Szaboveronika

Význam jména Yuri


Význam jména Yuri / Neznámá

Jurij je slovanská podoba starověkého řeckého jména George. Další hovorová forma jména Yuri je Yegor, ačkoli toto jméno je mnohem mladší, Yury jméno. Obě jména jsou odvozena od starověkého řeckého slova "Georgios", což znamená "orák".

V křesťanském kalendáři se jméno Yuri objevilo na počátku 4. století po kanonizaci velkého mučedníka Georgea Vítězného. Zpočátku bylo jméno Jurij oblíbené především v knížecím a ušlechtilém prostředí, ale již v XIV-XI. Století se začalo rychle šířit mezi obchodníky a řemeslníky. V sovětských dobách získal jméno Yury zvláštní lásku a popularitu po prvním letu do vesmíru, Yuri Gagarin.

Istria zná mnohé vynikající osobnosti, které navždy oslavovaly toto nádherné dávné jméno. Mezi nimi jsou dobře známé známé politické osobnosti z různých dob Yuri Dolgoruky, Jurij Andropov, Jurij Lužkov, slavných spisovatelů a básníků Yuri Vizbor a Yuri Olesha, Jurij Gagarin, balet Yuri Grigorovič, dirigent Yuri Bashmet, sovětský skladatel Saulsky, zpěvák Jurij Antonov a Yuri Vina a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Jméno Yuri je hovorová forma jména George, proto Victorious je považován za hlavního patrona obou těchto jmen, stejně jako jméno Egor.Tento svatý velký mučedník začal svůj život jako jednoduchý pohanský válečník, ale během pronásledování křesťanů prosákl svatou vírou a stal se jejich horlivým ochráncem.

George Vítězný byl mučedníkem za jeho neotřesitelnou víru. Podle legendy, po jeho smrti, sestoupil na zem, aby bojoval s hrozným drakem, který děsí lidi, vysévá chaos a smrt kolem něj. St George porazil draka - o tom nám říkáme ikony, na nichž je zobrazen svatý mečem, jezdec na koni a drak je zobrazen ležící vedle noh koně, propíchnutý mečem.

Obraz svatého Jiřího vítězného je ozdoben emblémy několika ruských měst, včetně znaku Moskvy.

Všichni majitelé jména Yury mohou oslavit své narozeniny ve stejný den jako narozeniny George a Egor. Svatí, kanonizovaní jménem George, jsou tím nejvíce, takže všichni Yuri, George a Egor oslavují datum narozenin v den, který se shoduje s datem narození nebo v den následujícího po narození.

Název funkce

Jurij je mimořádná osobnost, na rozdíl od jiných lidí. Úspěšně spojuje dobrou povahu a dobrý smysl pro humor s agresivitou a pevností v jeho charakteru.Je neobvykle inteligentní, a proto lidské omezení jeho velmi otravné, kterou nepovažuje za nutné skrýt. Jurij je neslučitelný s hloupostí a nudnost a on vyjadřoval svůj názor přímo, a proto má mnoho kritiků.

Jurij má také nadměrnou hrdost, tajně sní o síle, ale nikdy se nerozhodne připustit, ani sám sobě. Nicméně pronikající síla a asertivita nejsou pro něj zvláštní, proto se zřídka stává vůdcem. Kromě toho, aby se zabránilo dosažení cíle, je často narušován náladou a inkontinencí, kterou Yuri neoslabuje ani s věkem.

Ale pořádek v životě a myšlení, tvrdá práce a metodika mohou být klíčem k úspěšnému životu. Selhání tohoto muže z cesty nevykazují, ale naopak ho pouze stimulují. Je vášnivý a miluje riskovat, a pokud ne divný, často má štěstí, takže Yuri může být bezpečně nazýván štěstí v životě.

Je těžké naklonit společenský a veselý Jurij k upřímné řeči srdce-k-srdce - pečlivě skrývá své skutečné zkušenosti a strachy. Narkismismus a ranění mu nedovolí, aby snadno zapomínal a odpustil přestupky a vždycky své zájmy a potřeby vždycky kladl na vědomí.Proto by člověk neměl od něho očekávat oběť ani spoléhat na lítost.

