Szaboveronika

Hodnota jména Basil


Hodnota jména Basil / Neznámá

Jméno Basil, stejně jako většina moderních jmen, přišlo k nám z dávného Řecka. Jméno pochází ze slova "Basileios", což znamená "královský" nebo "královský". Jméno se objevilo během perských válek a původně se vztahovalo pouze na krále a císaře, ale rychle se rozšířilo do všech ostatních segmentů obyvatelstva.

V Rusku bylo jméno jméno Vasilie nejoblíbenější po jménu Ivan za období od XV až do 19. století. Bazili pokřtili krále, obchodníky, rolníky, boje a kléru. Popularita jména je nejsilněji naznačena ruským lidovým folklorem: je uvedena v pohádkách, přísloví, výročích a znameních.

K dnešnímu dni popularita jména ztratila, chlapci tzv. Méně a méně. Mezitím příběh zná hodně slušných mužů, kteří nosí toto "královské" jméno. Patří mezi ně známé osobnosti jako spisovatelé Vasily Aksenov a Vasily Shukshin, ruský malíř Vasily Vereshchagin, ruský herec Vasily Livanov, ruský básník Vasily Žukovský, velitel legendy Rudé armády Vasily Chapaev a řada dalších významných osobností.

Jmenovaní a svatí patroni

V křesťanském kalendáři přišel název Basil v prvních stoletích naší éry. Dny, kdy církev ctí památku všech svatých s tímto jménem, ​​se slaví 117 krát za rok.

Nejvíce uctívaný v křesťanském světě je svatý Basil velký, obránce ortodoxní víry od kacířů. Narodil se v roce 330 v ušlechtilé rodině, byl vzděláván v Konstantinopoli, poté pokračoval v Aténách.

Vedený zvědavostí a snahou o asketiku, Vasily vyrazila na cestu přes Sýrii. Když se vrátil, rozdělil veškerý svůj majetek chudým, zatímco on a jeho podobně zmýšlející lidé odešli do pouště Ponta, kde se věnoval fyzické práci a věnoval se modlitbám.

Basil měl mnoho následovníků, což ho vedlo k založení několika klášterů. Svou prací v oblasti sloužící Bohu získal Basil úctu a slávu, včetně mezi Židy a pohany, jeho autorita byla opravdu skvělá. Life Basil byl bohatý, ale krátký. Silný asketický životní styl způsobil vážné poškození zdraví a sv. Basil zemřel v roce 378.

Název funkce

Stejně jako jeho svatý patron, Vasilie je jasný muž, citlivý na lidi a přírodu.Nemá rád, aby se zapojoval do probíhajících událostí, preferoval pozorování a rozjímání. A ačkoliv Vasilie nechce zasahovat do záležitostí druhých, jeho vůle je železo a jeho úchop je ocel.

Ten člověk je pracovitý a pilný, ale vůbec ambiciózní, takže bude vynikající umělec, ale ne vůdce. Práce pro něj nikdy nebude na prvním místě, mnohem dražší jeho přátelům a přátelům, bez nichž nemůže žít. Jejich problémy a rodinné obtíže pro Vasyu jsou důležitější než jejich vlastní problémy. Muž je veselý a vždy otevřený pro nové známosti, opravdu oceňuje přátelství.

Vasily má sebevědomí, nelíbí radu jiných lidí a když se ho snaží naléhat. Potřebuješ s ním jednat, protože ten člověk bude přísně dodržovat toto slovo. V žádném případě však nemůže být spěchán, protože Vasilijka je známá svou laskavostí.

Muž, přestože má dobré intelektuální schopnosti, je příliš laskavý a dokonce jednoduchý. Bazilika jednoduchost a muzhikovatost je více než kompenzovaná královským klidem, velkou sebevědomí a také schopností najít cestu ven z jakékoliv situace.

Těžkosti v rodině a v práci mohou změnit svou tajemnou a podrážděnou osobu. Ve zuřivosti nezná Basil opatření, případ může dosáhnout útoku. Ale bez ohledu na to, jak je rozzuřený, nikdy nepoškodí dítě ani zvíře.

Basilův slabý bod je sklon k zneužívání alkoholu. Může se stát opravdovým opilcem, který se potopí na spodku společenského žebříku. Po celý život bude pro Vasilije velmi těžké najít kompromis mezi povinností a pocity, početnými přáteli a rodinným blahem.

