Szaboveronika

Význam jména Vera


Význam jména Vera / Neznámá

Jméno Vera má byzantské kořeny a v ruštině se objevuje v době přijetí křesťanství. Existuje velmi krásná legenda o třech dílech jménem Pistis, Elpis a Agape, kteří byli nařízeni k vykonání římského císaře Adriana, který vládl v prvním století před naším letopočtem. Dívky byly ukamenovány za to, že odmítají uctívat pohanské bohy a za svou víru v Krista.

Dívky byly pojmenovány podle tří hlavních křesťanských ctností a v překladu jejich jména znamenají víru, naději a lásku. Když byla jména zaznamenána v ruských klášterních knihách, uchovávali sémantický překlad jmén a ne fonetický zvuk. Takže v ruštině se objevily pozoruhodné a velmi krásné jména.

Jméno víry a překlad znamená tatáž věc - víru, víru, pravdu.

Název funkce

Víra je jméno ženy, která je klidná, vyvážená a velmi rezervovaná. Účinnost a odhodlání převažují nad emočním a sentimentálním počátkem.

Může zaujmout a odradit její klid ve všech životních situacích, může dokonce mít dojem, že je cizí silné emoce a zkušenosti. Ve skutečnosti je to velmi přátelská a společenská osoba, která nechce být v centru pozornosti.

Charakteristickým znakem postav Víry a prvního přikázání je dokonalá čestnost, a proto není pro ni snadné prožít život. Víra nemá ráda urážlivé rozhodnutí, každý krok je vždy pečlivě zvážen. Její intuice je velmi dobře rozvinutá a cítí se velmi dobře lidem, zejména klamstvím a podvodem.

Někdy může být Vera dotyčná a může se dlouho přestěhovat, takže nemá mnoho přátel. Vera má další nevýhodu - je strašně žárlivá a skoro nemůže odpustit, ale není schopna krutých skutků.

Vera obvykle má mnoho komplexů, což je důvod, proč není sebevědomá a často žije s pocity neúplnosti vnímání života. Někdy je to podezřelé a podezřelé, a to je obrácená stránka externí rovnováhy. Cokoliv se děje v duši víry, navenek to bude zcela nepozorovatelné.

Víra se zdá být jen zábavná a uvolněná, ale ve svém srdci je nejistá osoba, je těžké pro ni nějakou připomínku, je frustrovaná a dlouho uzamčena. Každý, kdo se chce s Vérou spřátelit, by ji měl chválit častěji a v žádném případě ji nepoškodit. Neměli byste se ani bavit, protože Vera má skoro žádný smysl pro humor.

Víra vnímá smysl života v čistě konkrétních radostech a pohodlí - tak ovlivňuje jeho praktičnost a péče. Ona bude mít malý zájem o nedosažitelné sny a pomíjivé zatížení - vždycky ví, co chce, a s jistotou jde k cíli. Za její nestálostí si Vera nevšimne množství jednoduchých lidských radostí a neví, jak najít štěstí a potěšení v malých věcech vůbec.

Žena může vylíčit vášeň a viditelnost kreativního pálení, může se zdát obětní a nezištná, ale ve skutečnosti je to vše podporující. Je to docela pozemská žena a její přirozený stav mysli je upřímnost, poctivost a studená kalkulace. Je to výjimečně logická bytost a věří, že materiál je v životě nejdůležitější - dobrá práce, stabilní příjmy, vyvýšené děti, slušný manžel a dům a šálek a nebudete mít plné snů a snů.

Historie zná hodně žen jmenovaných Vera, kteří se stali světovými celebritami. Například ruská herečka Vera studené a Vera Komissarzhevskaya sovětská herečka Vera Alentova a Vera Vasilyeva, Vera Zvonarevová, balerína Vera Arbuzov a mnoho dalších talentovaných žen s krásným jménem víry.

Víra v dětství

Malá Věra je poslušná a ekonomická dívka. Skvělá chůva pro mladší děti a pomoc první matky. Je to laskavá dívka a dítě si neztratí laskavost v dospělém životě.

