Szaboveronika

Význam jména Veronica


Význam jména Veronica / Neznámá

Jméno Veronica má řecké kořeny a doslovně znamená "vítězství". Pochází ze starověkého řeckého jména Ferenike, kde fero znamená "přinášet" a přezdívka je přeložena jako "vítězství".

Prototypem jména je žena jménem Veronica, která se nebojí přiblížit se Kristu, který nesl k Kalvárii kříž a otřel si pot a krev z jeho tváře. Následně na šátku zázračně vytištěná tvář Ježíše Krista. Tento šátek je stále v Římě v kostele sv. Petra a je jedním z hlavních katolických svatých.

Existuje jiná verze původu jména spojená s velkým mučedníkem Veronikou z Edessy. Ona spolu s matkou a sestrou byla pohanskými pronásledována kvůli své víře v Krista. Vyhnali se z pronásledování, ponáhli se do hlubin moře a požádali Boha o přijetí jejich hříšných duší, čímž se pohanům zbavilo možnosti pozorovat mučení a popravu.

Nejvíce obyčejné jméno v Rusku bylo v osmdesátých letech 20. století, kdy bylo deset ze 100 dívek nazýváno Veronica. Když dívku udělí takové jméno, většina rodičů si ani nepřemýšlí o tom, jak to bude znít s prostředním jménem.Mezitím by patronymka, s níž by jméno Veronica souhlasilo, téměř nebylo. Navíc mnozí Veronique nepříjemně obsahují většinu lidí, aby nahradili své zvučné a krásné jméno pro Faith nebo Vic.

Charakteristické jméno Veronica

Veronica - hlučná osoba, jasná a velmi společenská. Je vždy v centru pozornosti a ve víře vášně. Nemůže být nazývána domácí bytost - divadlo, kino, kluby, různé party, společenské akce a výstavy - to je její prvek, kde se cítí skvěle. Nika miluje návštěvu a přijímá hosty sama.

Veronica je neustále obklopena fanoušky a ví, jak ji používat. Příjemný charakter a neuvěřitelná společenská schopnost jí umožňuje snadno najít společný jazyk s různými lidmi. Kromě toho je Veronica obdařena ženskou moudrostí a vkusem - snadno předjímá jednání člověka a možné následky.

Veronika má spoustu přátel a ví, jak ocenit přátelství žen, ale zároveň se cítí pohodlnější ve společnosti mužů. Nevěřte Veronice tajemství a tajemství, ona nebude schopna udržet je, protože ona miluje drby a chatování.Ona je známý snílek a dokonce lhář. Nemusí ozdobit a dát svou vlastní verzi událostí, která nebude mít nic společného s pravdou.

Dospělá žena s názvem Veronica má jedinečné kouzlo, eleganci a krásu, které si uchovává do velkého stáří. Bude vždy dekorací pro každého muže a ideálním společníkem pro "publikování". Žena se vždycky pokusí získat ze života maximum potěšení, aniž by se vůbec popírala.

Veronika je velká snílka - má ráda spekulovat o krásném životě, dělat plány, které se nikdy nesplní. Veronica je extrémně neorganizovaná a ne disciplinovaná, nemůže pracovat ve výrobě nebo je vyžadováno analytické myšlení, přesnost a rychlá odezva. Neví, jak se soustředit a soustředit se na něco vážného.

Dalším negativním rysem Veronice je závislost na narcismu. Ona je vystavena hvězdné horečce, zejména v její mládí Dlouho se mohou obdivovat a idealizovat jejich vzhled. S potěšením se může pochlubit a miluje vnější okénko, snaží se obklopit krásnými a drahými věcmi.

Nick reaguje bolestně k nespravedlnosti a pácha násilím na pachatele, ale pouze pokud se to týká jiných lidí. Veronica se nemůže ochránit, uzavírá se v sobě, skryje své myšlenky a pocity, stává se neobvykle tichým a klidným.

Veronica může být tvrdohlavá, protože se tato nedorozumění stane ostatním, a naprosto neví, jak poslouchat názor někoho jiného. Ale skvělý smysl pro humor, vtip a lehký charakter výrazně vyhlazuje všechny své nepříjemné charakteristické rysy.

Jedním z majitelů tohoto krásného jména je Veronika Tušhnová, poetessa a autorka mnoha děl o lásce. Mezi herečkami získala Veronica Castro mezi světovými sportovci Veroniku Claudelovou vícenásobnou šampiónku biatlonu.

Veronica v dětství

Malá Veronica je skromný a plachý malý muž, úplný opak dospělé Veronice. Je velmi nerozhodná a často nemocná, takže je vždy obklopena zvýšenou péčí a láskou svých rodičů. Tento druh hyper-péče často vede k tomu, že tvrdohlavá mladá dáma vyrůstá ze skromné ​​dívky, která je zvyklá věřit, že všichni kolem ní by měli.

Dítě je odhaleno a osvobozeno pouze v kruhu blízkých lidí a v neznámé společnosti se cítí nepříjemně a snaží se skrýt. Přes energii Veronice je ovšem více než dost - je neustále v pohybu, miluje venkovní hry a dlouhé procházky. Dívka je velmi zvědavá a má všechno co dělat.