Člověk se rád dopouští své slabosti, je zvláštní pro malé věci mazaný. Má přirozeně poměrně dobré schopnosti, Vasily může postupně ztrácet dovednosti a talenty, které měl v mládí. Často roztříští svou sílu marně, aniž by se dlouho zdržoval v každé třídě. Může klidně vnímat obtíže v životě, ale nemusí se potýkat s hořkým koncem.

Síla jména Vasily je plně v souladu s myšlenkou ruské osoby: otevřené, rustikální, bezstarostné, někdy pití člověka, ale vždycky znát jeho vlastní hodnotu a trochu mazaně.

Basil v dětství

Malá Vasya je pozoruhodně veselé a veselé dítě, velmi milé a připravené komunikovat. Má velmi rád prarodiče, ale dítě je spíš jako společnost svých vrstevníků.

Vasya může studovat dobře, ale obvykle to dělá s velkou zdráhavostí. Opravdu má rád sport, zejména fotbal a hokej. Kromě toho se chlapce vyznačuje svou laskavostí a jeho rodiče mu musí dát zvíře, takže se Vasya od dětství dozvídá, aby se postaral o ty, kterým se zkrotil.

Jako teenager se Vasy často pokusí "vymyslet kolo", to znamená, že se snaží najít těžké způsoby řešení jednoduchých problémů. Pokud v něm nevyvíjete trpělivost a tvrdou práci, pak z chlapce může vyrůstat laskavý, společenský, ale velmi líný mladík.

Zdraví

Obecně platí, že Vasilie má dobré zdraví, ale je mírně nakloněná k tělesnému tělu. Musí sledovat zdravou výživu a je lepší zcela vzdát alkoholu. Pokud se Basil dopustí svých špatných zvyků, bude mít časem problémy s játry, endokrinním systémem, možnými srdečními infarkty nebo mrtvici.

Sexualita

Sex a láska k Basilovi jsou na třetím místě po přátelách a práci.Pro něho je velmi důležitý pocit svobody a pohodlí, takže preferuje sex bez závazků, zejména proto, že mužská sexualita je mírně tlumená.

Ve vztahu se ženami se snaží demonstrovat své vedoucí schopnosti, ale pokud ji dívka neopakuje, snadno se ustoupí. S dovedným partnerem se Vasily dokáže změnit, jeho sexuální schopnosti se zvětšují. S takovou ženou se bude snažit udržet vztah, možná dokonce ji vzít.

Rodinná a rodinná kompatibilita

V jeho manželce potřebuje Basil prostou ženu bez jakýchkoli ozdůbek, dobrou hospodyňku a pečovatelskou matku svých budoucích dětí. Basil je obvykle velmi oddaný své rodině, aniž by podváděl svou ženu a staral se o děti. V každodenním životě, nenáročný, ale pokud ho manželka neustále vybuchne, inkontinence Basila ho může přivést k útoku.

Muž skoro nikdy nezačal rozvod, ale stále není snadné žít s ním, protože jeho přátelé a záliby budou vždycky na prvním místě pro Basila. Vasya miluje své děti s téměř mateřskou láskou, protože je pro ně připraven se změnit k lepšímu.

Být vůdcem v rodině nehledá, ale nedovolí, aby si sám přikázal.Bude se angažovat v domácnosti, pomáhá své ženě v každodenním životě, ale jeho svoboda nemůže být omezena, protože to může vést k dlouhotrvajícím konfliktům. On sám není žárlivý, jeho manželka také poskytne úplnou svobodu.

Nejúspěšnější manželství je pravděpodobné u žen jmenovaných Anny, Maria, Svetlana, Julie, Margarity, Nataly a Olesy. Vyhněte se vztahům s Lydií, Innou, Catherine, Láska, Elena, Xenia, Lyudmila a Tatiana.

Obchod a kariéra

V podstatě je Basil konzervativcem, vyhýbá se pevným otáčením a porušuje zavedené tradice s veškerou svou silou. Proto je jeho činnost v podnikání malá, ale může být vynikajícím umělcem. Můžete mu také nazývat vynikající organizátor, který může najít správný přístup k lidem. Od Basila získáte dobrý vůdce, taktný a náročný.

Vasily se blíží výzkumným aktivitám, je velmi zkušený ve strojírenství a elektronice. Takové profesní směry jako konstrukce, obchod, právo, strojírenství, pedagogika, medicína jsou k němu blízké. Vasilie miluje zvířata, může s nimi pracovat.