Od raného dětství v dívce bude patrná usilovnost - miluje všechny druhy prasnic a penny. Pečuje o hračky pečlivě, snaží se nic zlomit a neztratit. Pokud má matka něco ztraceného, ​​Vera určitě pomůže najít, protože nehazuje nic a všechno se sklopí k sobě - ​​možná to přijde hodně.

Vera má analytické myšlení, dobře se studuje, ale bez velkého horlivost. Dívka s velkým respektem bude ošetřována učiteli a jednoduše staršími lidmi. Chce věřit a obvykle ospravedlňuje důvěru.

Dítě má dobré hudební schopnosti a rodiče by měli věnovat pozornost tomuto - může nejen zpívat, ale také hrát na hudebním nástroji. Také rodiče musí být opatrní ve svých prohlášeních a činnostech, protože jejich dcera je velmi drobná. Dítě nevědí, jak se vůbec popouští a rozdává své emoce, a tak nebude mluvit o tom, co urazila, ale už ji už dlouho chodí a vyvede ji z ochranného krytu. Tato charakteristická vlastnost půjde s ní do dospělosti.

Vera vyrůstá jako uzavřené dítě, ale toto uzavření nemá nic společného s vědomím. Flegmatizmus a nepochopitelnost v budoucnu jí často pomohou - všechny její prohlášení a jednání budou zváženy a uváženy.

Povaha dítěte vzniká od dětství a hodně závisí na čase narození. Víra, narozená v zimě, poroste lakonická, ale velmi rozhodná žena. Bude vždycky nesmírně upřímná vůči sobě i ostatním.

Podzimní víra je také lakonická a uzavřená, ale je praktická a dokonce chamtivá. Vždy vždy počítaje vše předem a nemá ráda překvapení.

Pokud se Vera narodila v létě, pak bude od raného dětství laskavá a citlivá, ve věku dospělosti, bezstarostnosti a dokonce i pomstychtivosti, ale nemůže se objevit pomsta.

Spring Faith je tichá, tajemná a romantická povaha. Je velmi zranitelná a snadno se urazí.

Sexualita víry

Víra často mění sexuální partnery, ale ne proto, že je rozpuštěna, ale proto, že se všichni pokoušejí vidět jediný ideál, který se chce setkat. Potřebuje náklonnost, laskavost, krásná slova a nikdy nezažije práci z lásky radosti.

Přirozená zdrženlivost a čistota však chrání ženu před mnoha pokušeními a neštěstí, které mohou přinést násilné vášně a dobrodružství - a spolehlivě chránit, někdy i příliš.

Žena se nikdy nesetká se dvěma partnery najednou - vztah s novým člověkem může začít jen tehdy, když je v předchozích vztazích stanoven tlustý bod.

Člověk by neměl očekávat víru o sopce vášní a emocí, ale je otevřen něžnosti a něžnosti - to dává vztah s partnerem jedinečný pocit tepla a míru. Ale bohužel, ne každý člověk dokáže pochopit zdrženlivou a málo emocionální povahu ženy, takže Vera často zůstává osamoceně a dlouho hledá ideálního partnera.

Sexuální temperament ženy velmi závisí na čase jejího narození.

Zima a podzimní víra je chladná a zdrženlivá, a tím často odráží muže. Efektivita a zaměstnanost jí neumožňují zapomenout na aktuální věci, dokonce i v intimní intimitě. Vždy se snaží trávit čas s výhodami a dokonce datuje společně s obchodní konverzací. Smysl pro povinnost v zimě Víra převažuje nad sexuální touhy.

Letní a jarní víra přikládá velkou důležitost sexu, bez něho se stává podrážděním a dotek. Mít atraktivní vzhled, ona naprosto neví, jak ji používat, protože je naprosto bezúhonná a upřímná.

Víra v manželství, kompatibilita

Raj v chatrči není pro víru, proto jako manžel se sama rozhodne pro muže pevného a pevně stojícího. Nemůže být svedeno prázdnými sliby, protože je hluboce realistický.

