Szaboveronika

Význam jména Victor


Význam jména Victor / Neznámá

"Ave Victor!" - S takovými výkřiky se starí Římané setkali s vítězem, což znamená "Držte vítěze!". Postupně se slovo Victor změnilo ze společného jména na vlastní jméno.

V Rusku se jméno Victor objevilo společně s rozšířením křesťanství přibližně ve 12. a 14. století a bylo spojeno s hlavním vítězstvím Krista nad všemi hříchy a smrtí. Zpočátku jen pokřtili syny duchovenstva a až o několik století později se jméno začalo šířit mezi zbytek obyvatelstva, především mezi šlechty.

V SSSR získal jméno Victor v 40. letech minulého století největší popularitu a trval až do dvou tisíce let. K dnešnímu dni popularita jména klesá. Ale nikdy nebude zcela zapomenuto, protože historie zná mnoho talentovaných a vynikajících lidí nesoucích vítězné jméno Victora. Mezi nimi je ruský umělec Viktor Mikhailovich Vasnetsov, spisovatel Viktor Asafiev, dramatik a režisér Viktor Merezhko, vůdce skupiny Kino Viktor Tsoi, francouzský spisovatel Victor Hugo, italský režisér Vittorio De Sica, rakouský fyzik Victor Hess a mnoho dalších významných osobností.

Jmenovaní a svatí patroni

Jeden z nejvíce uctívaných svatých jménem Victor je považován za Viktora Damašku, který žil během doby císaře Marka Aurelius kolem 161-180. Viktor sloužil jako válečník v císařské armádě a byl pronásledován jeho monarchou za svou víru v Krista. Na objednávku císaře byl válečník zrazen mučením, ale díky mocnosti modlitby se mu podařilo uniknout všemi mučením a zkouškami.

Vítěznou modlitbou viděli všichni náhle oslepení válečníci, čarodějové se odmítli vycvičit a mnoho pohanů upřímně přijalo křesťanskou víru. Mezi nimi byla žena jednoho z mučitelů Stephanida, který viděl zázraky, které Pán ukázal prostřednictvím Viktora, otevřeně začal oslavovat Krista.

Za to Stephanide zradil strašná smrt: byla svázána s dvěma ohnutými palmami, které se narovnaly a roztrhaly na polovinu. Svatý Victor byl sťat. Mučedník Stephanides a sv. Viktor byl zabit 11. listopadu (starý styl) ve městě Damašek. Ikona svatého Viktora z Damašku sponzoruje všechny muže jménem Victor v propagaci, chrání před nebezpečím a nepřáteli.

Victor si může vybrat den svého narození, nejblíže k jeho datu narození od: 13. února; 23. března; 2. a 28. dubna; 1. května; 19. července; 1. srpna; 2. a 29. září; 10. října, 19. a 24. listopadu.

Název funkce

Victor má silnou energii, která dává člověku impulzivitu, rozhodnost, schopnost rychle vznítit a stejně rychle ochladit. Povahou Victora je typický workoholik, který systematicky směřuje k jeho cíli. Je trpělivý, věrohodný, sebevědomý, ale zároveň oddaný slabosti ostatních.

Navzdory skutečnosti, že karma s názvem Victor neumožňuje člověku, který má zájem o romantismus a idealismus, má dobrodružný pruh, někdy ho tlačí na špatně koncipované kroky a riskantní projekty. Když se však člověk setká s nepřekonatelnou překážkou na cestě, nebude se mu pokoušet "prolomit stěnou čelem". Navíc Victor se může poučit ze svých chyb a ve věku se stává opatrnější.

Victor je vášnivý, přitahuje ho dobrodružství a silné emoce, může se stát zaníceným hráčem. Ale začíná ztratit hodně, muž je pravděpodobně schopen zastavit, což nelze říci o problému s alkoholem.Jako osoba je emocionálně nestabilní a závislí, může hledat cestu ze své energie ve sklenici.

Victorův charakter je zvlášť překvapující vlastností - nesnesitelnost. On se může rychle zotavit i po drtivé ráně osudu, aby našel sílu radovat se v životě a každý den. Obtíže ho nevyděsit, ale zatvrdnout.

V rozhovoru je Victor příjemný, opravdu chce potěšit každého. Snadno dává sliby a také snadno zapomíná na ně, snadno zanedbává obecně uznávané morální normy. Pokud něco v jeho životě není dobře, člověk se stane podrážděným, není stopa jeho inherentního vtipu a veselosti. Viktor je velmi vnímavý a často má jen málo věcí, které jsou blízko jeho srdce, kvůli němuž se nemůžete rozčilovat. Ve svém životě dělá hodně, aby udělal dojem ostatním.