Jméno Yuri dává svým majitelům dvojí povahu: pokouší se objevit spíše než být, rád se chlubí a přehánět, je těžké pro něj skrýt svou pýchu. Za neustále se měnícími maskami se Jurij snaží skrýt svou zranitelnost a nejistotu, je pro něj těžké se naučit důvěřovat lidem. Někdy je pro někoho obtížné, aby se s ním spojili, přestože Jurij ví, jak udělat příjemný dojem.

Dětství

Malá Jura je velmi zvědavý chlapec s zvídavou myslí. Nicméně, emocionálně je "lakomý", takže je pro něj často obtížné se spolu se svými vrstevníky. Chlapec se brzy stává nezávislým a není zodpovědný za své roky, a osamělost je téměř nikdy zátěží.

Ve škole se Jura mírně studuje, ale učitelé a rodiče nezpůsobují velké potíže. Čím více autonomie je přiznáno Jurou, tím zodpovědnější osobou, kterou roste. Nemusíte se s chlapcem lísit, musíte s ním mluvit za stejných podmínek. Určitou část izolace mladistvého by neměla být záležitostí rodičů.Musíme pochopit, že chlapec nemá rádi být v centru pozornosti.

Postava vytvořená v dětství se v budoucnosti stěží změní. Rodiče proto musí věnovat pozornost všem negativním vlastnostem svého syna: inkontinence, hrdost, tendence chlubit, závisti a domýšlivost.

Zdraví

Jurij má zranitelný nervový systém, je náchylný k vývoji všech druhů škodlivých návyků - jako je kouření, alkohol a tendence házet. Latentní zášť může nepříznivě ovlivnit psychiku mužů, zhoršovat získaná onemocnění.

Obecně platí, že člověk jménem Yuri má vynikající zdraví, které může v případě potřeby udržet až do věku.

Sexualita

Přitahování Jurije je emocionálně poměrně obtížné, i když se aktivně zajímají o ženy, ale nejčastěji kvůli "sportovnímu" zájmu. Z povahy je milovníkem, preferuje vážný vztah s jediným partnerem, který bude vždy schopen obklopit péčí a pozorností. Ženy přitahují ženy, jejichž srdce bude muset bojovat. Měla by být zajímavá, vzdělaná a krásně vyhlížející dívka, která ví, jak se krásně prezentovat.Jurij je velice rád vnějšího shellu a duše a charakter jeho zvoleného ho zajímají pouze sekundárně.

V důvěrných termínech je člověk vlastní určitý egoismus, jako vždy, přemýšlí nejprve o své spokojenosti a pak o spokojenosti ženy. Je však obtížnější nalézt dravějšího gentlemana, takže ženy mu nejčastěji odpouštějí malé vady.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Rodina je pro Yuriho velmi důležitá, bude se snažit zachovat ji s veškerou svou silou. Ale pro ženy je to snadné pouze v první fázi datování, proto často první a někdy i druhé manželství často selhává. V tomto případě se Yuri podaří rozdělit se svými "bývalými" neslučitelnými nepřáteli.

Pokud se manželka Jurije stane pacientkou a pečovatelkou, může se stát vynikajícím manželem a milujícím otcem. Jurijovo chutě a náklonnosti jsou konzistentní, proto nebude podvádět svého manžela.

Ten člověk není v každodenním životě vybíravý, ale strašně žárlivý, že se může stát dalším důvodem pro objasnění vztahu. Nicméně, moudrá žena bude moci snadno manipulovat s nimi, je jen nutné neubližovat jeho snadno zranitelná hrdost v žádném případě.

Nejúspěšnější manželství může být se ženami Antonina, Galina, Daria, Larisa, Lydia, Olga, Polina, Svetlana a Sofie. Vyhněte se vztahům s Ally, Veronikou, Natálií, Elizabeth, Tatianou a Marina.