Upřednostňují se ti, kteří jsou mnohem starší než ona. Pokud se Vera oženil dříve, rozvod je téměř nevyhnutelný. Druhé manželství nebude brzy uzavřeno, ale bude úspěšné, protože Faith se nebude řídit pocity, ale hlavou. Je pravděpodobné, že po prvním neúspěšném manželství zůstane Vera navždy sama.

Bude to horlivá hostitelka, spolehlivá a věrná žena. Žena nebude příliš líná na škrobové ubrousky a připraví složité pokrmy pro svou rodinu a hosty.

Z Věry získáte přísnou matku, která není nakloněná k rozmazlení vašeho obvykle dítě. Žena je respektována a milována příbuznými, včetně její tchyně.

Věra sotva odpouští urážky a jednou opustí svého manžela, nikdy se k němu nevrátí.

Úspěšné manželství je možné u mužů jmenovaných Alexandrem, Borisem, Igorem, Vadimem, Eugenem, Yegorem, Zakarem, Mikhailem, Pavlem a Jakobem. Vyhněte se manželství s Anatoly, Vladislavem, Olegem, Philipem a Alexey.

Kariéra

Víra je odpovědný a spolehlivý zaměstnanec, který nemá vůdčí schopnosti. Pokud se snaží o kariéru, pak je to z ambicí, ale protože práce pro ni je způsob, jak získat bohatství. Bude upřednostňovat tuto profesi, která není prestižní, ale která vám umožní vydělat více.

On prožívá selhání v podnikání s jeho charakteristickým hlemýžďem, to je, aniž by z nich udělal tragédii. Víra má vytrvalost, analytickou mysl, vytrvalost a schopnost porozumět lidem, takže všechny její podniky jsou obvykle úspěšné.

Může obětovat svou finanční pozici kvůli představě, která ji opravdu nadchne. Je také schopen obětovat vysoký plat a dobrou pozici kvůli jednoduchému ženskému štěstí a radosti z mateřství.

Věra si může uvědomovat si jakoukoli profesi - od zdravotní sestry až po zaměstnance banky, a všude bude pečlivá a pečlivá.Ale nejlépe se hodí pro povolání, kde není třeba spěchat a přijímat rychlé rozhodnutí.

Zdravá víra

Věra má silné nervy, ale špatné zdraví. V dětství jí často chytí krk, takže mohou být odstraněny mandle. Ona trpí všemi dětskými nemocemi, jako je neštovice, šarla a další, protože její imunitní systém je oslabený. Od narození bude náchylná k dermatitidě.

V dospělosti bude sledována onemocněními spojenými s gynekologií. Ve stáří se může vyvinout revmatismus nebo artritida.

Od dětství by měla víra posílit imunitní systém - jít do moře, trénovat k vytvrzování a cvičení, sledovat denní režim a chránit před nachlazením.

Talismany pro víru

  • Angel Day Vera slaví jednou za rok - 30. září.
  • Znamení zvěrokruhu - Libra. Ti, kteří se narodili pod tímto označením, jsou charakterizovaní jako vyvážené a nakloněné k analýze.
  • Planeta - Saturn.
  • Barva, která přináší štěstí, je šedá nebo stříbrná.
  • Kamenný maskot - beryl. Nejznámější odrůdy tohoto kamene jsou smaragd a akvamarín. Beryl je považován za kámen pohody a dobrého talismana proti nemocem a zlému oku.
  • Nejlepší den v týdnu je pátek, nejšťastnější čas roku je na podzim.
  • Totem zvířecí mravenec. Symbolizuje trpělivost, plánování, víru v budoucnost, závrat, předvídavost a pořádek.
  • Rostlina, která přináší štěstí, je vřes. Jedná se o neuvěřitelně krásnou lila-růžovou květinu, zároveň velmi odolnou a nenáročnou. Existuje přesvědčení, že tam, kde se vřes zvětšuje, můžete žít.