Ve škole příliš nečiní, ačkoli je její paměť výborná, Veronica dobře čerpá a má dobré schopnosti se učit cizím jazykům. Ale pro mladší Veroniku je společenský život ve škole i mimo něj mnohem důležitější a v mladém věku je již s chlapci úspěšná, což také nepomáhá k dobrému učení. Dobré známky v jejím deníku se často neobjevují kvůli dobrým studiím, ale kvůli schopnosti setkat se s učiteli.

Rodiče musí věnovat pozornost disciplíně a výkonu své dcery - možná to je právě ten případ, kdy "ozdoby" pomohou dívce získat vzdělání, za což bude později vděčná svým rodičům.

Starší Veronica dostane, tím rychleji se rozplyne nerozhodnost a skromnost. Postupně se stává excentrickou a nezávislou dívkou, která má velmi velký okruh přátel, fanoušků a známých.

V dospívání musí rodiče a učitelé jemně a nenápadně vnášet do dívčí úcty a lásky k druhým, jinak je pravděpodobné, že dívka dostane narcismus. Pokud ho zastavíte včas, pak z něj vyrostne laskavá a otevřená osoba.

Veroničinu sexualitu

Krása intimního života se Veronica učí docela brzo, snad i jako dospívající. Je si jistá svou krásou a neodolatelností, a proto snadno manipuluje s lidmi. Je snadné se s ním setkat, aniž by čekal na první krok od něj.

Často se zamiluje, ale její láska nezaručuje, že vztah bude dlouhý a silný. Jakmile se Veronika cítí, že se jí muž nelíbil, okamžitě ji změní za druhou.

Přes řetězec mužů v životě Veronicky je obtížné říkat jí vášnivou ženu. Sex je pro ni zdrojem potěšení, ale ne hlavním. Veronica přikládá mnohem větší důležitosti procesu flirtování, dvoření, darů, krásných slov a slibů. Muž musí bezpodmínečně naplnit všechny své touhy, vynakládat peníze na ni - pouze v tomto případě jsou možné vztahy a sex.Veronika neustále hledá muže, který splní všechny své rozmary, aniž by na oplátku žádal něco.

Sexuální partner Veronice může být jen zkušený, jemný a sebevědomý muž. Tato mladá žena, která zná její hodnotu, nebude padat mladým mužům a starším machům.

Veronica v manželství, kompatibilita

Marry Veronica bude opakovaně jít ven. Důvod pro manželství se nemusí zamilovat, ale touha řídit muže bez omezení. Je snadné vyřešit rozvod a ani společný život, ani společné děti ji nezastaví.

Manžel Veroniky nebude snadný, protože není zvyklý na měřený rodinný život, a ona bude stísněná. V rodině se žena stane nesporným vůdcem, který bude vždycky násilně bránit svobodu. Je velice pravděpodobné, že z něj z něj vytáhne zděšeného manžela a pak ho opustí, protože se prostě nudí.

Nicméně se může stát, že se Veronica stane dobrou ženou a milenkou, pokud má to štěstí, že se oženil s inteligentním a citlivým mužem, s nímž bude za stejných podmínek. V rodině Veronice by měly vládnout partnerství založená na důvěře a přátelství.Další důležitou podmínkou pro šťastné manželství s Veronikou spočívá v tom, že manžel musí plně převzít hmotnou podporu rodiny.

Veronika nemusí být příliš dobrá hospodyňka, ale pro své děti se stane vynikající matkou, stejně jako kamarádkou a soudruhou.

Úspěšné manželství je možné s muži jménem Peter, Leonid, Vladimir, Alexander, Igor a Stanislav. Vyhněte se spojenectví s Nikolajem, Konstantinem, Olegem, Edwardem, Vladislavem a Semyonem.

Kariéra

Veronika je povolání být krásná, dobře upravená a vzdělaná žena v domácnosti s poskytnutým manželem. Ale pokud se jenom žena nestane, pak Veronica upřednostňuje prestižní a módní povolání spíše než peníze.

Veškerá povolání spojená s komunikací bude vyhovovat Veronice. Ví, jak inspirovat důvěru a lidé ji snadno odhalí všem svým myšlenkám. V týmu bude Veronica oceněna za veselou dispozici a nekonflikt.

Snadnost a snadná komunikace umožňují, aby se Veronica stala dobrým novinářem, rozhlasovým hostitelem, psychologem, nebo našla své povolání v judikatuře. Bude to dobrý překladatel, módní model, módní návrhář nebo letuška.

Dobrý obchodník nebo manažerka neopustí dívku, protože Veronika je neorganizovaná a je pro ni obtížné udržet vše pod kontrolou po celou dobu. Kariérní růst má pro Veroniku malý zájem, má více společenského a kulturního života týmu. Nejdůležitější věcí pro ni je vždy být středem pozornosti.

Zdraví

V dětství Veronica často trpí nachlazeními, ale s věkem to projde. Rodiče musí zajistit, aby se časté nachlazení nevyvíjelo na chronické onemocnění. Dívka musí být temperována, vedena do bazénu nebo do sportovní části.