Dětství

Malá Vitya je poslušné a smysluplné dítě, s nímž vznikají problémy zřídka. Rád se se svými vrstevníky potácí, jít do lesa, vyjíždět, číst dobrodružnou literaturu. Chlapec vyrůstá jako velmi vstřícné a laskavé dítě a přinese s sebou tyto vlastnosti do dospělosti.

Už v dětství ve Vitě se objeví smysluplnost, vždy se bude snažit dosáhnout požadovaného cíle. Ve škole se dobře učí, znalosti mu dávají snadno. Může se zapojit do sportu, být nadšený fanoušek. V případě potřeby je možné shromažďovat Vitya a voličské kvality jsou v něm téměř skoro od dětství. Učitelé oceňují jeho odpovědnost a přesnost.

Silná představivost dítěte může sloužit jak pozitivním, tak negativním službám. Rodiče a učitelé by se měli chlapce snažit vložit k chlapci logické myšlení, jinak by se skoky z myšlení k myšlení mohly stát obvyklou. To může být pozdrav skutečnosti, že Victor, jak se stane dospělým, zůstane snílkem a nikdy nezačne realizovat své plány.

Zdraví

V mládí je Victor náchylný k slabosti, ale s věkem bude muset sledovat váhu, protože existuje velké riziko získání dalších kilogramů. Muž je velký gurmán a miluje dobře jíst a slovo "strava" způsobuje jen podráždění. V dospělosti se může vyvinout osteochondróza a mohou se objevit srdeční problémy. Obecně platí, že Victor má dobré zdraví, ale může značně narušit tendenci k alkoholismu.

Sexualita

Muži jménem Victor nejsou charakterizováni násilnou sexualitou, takže není často ochoten měnit partnery. Ženy se jim to líbí, protože vědí, jak se starat a dělat komplimenty. Může se snadno setkat s několika ženami ve stejnou dobu.

Victor může být spokojen s jednoduchou sexuální hrou, nebo můžete bez něj vůbec dělat. Hlavní věc je samotný proces, po kterém člověk snadno spí. Viktor je vhodný pro ženu, která není příliš sexuálně aktivní, možná s více sexuálními zkušenostmi než jeho.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Victor bude vždycky klást rodinné zájmy jako první. Bude schopen zůstat věrný své milované manželce, aby byl s ní měkký a trpělivý, s nezájmem nebude chybět ani jedna sukně. I v tomto případě však jeho smysl nikdy neumožní opustit rodinu.

Vychází velmi striktně, vyžaduje přísnou poslušnost. V budoucnosti může nadměrná zátěž a tlak vést k odcizení otce a dospělých dětí.

Rodina může snadno předat vedení své ženě, což jí umožňuje samostatně rozhodovat. Budu rád, že jí pomůžeme s domácími pracemi, jít do země a někdy vařit.Victor je velký gurmán, takže je jistě možné říci, že cesta do jeho srdce spočívá v žaludku.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami jmenovanými Olga, Lydia, Larisa, Svetlana, Alina, Valentina, Galina, Maria a Oksana. Vyhněte se vztahům s Veronikou, Eugenií, Kateřinou, Tatianou, Yanou a Victorií.

Obchod a kariéra

Victor má obvykle širokou škálu zájmů, takže může být úspěšný v zcela odlišných profesích. Jediná věc, kterou netoleruje, je monotónní práce. Victor je podnikavý, trpělivý, horlivý, těžko přesný věd, schopný se učit cizím jazykům.

Člověk ví, jak uspořádat práci, snadno pochopí hlavní věc, nepadá do drobností. Snadno dosahuje manažerské pozice, může se stát dobrým učitelem, úředníkem, dokázat se v kreativní profesi. Victor se nebojí fyzické práce, lidé s tímto jménem úspěšně pracují v továrnách, továrnách a dílnách.

Ale bez ohledu na to, jakou profesi Victor vybral, bude vždy pracovat pro veřejnost a pokouší se udělat dojem. O "vítězi" a pro něj je důležité, aby to všichni pochopili.

