tom a vést tým. On je společensky aktivní a každý krok, který bere, dokonce i impulzivní, je ve skutečnosti dobře promyšlený a přivádí jej blíže k jeho cíli. Charakter člověka se zdá jen měkký a poslušný - bude tak přesně tak dlouho, dokud Vladimir v něm uvidí význam.

Negativní rysy Vladimira zahrnují tendenci riskovat, byť dobře promyšlené, závislost na náladě, konfliktu. Trápení Vladimir zažívá tvrdě, může dlouho trvat na urážce, i když navenek nebude vůbec vidět. V hněvu může být člověk nebezpečný. Ve své práci nevylučuje sám sebe ani ostatní, a proto se často ocitá na pokraji nervového rozpadu.

Nadměrný tlak nebo agrese vždy vyvolává odpověď v Vladimíru, což může překvapit i ty, kteří ho považují za slabo ochotnou a ne konfliktní osobu.

Obecně platí, že jméno Vladimir nese pozitivní energii, která má příznivý vliv na osudu jeho majitele. Nejčastěji je to ušlechtilý člověk s otevřenou duší. Mezi Vladimirovem je největší procento kreativně nadaných lidí, kteří dosáhli světové slávy.

Dětství

Život malého Volodya je plný emocí, protože chlapec je velký snílek a vizionář. Je těžké mu říkat poslušné dítě, vždy se snaží jednat svým vlastním způsobem. Pokud se jako nováčikka Vova dostane do špatné společnosti, jeho rodiče budou mít těžké časy.

Ve škole se Volodya mírně učí, ale již tehdy má jasnou osobnost a postavení vůdce. Jakákoliv kritika kluka ubližuje, ale ví, jak skrýt své emoce.Pokud se jako dospívající nerozumí se zabývat se egoismem a dotek, pak v budoucnu tyto vlastnosti přinese mu hodně potíží a frustrace.

Volodyňina je vždy v dokonalém pořádku, protože miluje čistotu a pohodlí, věnuje velkou pozornost jeho vzhledu a fyzickému vývoji. Kdyby v dětství ho nenaučil milovat zvířata, pak být člověkem, nikdy by neměl zvíře.

Musí existovat tvrdá disciplína ve výchově Vladimíra - to je nezbytné pro to, aby se stal důvěrným, silným, snadno komunikujícím a kompetentním člověkem. Pokud nezastavíte jeho "mladistvé výkony" v čase, pak dospělý Vladimír bude mít licentious chování, výbušný temperament a nahuštěné sebevědomí.

Zdraví

Dospělý Vladimír má předispozici k cukrovce, špatnému zraku a střevním problémům.

Možné období deprese, nerovnováha. Vladimir je absolutně nedoporučuje žádné stimulanty a alkohol.

Sexualita

Vladimir je v lásce, vždy věnuje pozornost mimořádným ženám, jasným a sexy.Pro muže je důležité, aby vedle něj měl vzdělanou a energickou ženu, s níž není škoda vstoupit do společnosti. Například, jestliže jeho vyvolený člověk ví, jak hrát na klavír nebo v divadle, pak bude v jeho očí větší výhoda než schopnost vařit lahodnou večeři.

Vladimir nikdy nikomu neřekne své sexuální zneužívání a vášně, které mohou někdy způsobit pochybnosti v jeho mužství. Ve skutečnosti je člověk docela láskyplný a aktivní v posteli. On je jemný a neslušně láskyplný, někdy i trochu ženský. Vladimír je charakteristický pro vývoj jeho komplexu mužské inferiority, takže zoufale potřebuje důkaz svých schopností.

Muž miluje slavnostní atmosféru, není proti tomu, aby v posteli hovořil o abstraktních tématech, preferuje pevné, ale ne tučné ženy.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Vladimir je skutečnou pevností rodiny, ale v prvním manželství není vždy šťastný. V jeho domě by měl být dokonalý pramen a jeho žena by měla vždy vypadat dobře.

Vladimir se postará o hmotné blahobyt své rodiny, ale je nepravděpodobné, že bude trávit hodně času zvyšováním svých dětí nebo pomoci své ženěau pair. Nicméně poslouchá názor své ženy a klidně vnímá své vedoucí postavení v rodině. Je schopen mnoha způsoby přiznat, zatímco si udržuje svou vnitřní nezávislost.