Kdo Vasily pracoval, jeho cíl by vůbec nebyl kariérní úspěchy, ale proces seberealizace.Bude věnovat spoustu času práci a při absenci problémů v rodinném životě může dosáhnout velkého úspěchu. Člověk je trochu omezen nedostatkem ambicí a ambicí, nemůže vždy využít štěstí, kterou mu dává osud.

Talismany pro Basil

  • Patron planety - Saturn.
  • Znamení znamení svatého patrona - Kozoroh. Basil se doporučuje zavolat klukům narozeným pod tímto znamením zvěrokruhu.
  • Šťastná sezóna je léto, šťastný den v týdnu je sobota.
  • Šťastná barva - modrá a červená.
  • Totem zvíře - kočka. Kočka je považována za symbol mazanosti, intuice, lásky ke svobodě a štěstí. Východní tradice tomuto zvíře připisují dar jasnovidnosti.
  • Totem rostlina - jalovec a bodlák. V křesťanské tradici symbolizuje elm důstojnost, sílu a podporu. Strom je také považován za symbol zdrženlivosti, skromnosti, nenáročnosti a velkorysosti. Thistle je skromná květina, na kterou se věnuje jen málo lidí. Mezitím ochraňuje dům před zlými duchy, udržuje rodinu, dává vitalitu a účinnost.
  • Kamenný maskot - granát. Kámen je považován za symbol moudrosti, klidu a opatrnosti.Granátová jablka pomáhá zbavit se blues a melancholie, dává člověku živost, optimismus a vitalitu. Tento kámen je především patronován kreativními lidmi, přináší inspiraci a otevírá dar výmluvnosti.

Horoskop pro Vasily

Aries - velkorysý, energický a veselý člověk, s úsměvem a přívětivostí. Vždy se aktivně vrhá do bitvy o spravedlnost, aniž by přemýšlel o důsledcích. Despondency a blues nejsou pro něj zvláštní, je narozen optimista. Současně je Vasily-Aries sobecký, někdy může být šokován svou jednoduchostí. Tenhle člověk navždy zůstane velkým dítětem, trochu se obává problémů druhých, vždy si myslí především o sobě. Ale to dělá tak přirozeně, že je obtížné se proti němu urazit. Vasilij Aries je vůdcem z přírody, nebojí se stanovovat vysoké cíle pro sebe a usilovat o ně. Muž má velmi vysoký názor na jeho osobu, proto jeho požadavky na ženy jsou příliš vysoké. Jeho žena by měla vypadat dobře, být chytrá a vzdělaná, zároveň poslušná a nekonfliktní. Musí si pamatovat, že Vasilij-Aries je jeho vlastní pán a netoleruje žádné zákazy.Pokud se jeho budoucí manžel rozvede pod znamením Lea, pak už nikdy nebudou moci projít jeden druhého - tento pár bude šťastný pro každého, kdo má závidět.

Taurus - klidný, výkonný, přesný pro nejmenšího člověka, raději zůstává ve stínu. Je to velmi věrný a spolehlivý člověk, a to jak v obchodě, tak v lásce. Tempo jeho života se měří, pomalu, ale jistě se k jeho cíli pohybuje. Vasilie Taurus rád plánuje všechno a předem vypočítá, nikdy nic neudělá v horkém okamžiku. Tento člověk nesní o dobrodružství a vzrušení, ale o plné lednici, bankovním účtu a ekonomickém manžela. Vezme si nějakou práci, jen aby se staral o svou rodinu. Přátelství pro Basil-Taurus má velkou důležitost, přijde na pomoc svého přítele na první výzvu a kdykoliv během dne. Negativní vlastností člověka je překvapivá tvrdohlavost, je velkým debátorem a neví, jak poslouchat argumenty ostatních, i když jsou rozumné. Snažím se ho přesvědčit, je zbytečné, zbývá jenom to, aby se tento charakter charakterový jako daný. Vasily-Taurus je velice žárlivý a majitel v lásce, netoleruje dvojznačnost ve vztazích.On není z přírody romantický, ale jeho manželka si může být jistá, že její manžel bude vždy schopen poskytnout pro svou rodinu spolehlivou finanční situaci. Nejlepším společníkem života pro Basila za tele může být žena, která se s ním narodila pod stejným znamením zvěrokruhu - a to jak pevné, bezstarostné a tvrdohlavé, že vytvoří úžasné spojení, které se nebojí životních potíží.

