Szaboveronika

Význam jména Zinaida


Význam jména Zinaida / Neznámá

Zinaida je poměrně vzácné jméno, nezasloužene zapomenuté v naší době. Mezitím se název téměř božský - Zenais volal milovanou dceru nejvyššího božstva antické mytologie, vládce bohů a lidí - řecký bůh Zeus. Překlad z starověkého řeckého, jméno Zinaida znamená "božský" nebo "narozený od Boha".

Toto vzácné, originální, jasné a krásné jméno má obrovský dopad na jeho majitele. Mezi majiteli tohoto jména Mnoho žen, všechny zanechaly své stopy na historii: Sovětský herečka Zinaida Kirijenko, ruský umělec Zinaida Serebryakova, Zinaida historici Udaltsov, básník a dramatik Zinaida Bitarová a mnoho dalších.

Nameday patroni svatých Zinaidy

Patrona všech Zinaida je považována za mučedníka Zinaidu z Tarsie, sestry apoštola Pavla. Během svého života žena vyléčila nemocné ve jménu Krista a přeměnila mnoho pohanů na křesťanskou víru. Pro svatou víru v Krista modlili kamenáři kamenem k smrti.

V naší době se ikona svatého mučedníka Zinaidy z Tária modlí za uzdravení duševní a tělesné nemoci.

Zinaida slaví narozeniny jednou ročně - 24. října (11. října podle kalendáře kostela, starý styl).

Název funkce

Nejdůležitějšími vlastnostmi všech Zinaidů jsou soběstačná mysl, studený výpočet a schopnost penetrace. Od zralého věku Zina dokonale chápe, kdy mlčet, a když můžete pustit emoce a křičet - můžete si být jisti, že nikdy nezmešká její výhodu.

Zina už od raného dětství ví, co chce, a záviděníhodnou vytrvalostí dosahuje požadovaného cíle. Má ostré mysl a věří mu mnohem víc než její srdce. Touha po dosažení svého cíle za každou cenu se může snadno změnit na egocentrismus - Zinaida bude pevně přesvědčena, že každý by měl dělat to, co chce. A pokud v běžném životě Zina dokáže skrýt své egocentrismus od ostatních, pak může více než získat zpět své rodinné příslušníky a podřízené.

Neměli byste se s Zinaidou hádat, je to těžké přesvědčit. Ale žena není schopná špatnosti, nechce mu zlo. Zinaida je silná vůle je spojena s stejně vysokou morálkou. Navzdory své tvrdohlavosti a drsné povaze Zina nebude kvůli svému cíli obětovat zájmy jiných lidí.

Jméno Zinaida obdarovává svého majitele dlouhou životností, tvrdou prací, láskou ke změně, stejně jako dvojznačnou povahou, díky níž žena zpochybňuje vše a kontroluje. Jakékoli informace jí slouží jako myšlenka, analýza a ne vždy správné závěry.

Navzdory všemu je Zina příjemná osoba pro komunikaci - obratně maskuje její nedostatky a negativní znakové rysy. Žena miluje peníze a luxus, ví, jak krásně lichotit a flirtovat krásně, oslovit komunikovat s vlivnými lidmi.

Zinaida má zřídkakdy přirozenou krásu, ale ví, jak se naučit sama sebe prezentovat příznivě a efektivně, takže nemá fanoušky žádné vady.

S věkem se povaha Zinaidy může změnit k lepšímu - žena se učí obcházet ostrými zákoutími, stává se trochu měkčím a uklidňujícím.

Zinaida má pocit krásy, porozumění harmonii a kráse. Má nějaké extrasenzorické schopnosti, často zájem o okultní vědy. Nicméně její jemná duchovnost, duchovní krása a mírumilovnost se často skrývají za povstaleckou povahou, kritickou myslí a touhou pohlížet na nic.

Další pozitivní vlastností Zinaidy je věrnost přátelství, stálosti a spolehlivosti. Ale je velmi důležité, aby se naučila, že se nezajímá o své vášně, jinak Zina snadno proklouzne do žravosti, sybaritismu a lenosti, které se pokusí maskovat jako okázalou inteligenci a zdvořilost.