V manželství zůstává muž věrný, ale toto není vysvětleno morálními principy, ale neochotou mít další problémy a nedostatek volného času.

Úspěšné manželství je možné s ženami jmenovanými Alla, Angela, Valentina, Veronika, Evgenia, Elena, Irina, Inna, Natalya a Lyubov. Vyhněte se vztahům s Daria, Tamara, Ninou, Lydií, Nadezhdou a Elizabeth.

Obchod a kariéra

Vladimir je od přírody skutečný workoholik, věnuje spoustu času a úsilí práci. To lze dosáhnout v jakékoli oblasti činnosti, ať už je to politika nebo umění. Je vždy připraven se učit a rozvíjet, je otevřen novým znalostem a zkušenostem a jeho vynikající paměť pomáhá analyzovat a syntetizovat informace.

Ctižádostivý a podnikavý Vladimír vede k podnikatelské činnosti a jeho podnikání jistě půjde do kopce, protože člověk vždy dobře myslí na všechny své činy a nedělá nic náhodného. Zajímavé je, že Vladimir má zájem o materiální složku případu pouze sekundárně a na prvním místě je proces vývoje a formování případu,na kterou mu dá vše bez rezervy.

Vladimirův úspěch jako podnikatel nebo politik bude výrazně podporován jeho oratorickými vlastnostmi, zvýšenou pozorností k detailu a schopností setkat se s lidmi.

Talismany pro Vladimíra

  • Planeta je patronem Venuše a Slunce.
  • Svatý patron znamení zvěrokruhu je Libra a Vodnář. Vladimíri jsou povzbuzováni, aby volali k chlapcům, kteří se narodili pod těmito znameními zvěrokruhu, a jen jejich úspěch bude v životě čekat.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je pátek.
  • Šťastná barva - zelená, červená a fialová.
  • Totem zvíře - jestřáb a jeleň. Hawk ostrostuje intuici a pozornost, pomáhá lépe pochopit svět kolem nás. Jelen je symbolem plodnosti, milosti a krásy. V křesťanské tradici znamená jeleno vítězství dobrého nad zlem.
  • Totem rostlina - javor a vřes. Maple je symbolem krásy a zdrženlivosti, pomáhá nalézt klid mysli, vnáší důvěru ve své vlastní schopnosti. Kouzlo z javoru přinese pokoj a klid do domu, kromě zlých a zlých očí. Heather symbolizuje vášeň, radost a vášeň.
  • Kamenný maskot - zelený jaspis.Tento kámen je patronován především těmi, kteří usilují o dosažení úspěchu v oboru. Jasper eliminuje vnitřní obavy, léčí depresi a nespavost, ostroří intuici. Také zelený jaspis je považován za kámen bohatství, výmluvnosti a pohody.

Horoskop

Aries - tvrdý a přímočarý člověk, jako sebekritický, neboť netoleruje nedostatky ostatních. Je vždy plný nápadů a kreativní energie, snaží se být vždy a všude vpřed. Jeho vzhled může být klamavě klidný, ale ve skutečnosti toto srdce člověka bere srdečně. Jeho nálada je proměnlivá, je dotyčný, ale rychle opustí a ví, jak nejprve požádat o odpuštění. Jeho prvek - nekonečné strany, soutěže, diskotéky a večírky. Vladimir-Aries je naprosto neschopen lhát a předstírat, že všechny jeho pocity a impulsy jsou naprosto upřímné. V lásce je věrný, ale jen tak dlouho, jak je jeho žena zajímavá. On je žárlivý majitel, připraven se vzdát své části a na oplátku chce získat ženu úplně. Ve veřejném a společenském životě je Vladimir-Aries narozený bojovník a rebel, který miluje prokázání své nadřazenosti.Peníze, které obvykle nezůstává, člověk neví, jak odložit "v rezervě".

