Szaboveronika

Význam jména Victoria


Význam jména Victoria / Neznámá

Jméno Victoria přišla do ruského jazyka z řecké mytologie, když bohyně vítězství se jmenovala Victoria. Řecká bohyně byla vyobrazena na mincích té doby jako okřídlená žena s vavřínovým věnečkem v rukou, kterou si na hlavu vítěze vzala.

Existuje další verze původu tohoto krásného jména. Ve starověkém Kartágu pobouřili vandalové a pohané a vystavovali křesťany pronásledování a mučení. Žena jménem Victoria byla zabita vandaly a brutálně mučena. Její manžel prosil, aby se zřekl Krista a křesťanské víry, ale Victoria byla neústupná. Pohané ji opustili a mysleli si, že žena zemřela mučením, ale Victoria přežila a všechny její rány byly zázračně rychle uzdraveny.

Den viktorského jména

Jméno přišlo do Ruska poměrně nedávno, za vlády Petra I. Věřící rodiče někdy odmítají jmenovat své dcery tímto krásným a zvučným jménem, ​​protože v kalendáři není žádný svatý jménem Victoria. Proto kněz křtí dítě pod jménem Nick. Jméno denní poznámky Nick slaví 29. dubna a 23. března a její patronka bude považována za svatého Nicka.

Nicméně v roce 2011 se situace změnila a všichni, kteří se narodili po roce 2011, mohou oslavit den 30. listopadu.Faktem je, že moskevský patriarchát provedl změny v oficiálním pravoslavném kalendáři a nyní je v kalendáři přítomno jméno sv. Viktorie Kordubské. Takže nyní rodiče, kteří chtějí dát své dceři jméno Victoria, nebudou mít žádné potíže s křtem. Všechny farnosti ruské pravoslavné církve mají příležitost s modlitbou ctít tuto svatou.

Název funkce

Hlavní rysy charakteru společnosti Victoria jsou tvrdost, mobilita a schopnost dosáhnout cíle. Je to spíše pochybná osoba, a pokud si není jistá, že má pravdu, pak nepůjde. Ale pokud je tato důvěra přítomná, pak nic a nikdo ji nemůže zastavit. Vika má silnou vůli, ale nedostatek odhodlání, a nemůže vždy dokončit začatou práci.

Celý život Victoria je založen na konfrontaci s opačným pohlavím. Všude se pokouší vyzývat muže - v práci, v osobním životě, otec, bratr, šéf. Victoria se tak bizarně snaží prosazovat a překonat její nejistotu. Často se zdá, že nápadný vzhled a excentricita v chování jsou způsob, jak se prosadit.

Podle typu charakteru je Victoria flegmatickou osobou, tj. Mírně líné as pomalou reakcí. Nikdy nedělá nic špinavého, nikdy nepřekvapuje - pevně stojí na nohou a nestává ve vzduchu zámky. Není v pravidlech Victorie spoléhat na inspiraci nebo štěstí, takže vždy pečlivě plánuje své záležitosti.

Vika má nějaké přátele, ale je odkázaná na všechny, kteří jsou k dispozici, stejně jako její milovaná osoba. Záludnost je dalším znakem charakteru Viktorie, nenechá nikoho ve svých myšlenkách. Je velmi pozorná, může poslouchat, slyšet a vyvodit správné závěry. Nepochybně odhaduje vztah člověka k sobě. Rozlišuje citlivost, spravedlnost a averzi k jakékoli předstírání. Zrádění neodpouštějí, stejně jako hrubost a nadměrná znalost.

Victoria je nálada změnitelná, je rychlá, ale lehce uklidňující. Vika má dobrou vzpomínku, je kultivovaná a dobře čtená osoba s vysokou morálkou. Nikdy nezůstává nízká a nehodná, je pro ni naprosto nepřirozená.

Victoria má mužský postoj, je schopna shromažďovat izolované fakta a vidět jasný obraz před ní, trpělivě se ponoří do všech detailů.Přijde dobře v každém týmu, ale upřednostňuje mužskou společnost.