Horoskop pro jméno Vera

Aries - příroda je energická a dokonalá, schopná snadno podmanit lidi. Přitahuje muže svým kouzlem, ale zároveň odpuzuje svou hmatatelnou vnitřní sílou. Může být spokojen pouze s mužem, který se s ní vyrovná v inteligenci a síle charakteru.

Taurus - mladá dáma je jemná a romantická, příjemná, s níž mluvit. Ostatní lidé v její blízkosti se cítí teplo a pohodlí, ví, jak inspirovat důvěru a nalézt kompromis v jakékoliv konfliktní situaci. Její partner může být jen laskavý a jemný člověk - jako ona sama.

Dvojčata - velmi společenský mluvčí, duše každé společnosti. Zpomaluje mužská pozornost, takže si necítíte skutečné pocity. Možná, jako ta vážka z bajky, mám celý život a nezaznamenávám mé štěstí.

Rakovina - nervózní, absurdní a velmi dotek.Ve vzteku hněvu může ohrožovat spoustu nepříjemných slov, které bude později litovat, ale nikdy nepřiznává svou vinu. Její partner by měl předem naladit na skutečnost, že časté hádky a rozhořčení budou "nasávány z prstu". Po hádkách následuje bouřlivé a vášnivé příměří, ale ne dlouho.

Lví - autoritativní a panující žena. Má silnou vůli, ale současně je lstivá a chytrá. Ve vztahu k mužům bude vždy vládnout, ale takovým způsobem, že si to člověk ani nevšimne a zůstane v naivní důvěře, že ve svém svazku je poslední slovo vždy jeho.

Pannu - obezřetná a zamyšlená příroda, předem vypočítá všechna vaše slova a skutky. Jakýkoli nedostatek ji obtěžuje, takže se radši děje sama sobě sama. Může mučit mučení svého domova a podřízených v práci. Velmi čistý, netoleruje ani nejmenší chaos a zmatek.

Váhy - laskavý, sympatický, můžeme říci, že je dokonalý. Schopný najít přístup k lidem, štědrý a nezájem s přáteli. Věra pečlivě sleduje její vzhled a vypadá skvěle, což je pro muže velmi atraktivní. Její manžel bude s ní spokojený, protože je nejen chytrá a laskavá, ale i skvělá hostitelka.

Scorpion - kontroverzní a tajemná osoba, která nemůže být změněna a musí být přijata tak, jak je. Její postava je proměnlivá - teď je sama o sobě charisma a laskavost a za chvíli už je skutečný škorpión, který vyzařuje jed.

Střelec - velice pečlivá osoba, která do konce začala podnikat. Lidé a muži ji obdivují, ale ví, jak na to nic nevěnovat. Muž, kterého si zvolí za svého manžela, by jí měla dát úplnou svobodu a nepožádat o zbytečné otázky - jinak s ním nebude.

Kozoroh - tichý a flegmatický člověk, ponořen do svých myšlenek. Osamělost upřednostňuje společnost lidí, ve společnosti se cítí nepohodlně. Chýba životně důležité energie a ambice, aby splnila svůj sen. Jako manžela potřebuje silného muže, který ji vezme za ruku a vezme ji do života.

Vodnář - velmi inteligentní a pozorná žena, zvyklá na všechno v životě, aby dosáhla své práce. Je velmi kritická vůči ostatním, neodpouští ostatním hříchům a chybám. Nemá rád hlučné společnosti - upřednostňuje osamělost. Pro ni má rodina velkou důležitost, na kterou se dá bez stopy.

Ryby - zasněný a dojemný, který často má oči na mokrém místě. Jakékoli hrubé slovo nebo nedbalá poznámka může způsobit hysterii a vzlyky. Dokáže dokonce plakat ze žalostného filmu nebo knihy - tolik to trvá na srdci. Jen velmi laskavý a citlivý muž ji může být šťastný.

To je vše, co lze říci o jménu Faith. Možná tento článek pomůže někomu najít klíč k ženě s názvem Věra, zlepší vztahy nebo spřátelit.Nejlépe články