Taurus - měkký a smyslný člověk, snažící se svou silou vyhnout se konfliktním situacím. Je pomalý, postrádá trochu energie a ostrost mysli. Tyto vlastnosti jsou kompenzovány extrémní opatrností a obezřetností, rád naplánuje všechno a nepočítá pár kroků vpřed. V hněvu je Vladimír-Taurus hrozný, doslova zametá všechno na jeho cestě, jako rozzlobený býk. Také jeho charakteristiky jsou nepružnost a neústupnost. Tento muž miluje peníze a ví, jak si to vydělat, je připraven udělat mnoho pro finanční pohodu. Úspěch v práci Vladimíra-Taurus lze dosáhnout v pozici, kdy nepotřebujete ukázat představivost a kreativitu. V lásce je daleko od romantického, komunikace a flirtování není jeho silným bodem, ale člověk je schopen dlouhého a "přemýšlivého" dvoření. Ženatý je spolehlivý jako skála, rodina pro něj je pevnost, kde se může cítit jako král. Nejúspěšnější manželství pro Vladimíra-Taurus může být se ženou, která je zatížena měřeným životem, mírem a stabilitou.

Dvojčata - Jedná se o jemný a romantický sníl, ne trvající konflikty a urážky. Žije ve světě snů a fantazí a v reálném světě je pro něj někdy obtížné vyrovnat se s každodenními starostmi. Hlavními vlastnostmi tohoto muže jsou nestálost a neklid. Vladimir Twin se snadno přizpůsobuje životním podmínkám, ale je často narušován nedostatkem sebevědomí při dosahování velkého úspěchu v životě. Má rád lichocení, zbožňuje komplimenty ve své řeči, bolestivě zaujal kritiku. Nejvíce ze všeho se Vladimír Twin obává osamělosti a zbytečnosti. Netoleruje rutinu, rychle zapaluje různé nápady, ale také rychle ochlazuje. Jeho profesionální činnost by měla souviset s cestováním, dojmem a měnícími se místy, ale v žádném případě by neměla být rutinní. Navzdory skutečnosti, že Vladimir-Gemini může být nazván jasným a nápadným člověkem, je často v manželství smůlu. Ne každá žena je schopná odolat obrovskému počtu přátel, přátelům, bezvýchodnosti a nedostatečnému odhodlání svého manžela.

Rakovina - idealista a sentimentální snílka, neuvěřitelně složitá osoba se změnitelnou povahou.Někdy visí jako znamení "jít do sebe, nebudu brzy," a někdy je žolíkem a duší společnosti. To je typ mužů, kteří vidí mátko v očích jiného člověka, a ani si nevšimne, že je to doma - nikdy s ním není snadné ani nudné. Nicméně, on ví, jak hluboce sympatizovat a empatie, vždy připraveni pomoci při řešení problémů jiných lidí. Ve svém srdci je konzervativní, nemá rád něco nového, těžko se rozloučí se starými věcmi nebo přáteli. Pozornost v kombinaci s vynikající intuicí mu umožňuje dosáhnout skvělého kariérního úspěchu, ale pouze tehdy, když je muž schopen porazit svou přirozenou lenost. Vladimír-Rak je vynikající manipulátor, který může hrát nejjemnější struny lidské duše. V lásce, romantické a stálé, má zvýšený zájem o sex. Vladimir-Rak se může stát ideálním rodinným mužem, zvlášť pokud se cítí potřebný a milovaný. V jeho domě vždy vládne atmosféra klidu a porozumění.

Lví - narozený vůdce, snažící se ovládat a ovládat. Příroda mu dala měkkost a kočičí milost, ale někdy může být tvrdý v jeho upřímnosti a přímosti.Skvělý smysl pro humor, schopnost zvítězit nad partnerem často pomáhá zmírnit napjatou situaci pro muže. V tom není absolutně žádná zmatenost a pokrytectví, ale je tu spousta posedlých obav a vnitřních truchlí. Nicméně, pokud Vladimir-Lev něco chce, určitě to dosáhne - to mu pomáhá dělat dobrou kariéru. Ale existuje jeden "ale" - Vladimir-Lev je fantasticky líný. Má rád patronovat slabé, ale bude vždy požadovat respekt a úctu pro sebe, nebude tolerovat posměch v jeho řeči. Muž léčí peníze snadno, ačkoli jsou mu obtížné. Romantika tohoto muže je v žádném případě neslušná, protože je velkým majitelem a žárlivým mužem, který se snaží úplně podmanit svého milovaného, ​​zatímco on sám se nikdy nezastaví podívat na hezké ženy. V rodině Vladimíra-Lev bude patriarcha vždy vládnout, a proto se s touto silnou osobou nemůže dostat každá žena.

