Szaboveronika

Hodnota jména Zlata


Hodnota jména Zlata / Neznámá

Vzácné a eufonické jméno Zlata má několik verzí původu. Jeho převládající rozložení v muslimském prostředí zemí východní Evropy nás přivádí k připomenutí starověkého Řecka "Chris", který doslovně znamená "zlatý" nebo "zlatý". Často se dívky a ženy jménem Zlatá nacházejí v evropské části Ruska, což se vysvětluje jeho souladem se starobylým slovanským slovem "zlato". Někteří učenci věří, že jméno Zlata pochází z židovské kultury, jelikož v jidiš existuje jeho analog, znějící jako Zlote. Existuje starší židovská verze Goldy, tedy "zlatá".

Varianty jména Zlata existují většinou ve slovanských jazycích. Například v České republice se dívky volá Zlatus, a v Srbsku - Zlatia. Nicméně existují ženy s podobným názvem v jiných oblastech světa. Takže v angličtině to zní jako Zlata, v čínštině - Zalata, v korejštině - Jellat, v Japonsku - Dzurata a v arabských zemích - Zulatana.

Mezi ženami se vzácným jménem Zlatá není tolik slavných osobností, které jsou primárně kvůli omezené distribuci.Nicméně stále můžete najít mnoho populárních lidí. Nejslavnější sovětská výtvarnice Zlata Byzova, ruská klavíristka Zlata Chochieva, ruská opera diva Zlata Bulyčeva, ukrajinská zpěvačka Zlata Ognevič a moldavská skladatelka Zlata Tkachová.

Pokud chcete zavolat Zlata, můžete si vybrat z několika zkratek: Lata, Latty, Latka, Zlatka, Zlatuška, Zlatochka, Latuška, Latochka, Zlatonka.

Jmenovaní a svatí patroni

Pro dívku jménem Zlata není při výběru svatého patrona několik verzí. Všichni naleznou přímluvu svaté Zlaté (Christi) Moglenského. Tato jednoduchá žena se narodila a vyrůstala v chudé bulharské rodině, která se nadále držovala křesťanského náboženství během doby turecké vlády a vlády islámu.

Dívka se vyznačovala úžasnou krásou, silnou povahou a neochvějnou vírou v Krista, ale měla smůlu vyvolat hříšnou vášeň u bohatého tureckého obchodníka. Po dlouhou dobu neúnavně, ale bez úspěchu, hledala její přízeň. Zlata se nemohla vzdát svého náboženství kvůli manželství s muslimem, jako kdyby na to nebyla nakloněna svými medovými slovy, bohatými sliby a strašnými hrozbami.Nakonec ten nešťastný fanoušek ukradl dívku, ale nepodařilo se jí zlomit odpor ani mučením a zrazil strašný trest.

Pro svou vytrvalost a věrnost křesťanství 13. října 1912 byl kanonizován Velký mučedník Zlata. V katolickém světě se svatý připomíná 13. a 18. října a ortodoxní křesťané žijící v gregoriánském kalendáři by měli být oslavováni 26. října nebo 31. října.

Název funkce

Stejně jako u každého muže, žena jménem Zlata má jak pozitivní, tak negativní vlastnosti. Nicméně se učí brzy rozpoznat své silné a slabé stránky, ovládat je, vyvíjet pozitivní sklony a potlačovat špatné sklony.

 • Latti přitahuje k ní snadné komunikaci, schopnost přijímat upřímné potěšení z jakékoliv zábavy.
 • Dívky s názvem Lata jsou odlišné od svých vrstevníků s vrozenou milostí a kouzlem, atraktivním vzhledem a vynikající chutí. Smysl proměnlivosti ji nikdy nezmění jak v oblečení, tak v make-upu.
 • Zlata je obdařena zdravými ambicemi a vážným postojem k životu. Dává přednost tomu, že plánuje svůj život už několik let a systematicky dosahuje svých cílů.
 • Kromě toho je bohatství vždy na straně Zlatkí, dokonce i v situaci, kdy se zdá, že fiasko je nevyhnutelné. Na poslední chvíli jsou vždy zázračné okolnosti, které jí umožňují uniknout bez ztráty z nejvíce matoucího škrábanců.