Talismany pro Victora

  • Patronou planety je Urán.
  • Patron znamení zvěrokruhu - Vodnář.
  • Dobrý den v týdnu je sobota, dobrý čas roku je zima.
  • Šťastná barva - zelená, světle modrá.
  • Totem rostlina - bříza a bodlák. Amuleta z břízy chrání dům a rodinu před zlými silami, představí klid a harmonii. Thistle je považován za symbol vytrvalosti, trpělivosti a úsilí.
  • Totem zvíře - kriket a kůň. Kriket se vyznačuje odvahou a znovuzrozením a také symbolizuje poctivost, klid, dlouhý a šťastný rodinný život. Kůň je považován za symbol krásy a milosti, harmonie těla a ducha.
  • Kamenný maskot - selenit. Tento bílý kámen symbolizuje skromnost a duchovní čistotu, chrání lidi, kteří jsou kreativní a mohou si myslet mimo krabici. Je schopen udržet silné emoce, aby uklidnil nervy.

Horoskop pro Victora

Aries - jasná a trvalá osobnost, obdařená nekonvenčním myšlením a obrovskou silou vůle. Tato osoba nikdy nezná mír, ačkoli směrem ven se může zdát chladná a nestranná. Victor-Aries věří jen sobě a nikdo jiný, je velmi nezávislý, nikdy neslyší názory ostatních.Zůstává "velkým dítětem" po dlouhou dobu s inherentním dětským maximalismem, nedotknutelností, neústupností a sobeckostí. Dělá vše pro veřejnost, snaží se získat pověst jako úspěšný a velkorysý člověk. Ale divně, tyto vlastnosti přitahují ženy k němu. V lásce je Victor Aries horký a vášnivý, vztah s ním je vždy nezapomenutelný. Ale člověk nikdy není ve spěchu, aby se spojil s uzlem, protože si vážil svobodu a nezávislost především nad ostatními. Victor-Aries může být skvělým manželem a ženou, pokud manželka netvrdí, že je vůdcem v rodině a neomezuje svůj společenský kruh.

Taurus - diskrétní a trvalá osoba, opatrná ve věcech a myšlenkách. Venku se zdá být nepokojný a dokonce i pomalý, protože preferuje podnikání bez jakéhokoli podnikání a má naplánoval vše předem. Victor Taurus je mimořádně praktický a pracovitý člověk, který svojí tvrdě pracuje. Na něj se můžete vždy spolehnout, protože čestnost a odhodlání jsou hlavní rysy jeho postavy. Negativní vlastností je tvrdohlavost a neochota poslouchat názory ostatních.Victor-Taurus velmi oceňuje rodinný a domácí komfort, a proto udělá vše tak, aby jeho rodina nic nepotřebuje. Jako manžela potřebuje ekonomickou a domácí ženu, pro kterou bude vždycky rodina, nikoli přítel nebo kariéra.

Dvojčata - okouzlující, pohledný, pružný člověk, ve kterém je energie v plném proudu. Jeho hlavní nevýhodou je povrchní postoj ke všemu, ať už pracuje nebo miluje. Vždy čeká, neustále mění zaměstnání, přátele a ženy. Netrpí tvrdým rozvrhem, v rozhovoru se často projevuje nervozita. Může být nazván dvojkomorovým člověkem, který se pokouší potěšit "naše i vaše." Ale na druhou stranu Victor Twin je příjemné, aby mluvil, má vynikající chuť a způsoby, ví, jak kompliment a vložení žíravé poznámky včas. Nemá vůbec žádný pocit posedlost a žárlivosti, ale jeho láska zhasne tak rychle, jak se rozsvítí. Kvůli neuvěřitelnosti Victor Twin má zřídkakdy opravdové přátele, ale existuje mnoho povrchních známostí. On také obvykle vstupuje do manželství více než jednou, ačkoli on má velkou potřebu být milován.Jeho manželka si nikdy nemůže být jistá, že zítra ji nebude vyměňovat za druhou - taková je druhá povaha Victor Twin.

Rakovina - velmi elegantní a galantní člověk, který velmi dobře zachází s lidmi, ale neočekává od nich nic dobrého. Jeho životním krédem je pozorně poslouchat svého soupeře, souhlasit a dělat všechno svým vlastním způsobem. Victor-Cancer nemá zvýšenou odpovědnost, a proto se důležitá rozhodnutí snaží přenést na silnější. Vnímá jakoukoli kritiku pro sebe jako obvinění. Victor-Rak je velkou konzervativou, nemá rád nic ve svém životě. Proto manželství s ním má šanci vydrží celý život, za předpokladu, že se o něj bude jeho manželka upřímně starat. Nicméně, ne každá žena se dokáže vypořádat s takovými rysy Victor-Cancer jako melancholie, tajemství, zranitelnost, podezíravost a citlivost. Práce pro tohoto muže je druhým domovem, touží po uznání ve všech svých snahách a snaží se dát sto procentům vše nejlepší.