Pannu - příroda je pečlivá a opatrná a má mimořádnou mysl. Vladimir-Virgo se vyznačuje přesností, smyslem pro službu, čestností a přesností. Jeho logická mysl je používána k systematizování všeho a "vyložení na regály", takže v osobě této osoby může každý zaměstnavatel najít výkonného a pilného pracovníka.Tato práce je smyslem jeho existence, je připravený dokonce udělat milostný den s něčím užitečným. Vladimir-Deva je konzervativcem ve svém srdci, materialistou a pragmatistou, je vystrašen z nových známostí a nepředvídaných událostí. V lásce, vůbec romantické, velmi omezené ve vyjádření pocitů. Ve svém pojetí není slovo "láska" spojeno s romantikou, ale s nezaujatou oddaností rodině a péčí o své blízké. Muž organicky netoleruje hloupost a nevědomost, stejně jako vulgaritu a hrubost. Proto by jeho zvolený měl být inteligentní žena, skromná a jemná. Láska Vladimírovi-Panny bude hořet nepřetržitým plamenem bez záblesků a jeho miláček může být záviděn, protože je obtížné najít člověka více oddaného a pečujícího.

Váhy - Je to ten správný, vzdělaný a klidný muž s vrozeným smyslem pro takt. Je to příjemný rozhovor, snaží se potěšit každého a udělat dobrý dojem. Obklopuje lidi jako Vladimír-Libra za příležitost nalít svou duši a získat kompetentní rady a pomoc. Charakter této osoby se skládá z rovných částí laskavosti, spravedlnosti, jemnosti,jasná argumentace a filozofická logika. Ve své práci je výhradně zodpovědný, přesvědčivý a upřímný. Má fantastickou schopnost soustředit se na podnikání a dostat se hluboko do jádra problému. Manželství Vladimír-Libra trvá velmi vážně, jelikož manželství pro něj je jakousi ukazatelem úspěchu. Jeho domov musí být ostrov klidu a pohody, jinak Vladimir-Libra nebude schopen najít klid a vyrovnanost, které potřebuje tolik. Ale nebude snadné žít s ním, protože tento člověk je schopen toho hodně, ale nedá se mu dát pochopit ženskou duši až do konce. On sám zřídkakdy zůstává zlomený a poměrně snadno zapomíná na své selhání na frontě lásky.

Scorpion - komplexní povaha, plná rozporů a silné a odvážné povahy. On je skutečný muž se silnými vůdčími tendencemi, někdy se chová jako tyran, s ostatními léčí nečestně a drobně. Vůbec se nestará o názory a zájmy druhých a jen velmi blízkí lidé ho znají jako osobu, která je velmi nejistá, tajemná a zoufalá pro lásku. Kariéra Vladimíra-Škorpióna je zpravidla pomalá, ale jistá a nevyhnutelná. Jeho rychlý růst zpravidla brání konflikt a netrpělivost kvůli nedostatkům jiných lidí.Zdrojem vitality, pozitivním a energickým pro Vladimíra a Škorpióna je láska. S ním nemožný ani klidný vztah, protože jeho láska - to je vášeň ve své nejčistší podobě. Může být dokonce i krutý, například nemusí volat svou přítelkyni blázen pro všechny a v žádném případě by neměl urážet důstojnost. Omlouvám se, že tento muž neví, jak a urážky nikdy nezapomene. V rodině také zaujímá dominantní postavení, jeho miláček se bude milovat se všemi vášní mimo emocionální povahu, ale zároveň se zamyslene stará o potřeby své ženy a dětí.