Dvojčata - měnící se povaha, náchylná k adventurismu, trochu zavřená a tajemná. Je inteligentní, diverzifikovaný, informovaný o všem na světě, zaměřený na poznání života. Basilské dvojčata rádi, aby byli na veřejnosti, aby přitahovali pozornost. Může se cítit skvěle i ve společnosti neznámých lidí a rychle se stane oblíbenou veřejností. On je sladký a spontánní, ale to není osoba, jehož slovo se můžete spolehnout. V životě je více oddaný zábavě než práci a kariéře. Dokonce i když vydělává dobře, peníze z Vasilyho nezůstanou dlouho. Selhání je bolestivé, stejně jako kritika sebe sama. Může upadnout do deprese a melancholie, ale ne na dlouho.Rodina pro Vasily Twin není velká hodnota, protože jeho osobní svoboda je mnohem důležitější. Současně se člověk skutečně musí postarat a starat se o jeho náklonnost a zbožnost. Je lhostejný k životu, jeho zájmy jsou soustředěny ve všech domech. Nejvhodnější manželka pro Basil Gemini může být žena - Vodnář - jejich vztah bude nejen silný, ale i nudný.

Rakovina - citlivý člověk, náchylný k zveličování rozsahu jejich problémů. Rafinovaný, neklidný a extrémní, Vasily-Rak může vypadat jako rozmarný člověk, ale současně oddaný a slušný člověk ve všech ohledech. Vasily-Rak se vyznačuje touhou po hromadění a snaží se získat co nejvíce komfortu v životě tím, že zajistí zásobu deštivého dne. Z vnějšku se může zdát trochu zuřivý, ale ve skutečnosti je racionální a praktický. Tenhle člověk může být charizmatickou osobností a schopen podmanit lidi a dokonce je manipulovat, což z něj činí autoritu ve společnosti. Ženy zacházejí s blahosklonem, upřímně věří, že oni by měli hledat svou lásku, nikoliv naopak.Zároveň si velmi potřebuje teplo a podporu, snaží se udržovat vztahy se svou milovanou ženou, ačkoli nemusí být věrný jí. Nicméně, Vasily-rakovina je schopná oddané, nesobecké lásky, která může prožít život. Od manžela bude vyžadovat úplný závazek a je důležité, aby neztratila svou individualitu a proměnila se v oddaného otroka svého muže. Vasilij Rak bude schopen poskytnout bohatství v domě, aby se stal jeho milým otcem. Jako manžela je nejlépe vhodná tauruska - tyto znamení mají stejné životní cíle a hodnoty.

Lví - ambiciózní a rozhodující osoba s výrazným charakterem a tvůrčím druhem. Mírný a půvabný z povahy, Vasilie Lev může být dokonce těžký v jeho upřímnosti a bezúhonosti. Ale v něm není absolutně žádná zmatenost a mazanost, je ušlechtilý a nikdy nebude člověka ponižovat. Tenhle člověk se cítí jako skutečný král a považuje všechny kolem sebe za své předměty. V tajnosti však trpí obávaným strachem, že bude ponižován a nerozpoznán, velmi citlivý na jakoukoli kritiku.Vasilij Lev není protivník, má nádherný smysl pro humor. Mezi svými kolegy a přáteli je zdrojem pozitivního a kreativního. Pro peníze je snadné, můžete strávit poslední penny na vaší oblíbené věci. S ženami, romantickou a velkorysou, neuvěřitelně žárlivá. Snaží se úplně podrobit svou milovanou ženu, vyžaduje od ní úplné a bezpodmínečné odhodlání - celý svůj svět by se měl otáčet jen kolem své královské osobnosti. Vasilij Lev je naopak schopen se stát příkladným rodinným mužem, ale vždy se podívá na hezké ženy. Nejvhodnějším párem pro Vasilije Lev bude žena - Aries - bude se moci podřídit svému manželovi a neztratit její důstojnost a individualitu.

Pannu - uzavřený a podezřelý člověk, náchylný k introspekci a sebekritice. Snadno se stává obětí svých vlastních nálad a iluzí, ale zároveň se vyznačuje vysokou inteligencí, přemýšlivostí a spolehlivostí. Vždy dosahuje cílů, je úspěšný v podnikání, ale jeho osobní život se ne vždy vyvíjí bezpečně. Basil panna má velký smysl pro humor, snadno se stane duší společnosti.Je charakterizován takovými rysy, jako je nervozita a zdvořilost, stejně jako sobectví. U lidí si cení především slušnost, upřímnost a otevřenost, stejně jako on sám. Ženatý je věrný a spolehlivý, a co je nejdůležitější, není žárlivý. On je konzervativní v srdci, věří ve staromódní rodinné hodnoty a ctí morální principy. Nikdy se nestane henpecked, ale bude rád pomůže své ženě s domácími pracemi. Jeho žena by měla vždy vypadat dobře a být vzdělaná žena, neboť lev basil nezapadá na vulgaritu a nedostatek kultury v žádném projevu. Nebude tolerovat skandály a objasnění ve své rodině, neboť preferuje ticho a pořádek. Nejvhodnější dvojice pro Vasily-Pannu může být žena - rakovina - jejich dům bude vždy plná miska a v rodině bude vládnout klid a klid.