Obchod a kariéra

Jurij je ambiciózní člověk, i když se ho snaží pečlivě skrýt. Nikdy se nevzdá manažerské pozici, ale pomalu se bude pohybovat v řadách, protože postrádá asertivitu a někdy i profesionalitu. Jurij se bude vždy snažit "strčit" zodpovědnost, ukázat se v lepším světle, než skutečně je. Snaží se být v očích veřejnosti, ví, jak udělat dobrý dojem, ale chápe lidi špatně, příliš důvěřuje.

Jury přistupuje k jakémukoli pracovnímu postupu s nadšením a důkladností, ale jeho nadšení obvykle obvykle nezůstává dlouho. Ale on není altruista, nebude pracovat ani na penny ani v prestižní pozici. Yuriy by také neměl dělat svoji vlastní práci, protože neví, jak čekat, ale chce "najednou".

Jurij může dělat vynikajícího umělce, který ocení vedení za důstojnost a přesnost.Má velmi rozvinutý kreativní začátek, je obecně velmi umělec, s dobrým vkusem a krásou.

Talismany pro Jurij

  • Patronou planety je Jupiter.
  • Patron svatého zvěrokruhu - Střelec. Všechna Jurijová, narozená pod tímto znamením zvěrokruhu, sama příroda pomáhá udržovat optimismus a rovnováhu života.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je podzim, nejúspěšnějším dnem v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - modrá a zelená.
  • Totem zvíře - bílý býk. Symbolizuje vytrvalost, tvrdohlavost, fyzickou sílu a sílu.
  • Totem rostlina - konvalinka a topol. Lily údolí - symbol lásky, věrnosti a smutku. Podle legendy se lilie údolí, shromážděné na úplňku, posilují láskyplnou jednotu a zabraňují nevěře. V křesťanské tradici je topol ctěn jako symbol zdraví a fyzické síly, ale také ztělesňuje mládí a nepružnost ducha.
  • Kamenný maskot - smaragd a nefrit. Smaragd byl vždy považován za symbol moudrosti, vhledu a čistoty myšlenek. Je navržena tak, aby harmonizovala ducha a tělo, chránila před zoufalstvím, negativními emocemi a zážitky. Nefritida dává majiteli pocit účelu, pomáhá při realizaci svých plánů, přináší štěstí a štěstí, zlepšuje vhled.

Horoskop

Aries - veselý, přímočarý a otevřený člověk, který uznává pouze jasnost a integritu. Špatně rozumí jakémukoli náznaku, nemá rád intriky a šeptání za zády, upřednostňuje upřímné a přímé dialogy. Od přírody je Juri-Aries optimista, ví, jak najít ve všem příjemné okamžiky, usiluje o vedení, snaží se být vždycky v silných věcech. On je bojovník v životě, schopný beznadějně hledět do budoucnosti, ne litovat minulosti. Bez případu se tento muž začne trápit a ztrácet, musí určitě vyhazovat svou neohroženou životní energii. Jeho síla je ve vynalézavosti a poctivosti, ale diplomat z něj je zbytečný. Tento muž na šedé vlasy zůstane chlapcem, náchylný k maximalismu a bezohlednosti. Ve sňatku se Yuri-Aries může stát spolehlivým partnerem, ale život s ním nebude snadný a bezstarostný. Jakýkoli konflikt ho může probudit v tomto "draku", takže se žena bude muset naučit vyrovnat ostré zákoutí, a co je nejdůležitější - nikdy neuvádějte důvod k žárlivosti.