Střelec - odvážný hledač pravdy a obránce urážek, kteří vnímají život jako nekonečnou dovolenou. Tento muž je vždycky snadný, veselý, veselý a vtipný. Obvykle žije jako dítě, spoléhat se na náhodu, a musí být přiznáno, že Fortune ho miluje. Současně se Vladimír-Střelec vyznačuje schopností stanovit skutečné cíle a dosáhnout je, a takové vlastnosti, jako jsou ambice a ambice, z něj činí skutečného kariéristu. Vždy má správná spojení, je plný přátel ve všech oblastech činnosti.Vladimír-Střelec je skvělý přítel a ví, jak zachovat toto slovo. V lásce, nestálé, miluje ženy a nezávazné intriky. Neochotně se ožení, protože velmi oceňuje svobodu a nemá ráda povinnosti. Jeho žena by měla být stejně laskavá, sdílet svou lásku ke hlučným společnostem, sportům a rybářství. Nudná hospodyně nebude schopna udržet tento větrný člověk poblíž ní po dlouhou dobu. Život s Vladimírem-Střelec nebude nikdy klidný ani nudný. Aby mu dal úplnou svobodu a umožnil mu trávit spoustu času mimo domov, je to správná taktika, která mu pomáhá udržet ho v klíně jeho rodiny.

Kozoroh - přemýšlivý, zdrženlivý a vyhrazený člověk, který ví, jak jít do svého cíle. Celý jeho život je nasycen plánováním a praktičností, protože je pro něj velmi důležité mít pod jeho nohama pevný základ. Jeho hlavními rysy jsou pečlivost, disciplína, spolehlivost, zdrženlivost a schopnost odolat pokušením. Důvěru a lásce tohoto muže je velmi těžké vyhrát, ale pokud bude fungovat, bude nejvěrnějším přítelem a manželem. Kvůli nedostatku emocionality je těžké odhadnout, že v jeho srdci je tento člověk neopravitelným romantem s jemnou duševní organizací.S jeho příbuznými je Vladimir-Capricorn neuvěřitelně štědrý a pečlivý a nejlepší rodinný člověk prostě není nalezen. Jako manžela potřebuje ekonomickou, ženskou zemi, protože dobré jídlo a pohodlí v domě je pro něj velmi důležité. Celkově je Vladimír-Kozoroh čestným mužem a neohrozí svou rodinu kvůli momentové záležitosti, ale i kdyby k tomu došlo, nezapomenul na chvíli o svatosti rodinných vazeb.

Vodnář - aktivní a nezávislý člověk, v jehož čele se nové plány a vyhlídky neustále otáčejí. Ale ne vždy budou skutečně realizováni, protože vždy postrádá praktičnost a důkladnost. Je to idealista ve vztahu k penězům a upřímně věří, že štěstím v nich vůbec není. Vladimír-Vodnář je připraven si vzít své poslední košili pro svého přítele, je vždy ochoten pomáhat znevýhodněným a urazeným. I přes nedostatek nadměrného tlaku a tvrdé práce může talent a kouzlo tohoto muže zvednout ho na vrchol kariérního žebříčku, zvláště pokud je k tomu dostatek motivace, a ne nutně ve formě finančního blahobytu. Je fantasticky efektivní tam, kde leží jeho zájmy.V lásce Vladimír-Vodnář absolutně není žárlivý, preferuje budování vztahů založených na přátelství a důvěře, zatímco je přitahován k světlým, krásným a silným ženám. Když se člověk oženil, stráví spoustu času mimo domov a rodinu, bude se jmenovat ekonomický rodinný muž.

Ryby - snílek a romantický, který zůstává ve věčném věštění, což mu brání v postupu. Neměli byste od něj očekávat rozruch a energický zásah, je více náchylný k uvolnění a přemýšlení. Tenhle člověk neustále snít o nesmírném bohatství a báječném životě, ale zároveň nemůže zvednout prstem kvůli svému snu. Často čeká na nějaké mytické štěstí, které ho přiměje k povrchu života, a pokud se tak nestane, Vladimir-Pisces se postupně stává zběsilým grouchem. Ale má všechny šance, že se stane úspěšným v lásce a práci, protože tato osoba spojuje takové kvality jako zvědavá mysl a dobrá intuice, silná kreativita a schopnost cítit lidi jemně. Vladimir-Pisces je dotek, citlivý a plachý, proto potřebuje podporu rodiny. Jeho přestupky, i když časté, jsou krátkodobé a hněv není nikdy silný.Radě dá dlani své ženě, rád jí pomůže s domácími pracemi, obklopí ji opatrně a duchovním teplem.Nejlépe články