Lví - úžasně inteligentní a pozorný člověk, schopný zapůsobit na ostatní.Z toho plyne téměř fyzicky hmatatelný proud energie, ale je třeba si uvědomit, že lenost je také stálým společníkem Victora Leo. Je rytířem a galantním kavalérem, oblíbeným ženám. Ale jakmile převezme zodpovědnost za lidi nebo zvířata, přinese je do konce. Chce být tím nejlepším v jakémkoli podnikání, ať už to, co neudělá. Jeho ambice vždy předcházejí jeho schopnostem. Victor Lev miluje krásný život a drahé věci, elegantní ženy a dobré vozy. Jeho dům je vždy plný hostů, protože netoleruje nudu a nedostatek komunikace. Ženatý Victor Lev je velký majitel a žárlí, jeho autorita v rodině musí být nesporná.

Pannu - důsledný, pilný muž, skutečný workaholic. Je obdařen jasnou myslí a schopností myslet logicky, ví, jak přesvědčit lidi, že mají pravdu. Postava Victor-Virgo se vyznačuje klidem, přemýšlivostí, pomalostí a spolehlivostí. Victor-Virgo má nádherný smysl pro humor, o nějž jeho přátelé velmi milují. V podnikání je obvykle velmi úspěšný, což nelze říci o vztazích se ženami. Takové kvality jako sobectví, nervozita a přitažlivost mohou také pozdravit skutečnost, že Victor-Virgo se nikdy nestretá s duševním partnerem. Tento muž netoleruje bláznovství a lži, stejně jako vulgaritu a vulgaritu.Jako manžela potřebuje ženu, která se podobá sebe - nenáročná v životě, vzdělaná a disciplinovaná. Pokud se Victor Lev rozhodne oženit se, jeho žena může být jistá, že její manžel je absolutně věrný, a také že jejich domov bude vždy plná miska.

Váhy - zdvořilý, zdvořilý muž, respektující sebe a ostatní. Je plný sebevědomí, vždy zdrženlivý a lakonický. Victor-Libra chce dosáhnout harmonie ve všem, dokonce i v malých věcech. Jeho nálada se může snadno zhoršit jen proto, že tapety na zeď a záclony neodpovídají barvě. Jeho vnitřní odmítnutí nerovnováhy mu neumožňuje vyjádřit něco kategorického, na rozdíl od veřejného mínění. Victor-Libra se snaží se svou silou snažit vyhnout se konfliktním situacím, kromě toho je vynikajícím diplomatem. Tenhle člověk úplně postrádá touhu po vedení, nikdy nebude přizpůsobovat okolnosti ani lidi za sebe, ale spíše se jim přizpůsobí. U žen je úspěch, protože ví, jak se starat a toužit po komplimenty. Ráda dám dlani v rodině své ženě, ale nikdy se nestane henpecked.Jeho dům bude vždy otevřen pro hosty, protože Victor-Libra miluje hlučné společnosti a hostiny.

Scorpion - arogantní, neuvěřitelně žárlivý člověk, který nemůže odpustit a žádat o odpuštění. Victor Scorpio je skrytý, jeho nekonečný klid je klamný. V jeho chování je vždy nějaké napětí a nervozita, přenášená jinými. Neustále vytváří problémy pro sebe, aby je mohl hrdinsky překonat později, jinak se jen nudí životem. Důsledky jeho vlastních činů jsou pro něj malým zájmem, stejně jako to, co si o něm myslí jiní. Ale on sám nikdy neodpustí chyby jiných a někdy se pomstou. Victor-Scorpio kombinuje ve své osobnosti všechny představitelné a nepředstavitelné protiklady a potíže, od nichž sám trpí na prvním místě. Ale se svými zvláštnostmi v manželství je tato osoba stejně spolehlivá jako skála. Nikdy nezanechá své děti ani po rozvodu. Rodina pro něj bude vždycky první. Je velmi přitahován ke svým drahým lidem, zoufale potřebuje lásku a podporu, ale nikdy to nepřiznává. Jeho žena se bude muset učit taktně řídit svého muže, řídit jej a bez předsudků na jeho nemocnou marnivost.