Zinaida v dětství

Od dětství se Zinaida usiluje o vůdcovství, chce být ve všem prvním a kvůli tomu často konfliktuje se svými vrstevníky. Respektuje sílu a autoritu, a tak se snaží být před učiteli, na nich a před třídními vůdci.

Zina se daří dobře a ona ji opravdu ráda, když je nastavena jako příklad. Má vynikající vzpomínku, dívka může snadno obnovit události před mnoha lety. Často končí školu se zlatou medailí.

V dospívání všechny dívky sní o neobvyklých a tajemných jménech a Zinaida není výjimkou. Být velmi mladá, dívka se bude snažit o poloelitské společnosti, bude se chtít připojit k "zlaté mládí", ale s věkem to projde - střízlivější výpočet převažuje spíše než ambiciózní myšlenky.

V chování mladé Zinaidy vždycky cítí arogance a určitou chladnost, může neustále terorizovat své rodiče, dokud nedosáhne toho, co chce.V dospívání se stává pravidelným čtenářem diskoték a klubových párty, dokonce se začne táhnout do luxusního a bezstarostného života.

Těžká postava zabraňuje tomu, aby Zinochka měla mnoho přátel, ale s těmi, které existují, bude po celý život přátelem. Bude se kolem ní shromažďovat pevný a oddaný okruh přítelkyň, kteří budou schopni vyřešit všechny problémy.

Rodiče musí naučit dívku odpustit urážky a léčit ostatní s úctou. Dítě musí pochopit, že svět není povinen otáčet se kolem ní sama. Pokud se chování Zinaidy nedá opravit, v dospělosti její vztah s ostatními nebude snadný.

Zinaida je sexualita

Od dospívání, Zinaida má zvýšený zájem mezi muži - a to navzdory nedostatku zřejmé přírodní krásy. Upozorňuje na jasný vzhled, způsoby, půvabnou postavu a tajemné chování.

Zina ví, jak poslouchat člověka, aby se zdála slabá a zranitelná. Ale ostré zuby Zinina nepochybně najdou slabé místo v charakteru zvoleného a on se může nechtěně stát hedvábným.

V sexu není Zinaida nejvíce vášnivým partnerem, ale pokud miluje svého muže, pokusí se ho potěšit, možná i překvapení.Jeho manžel nikdy neodmítne sex, ukáže maximální cit a opatrnost. Zinaida ví, jak diverzifikovat sexuální život, ale ne častými změnami sexuálních partnerů, ale otevřeností sexuálních experimentů.

Zinaida ve sňatku, kompatibilita se jmény mužů

Zinaida je vášnivá a snadno závislá osoba, takže manželství obvykle vychází brzy a s velkou láskou. Ona je přitahována silnými a vášnivými muži, ale obvykle se ožení s potenciálním henpecked a tchýně-syn.

Měkké a ženské venku, žena má despotický charakter, což je zvláště výrazné v manželství. Často se první sňatek Zinaidy zhroutí a během rozvodového řízení Zinaida zabalí svého bývalého zrazeného jako lepkavý. Utíkat se z takové ženy není snadné, jen když ji sama chce.

Po zvednutí svého manžela do paty bude Zinaida stále navždy nespokojená - nyní s tím, že její manžel nevykazuje správnou sílu postavy. Manžel se může vyrovnat s velícím druhem své ženy, nebo manželství je odsouzeno k neúspěchu.

Zinaida rychle vezme všechny peníze do svých křehkých rukou a její dům bude vždycky "plná mísa".Vždycky ví nejlépe, co její členové potřebují.

Zinaida je horlivá a dokonce trochu pletlá milenka, ale nic nebude litovat za to, že zorganizuje své rodinné hnízdo. Je praktická a ve svém domě nebude místo pro další odpad. Zina dobře vaří, miluje zachovávat a dělá sešívání. Můžete si být jisti, že Zinaida udělá vše, aby ji učinila doma závidění ostatních.