Taurus - dobrý člověk a trochu naivní, velmi věrný a věrný ve všem. Pokud se mu něco urazí, pak se Juri-Taurus dlouho zablokuje v sobě, jeho zuřivost uniká velmi vzácně, ale pokud se to stane, jeho hněv bude strašný.Přes vnější klid a zdrženlivost je v duši vášnivá a citlivá povaha, náchylná k empatii a dokonce k obětování. Někdy může být Yuri-Taurus obludný a tvrdohlavý nad drobností, ale obecně má poslušný, přiměřený a opatrný charakter, který velice oceňuje hmotné bohatství. Je také velkým znalcem ženské krásy, nicméně vztah s ním je vždy dlouhodobý a silný. Pokud má rád ženu, pak jeho volba neovlivní žádné rozhovory ani vnější faktory - pro něj bude vždy nejlepší a nejvíce žádoucí. Ve svém srdci je Juri-Taurus konzervativcem, jenž se zvykne na něco nového, a proto se v jeho životě nejčastěji jedná o manželství. Oceňuje tradiční rodinné hodnoty a jeho rodina bude vždy na prvním místě.

Dvojčata - příroda je citlivá a vášnivá, ale není upřímná. Má rád velké hlučné společnosti, kde se cítí ve svém prvku. Jurij Gemini dokonale visí jazykem, je narozeným řečníkem, může říci, co lidé chtějí slyšet, jinými slovy "pověsit nudle na uších". Yuriy Gemini má naléhavou potřebu být milován, cítit péči a náklonnost. Je těžké milovat takovou osobu a dokonce i ten člověk má povrchní pocity a myšlenky.Jeho nálady, chutě a preference se mění velmi rychle, sbíhá s lidmi tak snadno, jak se rozbíjí. Lidé jsou však přitahováni k němu nápaditost a vtip, vynalézavost a půvab, vstřícnost a snadné oživení. Pro Yuriyho Geminiho je obtížné dosáhnout ve svém povolání velkého úspěchu, protože často "honí za dvěma zajíčci", zkusí vyzkoušet všechno, aby se dotkl všeho. Má jasnou a živou mysl, ale často postrádá vytrvalost a trpělivost. Opravdu potřebuje změnu dojmů, monotónnost ho zabije. Všechny tyto charakteristické vlastnosti dělají z Yuriye Geminiho velmi nespolehlivého partnera jak v obchodě, tak v manželství.

Rakovina - osoba s bohatou představivostí, ale trochu infantilní a velmi citlivá. Může snadno "vyfouknout slona z mušky", to, co je trochu pro ostatní, se pro něj stává skutečnou tragédií. Z tohoto důvodu Yuri-Rak často způsobuje podráždění, mezi jinými dochází k častým konfliktům, a to jak v práci, tak v rodině. Je však obtížné najít člověka, který bude svědomitější, disciplinovanější a zodpovědnější, je rodiče, ale není vůdcem nebo stíhačem. Neuznává otevřený boj, je spíš jako intriky zákulisí, má vrozenou schopnost obejít nebezpečí. Přetrvávání, vytrvalost a vytrvalost této osoby mohou být záviděny.Jádro Yuri-Rak je velmi citlivá osoba, jako nikdo, kdo potřebuje lásku a podporu své rodiny. Pro něj je rodina jeho pevnost, která je mnohem dražší než cokoli na světě. Jako pravá rakovina člověk nikdy neopustí to, co kdysi padlo do svých "drápů", takže jeho rodina bude vždy žít v plné prosperitě.

Lví - člověk netrpělivý, hloupý a bezohledný, ale naprosto upřímný. On je neustále zapojený do různých dobrodružství, často hádky a smíří se s přáteli. Vždy hledá sílu a vyžaduje zvýšenou pozornost. Pocity tohoto muže vládnou nad jeho myslí, touha po luxusu, neohrabaný životní styl může nakonec vést k úplné samoty a chudobě. Juri-Lev má velmi vysoké nároky na druhé, ale vždy si dělá ústupky, kromě toho má laskavost a chválu. U člověka však neexistuje absolutně žádná agrese, zlost a podvod, je vždy spravedlivý a rád ochraňuje lidi, kteří jsou slabší. Je skvělým manipulátorem a v životě je často nevysvětlitelně šťastný, štěstí se z něj zřídka odvrací. Nepřátelé Jurije Lea jsou pýcha a marnost a jeho spojenci jsou nesobecká a smysluplná.Ve sňatku ví, jak zůstat věrný své ženě, pokusí se ji obklopit opatrně a pozorně, a zároveň se vždy podívá na jiné krásné ženy. Moudrý partner si rychle uvědomí, že je tento člověk poměrně snadný, ale v žádném případě se nemůže dotknout jeho sebeúcty.