Původ názvu Victorie nepochybuje o tom, že je velmi aktivní osoba. Takové slavné lidi jako americká herečka Victoria Beckham, ruská sekulární diva Victoria Bonya, zpěvačka Victoria Makarskaya, herečka Victoria Isakova, spisovatelka Victoria Tokareva, anglická královna Viktorie jsou přímým důkazem toho.

Victoria v dětství a dospívání

Malá Vika byla první hrát hry, její přátelé mají více chlapců než dívky. Ale i přes mobilitu a společenskou schopnost se Vika může stát samostatnou, mlčenlivou a přemýšlivou a bez zjevného důvodu.

Vyrostne dobré dítě s hlubokým vnitřním světem, ale velmi nejisté. Rodiče potřebují chválit svou dceru častěji a věnovat pozornost i nejmenším zásluhám a úspěchům. Když zvedne dívku s názvem Victoria, dospělí potřebují skrýt "bič" a nechat jen "perník".

Dívka začne číst a psát o něco později než její vrstevníky, ale i ve škole nebude svítit se zvláštními znalostmi. Odhady nebudou moc dobré, ne proto, že je líná nebo hloupá, ale proto, že jako vždycky není jistá sama sebe.Může se dokonce stát, že se dívka stane vyvrženou a její vrstevníci se jí budou smát.

Jak stárne, Victoria se začne měnit nejen zvenčí, ale také vnitřně - začne sledovat její vzhled a stane se více sebejistou. Po zbytek svého života se dívka bude snažit zvýšit její hodnotu. Bohužel, pokusy o prosazení sebe sama ne vždy skončí v úspěchu.

Mladá Vika bude maximalistická a dobrodružná žena, která se snaží, aby přilákala pozornost - s jasným make-upem, extravagantním oblečením nebo nestandardním chováním. Jako magnet přitahuje nejrůznější nestandardní kultury a koníčky - gotiky, punky a další neformální. Dívka bude mít velký zájem o divadlo, kino, návštěvy výstav a večírků. Victoria bude aktivně hledat její místo na slunci a její záliby a vášně se často změní.

Hlavním koníčkem dospělé Victorie je dopřát si něčí rozmary. Miluje krásný život, módní oblečení, chutné jídlo a elegantní odpočinek, takže dokud nebude zatížena rodinou a dětmi, bude Vika trávit celý svůj čas a peníze sama, milovaná.

Jakmile zestárne, Victoria se uklidní a ztratí touhu vyniknout a přitáhnout pozornost. Ona, podobně jako květina, není odhalena okamžitě, ale jen za ta léta, postupně se odklonila od tiché, utišené dívky do vášnivé a podnikatelské povahy.

Victoria je sexualita

Victoria je milující příroda, bez lásky a vášní, život se jí zdá svěží a nezajímavý. Miluje lásku samotnou, pocit romantiky a doprovodu - milost, dary, komplimenty. Sex pro ni bude vždy na druhém místě, jako důsledek lásky.

Ví, jak obratně ukrýt svůj bouřlivý temperament a vypadá jako jemné stvoření, které potřebuje ochranu a patronát. Zdá se mu, že je to jediná a jedinečná žena, kterou čekala celý svůj život.

Ve skutečnosti je to jen maska ​​- Victoria je zcela nezávislá a silná osobnost. Nepotřebuje žádnou ochranu, ale jednoduše manipuluje s pocity zamilovaného muže.

Sex pro Viku je v první řadě způsob, jak se prosadit, a teprve pak způsob, jak se těšit. Často mezi majiteli tohoto krásného jména jsou chladné nebo prostě lhostejné ženy k sexu, ale jsou dokonale schopné vylíčit vášně takovým způsobem, že člověk nikdy nebude hádat, že se zabývá zkušenými simulátory.

Victoria nepřijímá hrubost a násilí, ale v posteli si přeje ovládat - žena očekává od jejího partnera obdiv, komplimenty a pokornost. A ona je velmi žárlivá a nikdy neodpustí cizoložství.

Victoria v manželství, kompatibilita

Victoria se nemůže dlouho vzít a není to, že má málo obdivovatelů, ale všichni ve stejné nerozhodnosti. Dokonce i když se rozhodne a bude si vzít, pochybnosti o správnosti volby ji utrpí.