Může být rozmarná, náročná, zodpovědná ve vztahu k ostatním, ale současně reagovat, velkoryse, pečovat o příbuzné a příbuzné.

Zinaida děti budou více přitahovány k jejímu otci - despotický charakter jejich matky bude jejich. Zina splňuje přísnou výchovu, nevychovává děti.

Žena musí pochopit, že pro šťastné manželství finanční pohoda sama o sobě nestačí, spíše naopak, vzájemná úcta a důvěra jsou mnohem důležitější. Bohužel tato moudrost přichází k Zinaidě pouze s věkem.

Úspěšné manželství je možné s muži jménem Ivan, Bogdan, Vladimir, Zakhar, Grigory, Michail, Jurij a Stepan. Vyhněte se vztahům s římským, jaroslavským, Denisovým, Danilovým, Vadímem, Alexandrem, Ignátem a Antonem.

Zinaida zdraví

Obecně platí, že Zinaida má dobré zdraví, ale i taková energická žena potřebuje odpočinek a mír, na který často zapomíná. Stres může výrazně oslabit nervový systém žen, zejména ve stáří. Zinaida se musí naučit, jak se zbavit negativních myšlenek a emocí.

Zinaida by v žádném případě neměla pít alkohol ani v malém množství - má přirozené předpoklady k alkoholismu. Žena by měla být pozorná vůči srdečním onemocněním a onemocněním jater, dávejte pozor na ischias a revmatismus.

Zvídavost je přirozeně udělena Zinaidě, ale za podmínky, že se vzdává alkoholu a kouření.

Obchod a kariéra

Navzdory skutečnosti, že Zinaida má silnou vůli, dává si drobné úkoly, takže se zřídka dostává na vrchol kariéry. Pokud se jí její práce nelíbí, dá se snadno a najde další.

Zinaida může být bezpečně pověřena zodpovědnou a náročnou prací, dokáže s ní dokonale zvládnout. Podnikatelský duch umožní ženě dosáhnout úspěchu při obchodování a provozování vlastního podnikání.

Zinaida má vynikající oratorické schopnosti, takže se může zapojit do politiky, žurnalistiky nebo žurnalistiky.Zina jistě potěší práci související s finančními, účetními, dokumentačními a organizačními činnostmi.

Zinaida se stane dobrým bankovním dělníkem, sekretářkou, ekonomou, obchodníkem, obchodníkem, notářem nebo právníkem. Může být vynikající vůdce - práce na výsledku bude pro ni nejdůležitější.

Učitelka nebo učitelka z Ziny se ukáže jako příliš vybíravá, dokonce despotická, takže by neměla jít do této profese.

Talismany pro Zinaidu

  • Patron planety - Pluto.
  • Znamení znamení svatého patrona - Štír.
  • Nejlepší čas roku je léto, nejlepší den v týdnu je úterý.
  • Barva, která přináší štěstí, je zelená, hnědá, smaragdová.
  • Totem rostlina - chryzantém a borovice. Chrysanthemum - krásná květina, symbolizující dlouhověkost, štěstí a loajalitu. Pine - symbol stálosti, síly, mužnosti a štěstí. Na východě je borovice spojena s dlouhou životností a odolností vůči všem životním problémům a v křesťanství borovice personifikuje životní sílu a oddanost víře.
  • Totem zvíře - škorpión, který je symbolem moudrosti, spravedlnosti a také nějaké duality.Zdá se, že je malý a neškodný, ale zároveň je smrtelně jedovatý.
  • Kamenný maskot - smaragd. Je považován za kámen moudrosti, pragmatismu a opatrnosti. Smaragd přispívá k posunu kariérního žebříčku, posiluje duševní schopnosti a soustředění pozornosti, dává předvídavost. Ale Zinaida by si měla být vědoma, že smaragd přináší štěstí jen slušným a morálním lidem a pokrytcům a lhářům slibuje jen neštěstí a nemoci.