Pannu - tichý, aktivní muž, který ví, jak zachovat své myšlenky a touhy v tajnosti. Je nositelem stabilního, konzervativního principu, jehož životním mottem je praktičnost a realismus. Yuri-Virgo volá všechny věci podle svých vlastních jmén a vyžaduje od ostatních stejné. Nejlepší charakterový znak tohoto muže - touha po neustálém růstu a seberealizaci. Pracuje pečlivě a pečlivě, snaží se bezproblémově pracovat. Nicméně může být nadměrná opatrnost, nedostatečná představivost a představivost, aby se člověku zabránilo v dosažení velkého úspěchu v životě. Někdy mu chybí oslavy a tolerance k slabosti ostatních lidí, stejně jako oduševnění při jednání s lidmi kolem sebe. Láska k pořádku může plynout hladce do mánie, pedantry a malichernosti. Životní partner Juri-Virgo si zvolí svou obvyklou opatrností a můžete si být jisti, že toto manželství bude trvat celý život.Bude spravovat farmu sám, dá ženě peníze za výdaje, zaplatí všechny účty sám, ušetří peníze na svém osobním bankovním účtu.

Váhy - věrný muž, zdvořilý a zdvořilý, ale trochu větrný. Šikovně maskuje prázdnotu a marnost za maskou dobročinnosti a za vzhled měkkosti leží pevná pozice, a proto je jeho ohebnost omezena. Vysoká intelektuálnost a zvědavost přivádí jeho přirozenou atraktivitu a schopnost dovedně se vyhnout konfliktu a najít kompromisy z něj činí velmi příjemnou osobu. Tato osoba však není schopna hlubokého projevu sympatií a empatie. Všechny jeho impulsy jsou povrchní a dobré touhy jsou ostentativní, ne upřímné. Yuri-Libra vždy udržuje malou vzdálenost od každého, i když má mnoho přátel, nejčastěji se cítí osamělý. V charakteru této osoby je nedostatek pevnosti a sebeovládání, takže se zřídka stává vůdcem nebo zaujímá vedoucí postavení. Vzhledem k tomu, že Yuri-Libra netoleruje osamělost, vstoupí do manželství brzy, a to může být užitečné manželství.Příčinou rozvodu může být nevěra člověka, protože větší člověk je těžké najít.

Scorpion - osobnost je nezávislá a kategorická. Jeho postava je kontrastována: na jedné straně je okouzlující a atraktivní a na straně druhé - krutá a nemilosrdná. Yuri-Scorpio, tento svět je prezentován jako agresivní prostředí, takže je vždy připraven na útok a obranu. Je obdařen velkou odvahou, že přerušení vůle tohoto muže je téměř nemožné. Silná energie, spojená s velkou pracovní schopností a vytrvalostí, může vést k velkému úspěchu v životě, ale pod podmínkou, že bude schopen nasměrovat své síly ke stvoření a nikoliv ke zničení. Žárlivost, pomstychtivost, zuřivost, mazanost Jurijska - Škorpióna mu mohou zhoršovat, on se mu podaří provokovat skandály a konflikty, a to i bez přání, protože je přirozeně náchylný k válce a zkáze. Tento člověk "hoří" do velkého věku, včetně lásky. Rodinný život s Yuri-Scorpiem nebude nikdy snadný, prostě neví, jak žít tiše a klidně.