Její vyvolený musí být bezchybný, protože nejmenší ze svých skutků může vést k rozvodu - tak se projevuje maximalismus, který je vlastní všem Victoria's. Pozor, citlivost, slušnost - to jsou hlavní rysy člověka, s nímž může být Victoria šťastná. V odezvě obdrží neomezenou lásku a oddanost vůči vášnivé a tak neklidné ženě.

Kvůli tak vysokým nárokům je nalezení životního partnera Victoria problematická. V rodině chce vést, miluje povel.

Jakmile Vika pocítí pohodlí a bezpečí v rodinných vztazích, bude moci ztratit masku suky a stane se měkká a načechraná. V roli své ženy a ženy v domácnosti se Victoria cítí skvěle. Může obětovat kariéru kvůli klidnému rodinnému štěstí.Vzbuzuje děti v úctě k otci, od dětství je inspirující, že hlavním otcem je rodina.

Maximalismus Victoria se projeví jak v neomezenou lásku ke svému manželovi, tak k dětem. S takovým přístupem riskuje, že děti velmi zkazí.

Manželství s člověkem jménem Vladimír, Mikhail, Lev, Semyon, Arkady, Valentin a Valery bude úspěšné. Vyhněte se vztahům s Victorem, Vladislavem, Hermanem, Jurijem, Alexandrem a Grigorií.

Victoria Health

V dětství je zdraví Victorie poněkud chudá - často trpí nachlazením a může mít pneumonii, bronchitidu a bolest v krku. Po onemocnění existuje riziko komplikací. Proto by dívka měla být zrychlena od raného dětství, a dokonce lepší dát dívce do sportovní sekce.

Jako školačka potřebuje Victoria povinné dodržování denního režimu. Ráno se probouzí, ve škole může usnout ve třídě, takže rozhodně potřebuje dlouhý spánek.

V průběhu let, blíž k stáří, může Victoria vyvinout polyartritidu, cholecystitidu, revmatismus nebo cukrovku.

Kariéra a podnikání

Victoria nedokáže tlačit lokty a přejít nad hlavou, takže je nepravděpodobné, že se stane dobrým obchodníkem.Ale dokonale ví, jak pracovat v týmu, je obdařena podílem ambicí a má touhu být vůdcem. Ale k tomu, aby si kariéru pro ni, jako vždy, může zasahovat do pochybností o sobě.

Vika může ve svém životě změnit mnoho profesí, dokud nenajde jeden, ve kterém se cítí pohodlná a sebejistá. Ze všech profesí si Vika vybere ten, který nevyžaduje úzký kontakt s lidmi a kde konečný výsledek bude záviset pouze na sobě. Ve finančních věcech má Victoria štěstí a peníze ji milují.

Victoria má mužský postoj, takže je lepší upřednostňovat kreativní povolání. Může se stát vědcem, inženýrem, designérem, pracovat v orgánech ministerstva vnitra.

Nicméně, mezi majiteli tohoto vítězného jména je spousta lidí s tvůrčí profesí - kadeřníci, módní návrháři, herečky a spisovatelé. Vika může být vynikajícím učitelem nebo vychovatelem - její děti ji velmi milují a ona je pro ně nesmírně laskavá.

Talismany pro Victoria

  • Znamení zvěrokruhu - Vodnář.
  • Patronou planety je Urán.
  • Lucky sezóna je zima, šťastný den v týdnu je sobota.
  • Šťastná barva je fialová.
  • Kamenný maskot - lapis lazuli a jantar.Lapis lazuli přinese Victoria úspěch a úspěch v podnikání, pomůže zbavit blues a deprese. Jantar symbolizuje zdraví, štěstí, věrnost a lásku. Posiluje milostný vztah, činí svého majitele atraktivním pro opačné pohlaví. Kromě toho je kámen považován za talismana cestujících, chrání před problémy na silnici.
  • Totem zvíře - ropucha a čmelák. Tato ropucha je symbolem narození života, dlouhověkosti, nesmrtelnosti a hmotného blaha. Čmelák ztělesňuje tvrdou práci, zdraví a úspěch v podnikání.
  • Totem rostlina - mimosa a cedr. Mimosa je symbol smyslnosti, ostýchavosti a plachosti. Cedar - personifikace důstojnosti a velikosti, zdraví a krásy.