Váhy - taktný, tajemný člověk, který se všemi prostředky vyvaruje hlučných davů a ​​konfliktních situací. Je klidný a rozumný, v životě vždy hledá stabilitu a stálost, velmi zřídka mění pracovní místa a životní partnery. Vasily-Libra má vrozený pocit krásy a estetického myšlení, oceňuje krásu a harmonii ve všech svých projevech. Je snadné důvěřovat lidem, ale je těžké učinit kritiku.Vasilie-Libra je vynikající psycholog a poradce, upřímně se snaží uspokojit každého, ale nikdy se nehnevá ani poníží. Člověk oceňuje materiální bohatství, usiluje o luxus a pořádek. Chaos a disharmonie v práci nebo v osobním životě ho snadno přeměňují v uzavřeného a ponurého muže. Vasilie-Libra postrádá sebevědomí celý svůj život, proto potřebuje moudrou ženu jako společníka života, který se stane jeho podporou a pomocníkem. Muž je velmi rodinně orientovaný, může se stát nádherným manželem a milujícím otcem. Nejúspěšnější manželství je možné s ženou narozenou pod stejným znamením zvěrokruhu s ním - to bude dokonalé spojení, ve kterém se budou setkat obě poloviny celého.

Scorpion - nespojitelný a ponurý člověk s přísnými principy. Jeho závažnost a bezúhonnost se týká i ostatních, je velmi nesnášenlivý s nedostatečností a nedostatkem profesionality ostatních lidí. Jakýkoli projev pocitů je vnímá jako slabost, ale zároveň je velmi náchylný k emočním výbuchům. Basil-Scorpio je vášnivá příroda a tato vášeň se projevuje ve všech sférách života. Je schopen hrdinně vydržet všechny zkoušky, zpočátku se s obavami zabývá všemi obtížemi.Basil Scorpion se vůbec nezajímá o to, co o něm myslí jiní, nemůže být rozbito nebo podmaněn, je vždy veden pouze jeho intuicí a pocity. Navzdory vnější závažnosti a nepochopitelnosti je člověk velkou potřebou v podpoře blízkých. Ženy ho milují, protože člověk ví, jak je fascinovat. Bude se mu líbit jeho přítelkyně, určitě to dosáhne, i když není svobodná. V rodinném životě je Basil-Scorpio spolehlivý, ale zároveň život s ním nikdy nebude snadný. On je patologicky žárlivý, ale nebude tolerovat žárlivost o sobě. Jako společník života pro Basil-Scorpio je ženská Sagitarius nejvhodnější - bude schopna najít klíč k obtížné povaze svého muže.

Střelec - nevěřící, nestabilní člověk náchylný k náladám nálad. On je duše každé společnosti, jasné a žíravé, ale je obtížné být urazen. Vždy bude odpovídat dobru s dobrem a zlem se ještě větší zlo. Vasiliy-Střelec je neuvěřitelně optimistický, každý nový den kráčí jako nový život. Jeho zvědavost je nenasytná, je vždy připraven na nové objevy a dobrodružství.Spolupráce a otevřenost pomáhají člověku prožívat život bez námahy, snadno se vyrovnat se všemi obtížemi. Z odborného hlediska je ambiciózní a iniciativní, jeho touha po úspěchu může být někdy srovnána s touhou "jít přes hlavy". V lásce, nestálé, je zřídka připraven na dlouhý, skutečně důvěrný vztah. Je mnohem hezčí než jeho vlastní svoboda, bude dělat vše pro to, aby se vyhýbal odpovědnosti, nejhorší pro něj je monotónnost a nuda. Společník tohoto muže bude muset ukázat moudrost a vynalézavost, aby nenaléhal svého milence, jinak opustí bez lítosti. Člověk velmi jasně sdílí takové pojmy jako láska a sex. Sex je pro něj velmi důležitou součástí života, a proto není vůbec nutné milovat. Vasilie-Střelec není nejúspěšnějším kandidátem na manžela, jeho manželka mu bude muset dát úplnou svobodu. Nejvhodnějším kandidátem na manželku pro Vasilije-Střelec bude žena Gemini, která se dokonale doplní.