Dospělý Veronica musí věnovat pozornost střevům, stavu průdušek, stejně jako péči o kůži.

Talismany pro Veroniku

  • Podle ortodoxního kalendáře Veronika oslavuje narozeniny třikrát ročně - 25. července, 30. července a 17. září.
  • Patrony planet jsou Slunce a Merkur.
  • Znamení zvěrokruhu - Leo.
  • Šťastná sezóna je léto, šťastný den v týdnu je neděle.
  • Barvy, které přinášejí štěstí, jsou černé, fialové a modré.
  • Totem zvíře - tygr. Zvířata symbolizují ušlechtilou moc, rychlost a energii, která může být nejen kreativní, ale i destruktivní.
  • Totem rostlina - cypřiš, ztělesnění prázdné a zbytečné krásy, zbavené duše. Kromě toho je cypřiš také považován za symbol křehkosti života, připomínající skutečnost, že na světě není nic věčného.
  • Kamenný talisman je turmalín, onyx a černý opál. Turmalín symbolizuje lásku a vášeň, probuzuje tvůrčí schopnosti, zlepšuje náladu a zvyšuje soustředění. Onyx chrání svého majitele před čarodějnictvím a zlým pohledem, chrání před neštěstí a potížemi. Černý opál je kámen, který mohou nosit pouze lidé s čistými myšlenkami, přinese neštěstí všem ostatním. Dokonale obnovuje lidskou bioenergetiku.

Horoskop

Aries - Jedná se o tvrdošíjnou a tvrdohlavou Veroniku, která vždy brání její postavení. Ona úplně neví, jak kompromitovat a snaží se ovládnout i ve vztahu k jejímu milovanému muži. Má málo přátel, protože autoritativnost a despotismus nepřispívají k silnému přátelství.

Taurus - energický a smysluplný člověk, věrně věřící, že celý svět by se měl otáčet kolem něj. Neví, jak přiznat své chyby a léčí ostatní pohrdáním.Muž, který chce získat její přízeň, by měl velkoryse dát svým dárkům a komplimentům.

Dvojčata - příjemné mluvit, ale zároveň velmi marná a nezávislá povaha. Chtěla vypadat výjimečně, ale má velmi povrchní znalosti a její slova často nesouhlasí s skutky. V jejím osobním životě je také nekonfliktní, v jejím životě prochází řetězec mužů, který ve své duši nezanechává stopu.

Rakovina - narozený manipulátor, který může způsobit lítost a touhu chránit a zahřívat. Ve skutečnosti je to jen maska ​​a herecké dovednosti. Muži jako Veronica - rakovina, ale ona si to užívá.

Lví - výstřední a jasná žena, která ví, jak se krásně oblékat a vyčnívat z davu. Dobrý přítel a muži se chová jako královna krásy. Miluje společnost hlučné zábavy, kde je vždy v centru pozornosti.

Pannu - přiměřená, skromná, ušlechtilá a soucitná povaha. Je lakonický, miluje samotu a nerad se do konfliktů. Vždy objektivní a nestranní, takže s ní můžete mluvit o všem na světě. Veronica může věnovat pozornost pouze muži, který se o ni postará po dlouhou dobu a nádherně.

Váhy - smyslná a sofistikovaná žena, která se obklopuje drahými věcmi a velkorysými muži.Je nemožné si představit ji jako hospodyňku v kuchyňské zástěře, ale vypadá skvěle v drahé restauraci s vynikající kuchyní. Veronika Libra miluje krásný a snadný život, a ona spojuje svůj osud pouze s mužem, který pro ni poskytne tento život.

Scorpion - Veronica, veselá a uvolněná, ale zcela neschopná ovládat její emoce. Její chování je nemožné předvídat, je často podrážděná a vždy přesvědčena, že má pravdu. Rodinný život s touto ženou prostě nebude nudný, ale její manžel bude muset být trpělivý a duchovní.

Střelec - rozhodná a otevřená osobnost, rychle milující vyřešit věci. Velmi impulzivní, ale snadno uklidňující. Obává se, že ztratí svou nezávislost, ale také potřebuje lásku a péči. Vzhledem k přirozenému kouzlu a ženskosti je mezi muži velmi oblíbený.

Kozoroh - klidná a ambiciózní žena, vždy pečlivě uvažovala o všech svých slovech a skutcích. Velmi slušný a zdrženlivý projev pocitů. Prostředí se zdá trochu chladné a arogantní a odpuzuje muže s pragmatismem.Jen velmi trpělivý a pozorný člověk dokáže roztavit srdce této královny sněhu.

Vodnář - zasněná a otevřená dáma, ale líná a neorganizovaná. Chce se stát slavnou a dosáhnout vysokého postavení ve společnosti, takže pro některé se zdá být neúprosné. Veronica-Aquarius má málo obdivovatelů a také má málo přátel.

Ryby - otevřená a soucitná povaha, vystavující jeho duši i cizím lidem. Mnozí využívají jejího soucitu a laskavosti. Jako společník života potřebuje silného a milého muže, který se stane její ochranou proti životním problémům a zklamáním.Nejlépe články