Horoskop pro Victoria

Aries - aktivní příroda, která se vždy nachází v centru událostí. Ví všechno o všem, má odpověď na jakoukoli otázku, kterou nikdy neváhá vyjadřovat. Ona je v lásce k ní, často se mění partneři, vždy se ujistěte, že druhá je navždy.

Taurus - vzdělaná a vyvážená žena, zvyklá naplánovat všechno v jejím životě. Jakákoli překvapivá a nestandardní situace může vyřadit z rutiny, ale také se přizpůsobuje těžkým změnám.Stabilita je mottem jejího života. Ale opravdu postrádá ženskost a kouzlo.

Dvojčata - mladá dáma je sympatická a citlivá, připravená vždy jít na záchranu. Nevýhody ostatních jsou lhostejné a ve své řeči netolerují kritiku. Victoria má veselou dispozici, miluje kluby a párty. Nikdy netrpí nedostatkem fanoušků.

Rakovina - okouzlující a plachá Victoria, která má velmi nedostatek energie a důvěry. S velkým potenciálem se zřídka podaří uvědomit si sebe jako profesionála, ale stane se vynikající manželkou a matkou.

Lví - inteligentní a praktická povaha, znát jeho vlastní hodnotu. Je schopen těžit z jakékoli situace, aniž by šel nad hlavou a bez ztráty důstojnosti. Miluje, že je krásně pečována a požaduje, aby splnila všechny své rozmary. Miluje luxus a usiluje o krásný život.

Pannu - realistické a materialistické, obcházející všechny pochybné záležitosti. Vždy a ve všem, co hledají přínos. Výpočet a pragmatismus jí pomohou k úspěšné kariéře, ale silně brání budování svého osobního života. Muži v něm nic necítí, kromě chladného výpočtu.

Váhy - Žena s nádherným smyslem pro humor, otevřená a příjemná, s níž mluvit. Zdravý pofigizmus a přirozený optimismus jí pomohou snadno prožít život, aniž by opustil urážky a nespokojenost. Viktoriáni si to moc oblíbili, snadno vstoupí do nového vztahu, ale hluboko do ní sní o jediné věce.

Scorpion - vášnivý, emocionální a citlivý člověk, který se vydává z jednoho extrému do druhého. Pýcha a sebeúcta jí nedovolí, aby se ptala a přijímala něčí pomoc, ale někdy opravdu potřebuje tuto pomoc. Může najít své osobní štěstí jen se stejným temperamentním člověkem, pro kterého láska není myslitelná bez stálých vášní.

Střelec - dominující a impozantní příroda, která má jen málo přátel. Ráda podmaní použití lidí, takže má také málo fanoušků. Její muž musí být velmi trpělivý a klidný, protože Victoria bude neustále kontrolovat a provokovat ho.

Kozoroh - žena, která je zcela bez jakéhokoliv temperamentu, je úplně nerozbitná. Nikdo se svým radám nepokoušel upřímně věřit, že každý člověk sám je kovářem vlastního štěstí.Je to velmi spolehlivá a oddaná kamarádka, ví, jak lidem důvěřovat a ospravedlnit. Muži se proto bojí, že se ožení velmi pozdě.

Vodnář - vtipná a energická mladá dáma, hvězda každé společnosti. Ale pečlivě stráží svůj vnitřní svět, protože neví, jak odpustit zradu a zklamání. Těžko unést urážky, často se uzavírá v sobě. Její vyvolený musí být schopen překvapit, jinak ho Victorie rychle nalezne. Navzdory množství fanoušků nemohou nikdy volit.

Ryby - velmi citlivý a něžný člověk, velmi ostře reagující na jakoukoli nespravedlnost. Ve všech problémech, které jsou náchylné k obviňování, jsou náchylné k depresi a neuróze. Možná buďte spokojeni s romantickým mužem, který pochopí její jemnou duševní organizaci.

Teď víš všechno, co nese jméno Victorie za svého majitele - to není jen "vítězství", je každodenní boj, skrytý před zvědavými očima.Nejlépe články