Střelec - osoba s rozvinutou představivostí, romantickou a spontánní. Jeho upřímnost někdy hraničí s bezúhonností, takže vždycky říká, co si myslí, že má pravdu v očích. Viktor Střelec nikdy nedosáhne bodnutí v zádech a lidé obvykle mají rádi jeho vnímání života - odvážný, vždy optimistický a otevřený. Tenhle člověk může s úsměvem hledat všechny problémy a upřímně věří, že zítra bude lepší než včera. On je rychle temperovaný, ale rychle ochladí a zapomene na své stížnosti. Victor-Střelec je skvělý dobrodruh a vášnivý cestovatel a jeho postava postrádá ambice a ambice. V práci je spokojen s rolí obyčejného zaměstnance, protože muž nemá rád kariéru. V lásce, nestálé, může dojít současně s několika ženami. Ženatý Victor Střelec oceňuje přátelství, partnerství, nebude nárok na soukromého prostoru své manželky, ale také k omezení jejich svobody nedovolí. Narodil se děti nic nezmění - Viktor-Střelec nikdy nebude otravným otcem, v první řadě pro něj budou vždy přátelé a osobní zájmy.

Kozoroh - tajemný, vyrovnaný člověk, pohlcený vnitřním nepokojem a osamělostí. Je plachý, ale zároveň silný a vytrvalý, měkký, ale hrozně ambiciózní. Postavil kolem sebe kamennou zeď, ale ve svém srdci zoufale potřebuje lásku a souhlas. V hlubinách své duše je romantický, ale snaží se dát dojem zbídačivého a přísného muže, který se snaží ostatním ujistit, že nepotřebuje uznání a komplimenty. Všechny jeho tvrdost, hrubost a lhostejnost jsou jen důsledky zoufalé nejistoty. Victor-Capricorn je velmi rodinně orientovaný, je ochoten obětovat své zájmy v zájmu blahobytu blízkých. Tento muž věnuje malou pozornost vzhledu ženy, jelikož pro něj jeho lidské vlastnosti vždy přicházejí jako první. Victor-Capricorn bude neuvěřitelně milý, pečlivý a pozorný vůči své ženě. S věkem bude člověk trochu sebejistější, a proto je mírnější a příjemnější se s ním mluvit.

Vodnář - přátelský, společenský muž, okouzlující a s dobrým smyslem pro humor. Nemůže žít podle pravidel a upřímně věří, že v tomto životě musíte vyzkoušet všechno alespoň jednou.Victor Aquarius je vždy připraven na jakékoliv dobrodružství, pro něj je celý život považován za jedno velké dobrodružství. On je fascinován novinkou, ale všechny jeho zájmy jsou zpravidla krátké a jeho znalosti jsou povrchní. Chce žít bez napínání, velmi si váží své svobody a nezávislosti. Celý život této osoby je sérií vzestupů a pádů. Ve vztazích se ženami, plachým a pasivním, zřídkakdy první podniká iniciativu. V manželství může zůstat věrný, ale vždy se bude dívat na hezké ženy. Victor Aquarius není vůbec žárlivý a není sobecký, a proto jeho vlastní tvrzení nebudou tolerovány. Bude vždy jednat, jak je pohodlný a potřebný, bez ohledu na zájmy rodiny.

Ryby - humánní a spravedlivý člověk, skvělý společník a věrný přítel. Victor Pisces je velký snílek, obdařený jasnou představivostí, a pro něho je někdy velmi těžké sestoupit z nebe do tohoto nedokonalého světa. Vše, co potřebuje být, je víno, chléb a snění. Ale takové vlastnosti, jako je diligence, přesnost, schopnost přilákat pozornost a společně s lidmi, někdy pomáhají Victorovi Piscesovi, aby si udělal dobrou kariéru.Nemůžete nazývat tohoto muže dámským mužem a vše proto, že jeho způsob není dostatečný na to, abyste mluvil a ponořil se do světa jeho fantazií. Má tendenci idealizovat lidi, snadno přizpůsobivý vlivu cizince. Victor Pisces je rychlý, často ztrácí temperament, ale rychle ochlazuje. V lásce je neopravitelný idealista, který sní o loajalitě a absolutní loajalitě. Tenhle člověk udělá velkého manžela, pečujícího a chápavého, ale je nepravděpodobné, že by byl rodinou a živitelem rodiny.Nejlépe články