Horoskop pro Zinaidu

Aries - uvolněná a přímočará osobnost s návyky vedení. Vždy říká, co si myslí, že se nezajímá o pocity druhých. Zákony jsou vždy rozhodující a velkým způsobem, ale ne vždy úspěšně. Muži z Zinaidy-Aries jsou blázni - ví, jak se účinně aplikovat. Jako manželé potřebuje silného muže, jinak se okamžitě dostane do kategorie henpecked.

Taurus - pacientka a spolehlivá žena, která zná její hodnotu. Nevystavuje své ctnosti show, nesnaží se nikomu dokázat nic, ale vždycky stojí sám na sebe. Ona vede klidný a měřený život, v manželství s potěšením přechází otěže kontroly na svého manžela.

Dvojčata - optimistou a záchrannou linií, dívá se na svět s očima široce otevřenými.Je snadné se unést, ale také snadno hodí začátek podnikání kvůli jinému, zajímavějšímu v její názorové myšlence. Často mění pracovní místa, přinejmenším často mění partnery. Impermanence je jeho hlavní nevýhodou.

Rakovina - laskavá a smyslná žena, která se bojí změny. Je připojena k lidem, k týmu, ke svému manželovi a obává se, že ve svém životě něco změní, i když s ní není spokojená. On miluje pořádek ve všem, netoleruje žádný chaos, včetně ve sprše. V lásce, vždy vedené srdcem, ne myslí.

Lví - narozená umělkyně a hraje nejen na jevišti, ale také v životě. Změní své role podle okolností, přizpůsobí se lidem a snadno se dostane do důvěry. Muži se často stanou jeho obětmi, aniž by si toho všimli.

Pannu - snadná komunikace zvídavé povahy, schopná vykoupit partnera. Dokáže racionálně přemýšlet a těžit z jakékoliv situace. Velice oceňuje svobodu, takže potřebuje manžela, který ji nijak neomezí. Kromě toho bude muset převzít finanční podporu rodiny.

Váhy - velkorysá a choulostivá osoba, která nikomu neřeší úmyslně.Její myšlenky jsou obvykle čisté a ušlechtilé, ale s ostatními obvykle drží trochu oddělené a co nejpřesnější. Flirtování mužů je pro ni příjemné, ale Zinaida-Libra ví, jak být věrná svému muži.

Scorpion - nestálý a tvrdohlavý člověk, který neví, jak ovládat své emoce. Pokud má zájem, bude tvrdě pracovat až do výsledku, pokud zájem zmizí, Zinaida okamžitě ukončí práci, kterou začala. Stejný příběh je s muži: dnes miluje, zítra ji o ni nezajímá.

Střelec - marná a ambiciózní povaha, velmi si jisti. Ví, jak skrýt své ambice a touhy, na první pohled vypadá jako silná a sebejistá žena. Ale její duše je vždy v turbulencích, nikdy není zcela upřímná. U mužů nemá velký úspěch, protože se chová nepřirozeně - Zinaida se velmi bojí, že její partner bude zklamán a opustí ji.

Kozoroh - praktická a sebevědomá žena, která ví, jak evokovat a ospravedlnit důvěru. Ona je vytrvalá a trpělivá, jasně následuje cíl, zatímco z oblohy není dost hvězd, vždy si myslí, že je skutečná a pragmatické. Netoleruje koketování a pokrytectví.Zinaida-Capricorn byla vytvořena pro rodinu, pro jejího manžela se stane spolehlivým a věrným přítelem.

Vodnář - nezávislá a impulzivní povaha, schopná myslet mimo krabici. Může svěřit jakoukoli práci - přivede ji k logickému konci, nikoliv na to, aby ji ukládala. Schopný oddělit hlavní od minor. Preferuje být přátelé s muži, kteří mají úspěch.

Ryby - nervózní a smyslná žena, která často ostatním stále nepochopí. Má svůj vlastní pohled na svět - sofistikované a náročné. Zinaida-Pisces nemá prakticky žádné přátele, ale je tu spousta mužských obdivovatelů, kteří jsou přitahováni její záhadou a odloučením. Ale její požadavky jsou příliš vysoké, takže se s nimi nemůže setkat. To všechno, které Zinaida chybí, je trochu jednoduché.Nejlépe články