Střelec - nejúspěšnější kombinace názvu a označení. Juri-Střelec je velice optimistický, přátelský, upřímný a velkorysý.Od přírody je bojovník, ale pro něj bojiště je práce, laboratoř, kancelář, tribuny, hory nebo pole. Má vrozenou touhu po všechno, co je nedosažitelné, neznámé, miluje cestování a různé dobrodružství. V životě má nevšední štěstí, snadno dosahuje výšek, kde musí pracovat jiný člověk po celá léta. Osud poskytl Yuri-Stagetari zvýšenému pocitu sebedůvěry, odvahy a odvahy a selhání nemohou po dlouhou dobu vyrazit ze sedla. Nejdůležitější věcí pro něj je svoboda, netoleruje žádné rámce a omezení, snaží se vyhnout odpovědnosti. Z tohoto důvodu člověk neochotně vstoupí do manželství a rozvod je snadný. Jeho žena by měla vzít v úvahu, že i po svatbě v životě této osoby se málo změní, bude se cítit osvobozen od závazků.

Kozoroh - muž je tvrdý a odolný jak fyzicky, tak i morálně. Secretive, tajně ambiciózní, žije ve skutečnosti, ví a miluje pracovat. Úspěch ho oslovuje mimořádnou silou a tento muž je schopen to dosáhnout. Yuri-Capricorn velmi respektuje tradice, respekt, stabilitu ve všem.Jeho nadměrná hrdost se často stává zdrojem utrpení pro tohoto muže, protože je z povahy citlivý a plachý, ale pečlivě ho skrývá. Málokdy mluví o svých osobních záležitostech a problémech a obratně skrývá své pocity pod maskou nepřístupnosti. Yuri-Capricorn má hodně práce, protože jedna z jeho důležitých životních hodnot je hmotná nezávislost. Pochybnosti a váhání při rozhodování, strach ze změn, tvrdohlavost a pedantství mohou být na cestě k velkému úspěchu nazývány nepřátelemi. V manželství je Yuri-Capricorn spolehlivým partnerem, ale jeho manželka by nikdy neměla kritizovat jej a vyvolávat žárlivost - to jistě zničí rodinné svazky.

Vodnář - nezávislý a okouzlující člověk, který se vyznačuje hlubokým myšlením, rozvinutou intuicí a láskou ke svobodě. Vždy se snaží vyniknout, překračovat hranice primitivnosti, nemá rád cesty. Pomoc pro milované, soucit, péče o ně nejsou jen slova pro něj, ale životní styl. Zdá se, že Yuri-Aquarius je přátel s celým světem, ale zpravidla nemá žádné skutečné přátele. Mnoho z nich považuje tuto osobu za "z tohoto světa", protože jeho mozok je nejčastěji zaneprázdněný a vytváří skvělé myšlenky a řešení problémů univerzální měřítka.Je pozoruhodný svou schopností myslet mimo krabici, miluje změnu ve všem. Chladí se však tak rychle, jak se rozsvítí, jeho nadšení nestačí dlouho. Je to rozptýlený snílek, stavitel hradů ve vzduchu. Jeho život může být mizerný, ale nikdy nebude šedý a monotónní. Rodinné hodnoty jsou pro Yuri-Aquarius velmi důležité, ale žena, která je zvyklá na stabilitu a výpočty, bude mít s sebou těžký čas.

Ryby - osoba je temperamentní a smyslná, má jemnou duševní organizaci. Jeho intuice je rozvinutější než logika a nejcennější je citlivost a reakce, schopnost empatie a soucit. Může pomoci tiše a z celého srdce, a ne za peníze a za show. Nicméně člověk je náchylný k melancholii a depresi, zvláště pokud se dostane do agresivního prostředí nebo je kritizován. Vzhledem k dualitě své povahy může Yuri-Pisces kombinovat fantazie a tvořivost s obchodními a praktickými touhy, kromě toho může být velkým intrikárem, který ví, jak provádět jemné zákulisní hry. Není vůbec mazaný a mazaný, i když je z přírody laskavý a přátelský.Je schopen se přizpůsobit, ale k boji a plavání proti toku se ukáže špatně. Tento člověk byl obecně vytvořen pro lásku, ne pro boj. Potřeba lásky v Yuri Pisces je neomezená, takže ve svém životě bude mnoho žen.Nejlépe články