Kozoroh - vyváženě vyrovnaný a klidný člověk, v jehož duši se vaří vaření. Z přírody je melancholický,ale vnější chlad a neúmyslnost mu umožňují vždy udržovat situaci pod kontrolou a jednat přiměřeně, na základě argumentů a zdravého rozumu. Basil-Capricorn se může stát úspěšným obchodníkem, protože hlavní rysy jeho postavy jsou slušnost, racionálnost, důslednost a soustředění se na výsledky. Jeho profesionální ambice jsou vždy velmi vysoké a nikdy nebude úspěšný s chamtivostí a mazaností, a proto považuje použití těchto kvalit za jeho důstojnost. Basil-Kozoroh dává přednost tomu, aby neprozrazoval svůj osobní život, ve kterém není místo pro násilné vášně a otevřené konflikty. Svou duchovní zkušenost nesdílí ani s malými přáteli, ani s jeho milovanou ženou. V manželství je Vasily-Capricorn stejně spolehlivý jako skála, bude patronem a ochráncem své rodiny. Jako životní partner potřebuje vzdělanou ženu, která ví, jak se udržet ve společnosti. Ideálním partnerem ve všech sférách života pro Basil-Capricorn se může stát žena Taurus - stabilita a praktičnost se stane pevným základem pro jejich vztah.

Vodnář - ušlechtilý člověk a plný vysokých úmyslů a aspirací. Na první pohled vypadá, že je to laskavý, jemný a nejistý člověk, ale ve skutečnosti je osobou s nadsázkou, která se vyznačuje nestandardním myšlením. On je snadný, má rád rizika a experimenty, má originální smysl pro humor. Basil-Aquarius je schopen být přátelé, schopný udržovat přátelské vztahy i s bývalými milenci. Je to snílek a romantický člověk, který žije ve svém imaginárním světě. Vždy otevřený pro komunikaci, nikdy nezachovává "kámen v lůně", vždy drží toto slovo. Ale přestože je schopen komunikovat, je od přírody sám, který je mnohem zajímavější ve svém imaginárním světě snů a snů sám se sebou. Vasilie Aquarius dokáže bránit svůj názor, má jasný smysl pro spravedlnost a nezávislost. Pokud má logické myšlení, dokáže předem vypočítat situaci a velmi zřídka ztrácí. Ale přirozeně je spíše pozorovatelem, nikoli stíhačem. Pro manželství potřebuje ženskou přítelkyni, která plně sdílí jeho zájmy a přijímá jej tak, jak je. Basil Aquarius není příliš příbuzný rodině, bude to vždy zajímavé mimo domov.Nejvhodnějším partnerem pro něj může být žena - Pisces - v tomto manželství oba manželé naleznou vzájemné porozumění a vzájemnou podporu.

Ryby - šikovný a inteligentní člověk, který velmi oceňuje jeho duchovní pohodu. Basil Pisces dává přednost tomu, aby šel s proudem, nelíbí něco ve svém životě, a jen zřídka odolává okolnostem. Je to snílník, který žije ve světě svých vlastních iluzí a současně je tvůrčí osobou s jemnou duševní organizací. Bez pocitu lásky a podpory, Basil Pisces se může snadno dostat do stavu deprese, ze kterého si vybírá dlouhé a obtížné. Je těžké pro něj vnímat kritiku ve své řeči, miluje lakotu. Zdvořilost a takt nikdy nedovolí muži, aby projevil otevřenou agresi, prožívá jakékoliv selhání hluboko v jeho duši a velmi tvrdě. Při pokusu o roli mučedníka se Vasily Pisces může stát podrážděnou a podezřelou osobou, s níž je obtížné udržovat normální vztahy. V lásce, Basil Pisces dává přednost zlovolným, odporným ženám, vyzařuje sexualitu a sebevědomí. Vždycky osloví lidi s jasnějším temperamentem. Může být talentovaným milencem, který jemně cítí touhu ženy.Jako manželka je nezávislou a sebevědomou ženou, která spravuje svého manžela a neporušuje jeho zvýšenou pýchu. Žena z rakoviny se může stát nejlepším partnerem pro manželství - pod tímto vedením se tento nejistý člověk stane živitelem rodiny a živitelem rodiny jeho rodiny.Nejlépe články