Navzdory množství atraktivních prvků, jméno Zlata připravuje pro svou milenku spousty úskalí.

 • Její nepopiratelná zvědavost se často stává příčinou nepříznivého obratu v osudu.
 • Sobeckost a marnost přimějí k jednání skutky pouze k jejich vlastnímu prospěchu, který se ne vždy setkává s příznivou zpětnou vazbou od kolegů, příbuzných a přátel.
 • Zvláštní nároky na životní podmínky, stejně jako na slova a jednání ostatních, činí Zlata nesprávně, a to i přes vrozenou lahůdku. Není však vždy přesvědčena, že by měla být dodržena stejná vysoká kritéria.
 • Latti je poznamenáno zhoubnou nerozhodností, a proto po dlouhých váhách mohou někdy silné emoce převažovat nad zdravým rozumem. A výsledek je tak smutný, že vás přemýšlí o přítomnosti zlého kamene.

Povaha žen jmenovaných Zlata do značné míry závisí na tom, v jakém ročním období se narodili.

 • Základem povahy zimní narozeniny je neustálá touha po akci.Ona prostě není schopna dlouho sedět, pasivně přemýšlet o budoucích plánech a o životnosti. Neustálá ambice a nafouknuté ambice vyžadují, aby se okamžitě využily všechny šance, které byly předloženy k dosažení cíle, ať už je to osobní štěstí nebo kariérní růst. Stejně jako všichni Zlata je zimní hypostáza společenská a emocionální, ale občas omezovala její impulsy. Z velkého počtu známých se jen málo může spojit se skutečnými přáteli Latti, protože je velmi selektivní vůči těm, které zahrnuje ve svém vnitřním kruhu. Mezi mnoha obdivovatelkami ženského kouzla a tajemným kouzlem Zlaté, nikdo nemá pocit, že se stane předmětem jejího upřímného uklidnění.
 • Jarní zlato vytváří plný dojem z necitlivé a obezřetné ženy. Současně si jen málo lidí uvědomuje, že pod touto maskou na ledu je zuřivý plamen všech druhů vášní. Extrémně chladný a zdrženlivý Latti je zachycen romantickými představami o světě obecně ao mužích zvláště. To je důvod, proč se její osobní život často nepřidává. Šťastný vztah s opačným pohlavím a prosperující manželství je možný pouze v případěpokud Zlata najde sílu se rozloučit s iluzemi včas a přijímat muže tak, jak jsou, se všemi výhodami a nevýhodami. Změny ve výhledu budou mít prospěch a kariérní předstírání, což umožní, aby Latty zaujala místo ve vybrané profesi, hodná jejích talentů a znalostí.
 • Zlata, narozená v letní sezóně, prostě nemůže skrývat svou emocionalitu a pohled na život. Taková nepředstavitelná upřímnost obvykle disponuje ostatními, ale někdy způsobuje různé problémy. Nadměrná otevřenost a nerozhodnost neumožňují, aby letní Zlata byla šťastná, čímž byla příliš zranitelná vůči každodenní hrubosti. Pokud bude letní narozenina schopna změnit svůj pohled na svět a naučit se najít pozitivní i v každodenním životě, pak její vztah se světem a lidmi se okamžitě změní k lepšímu.
 • Podzimní Latty je skutečně tvůrčí člověk, citlivý a příliš emocionální. Upřímné impulsy, snadná příroda a skvělý smysl pro humor přitahují k ní spoustu přátel a fanoušků, ale často slouží jako příčina vážných problémů. Koneckonců, zdravý rozum při rozhodování na podzim, Zlata vždy zůstává na posledním místě.Přes společenskou a společenskou povahu je tato expresivní povaha často navštěvována smutkem a pocity osamělosti, které mají na její osobnost destruktivní vliv. Pro zlato je prostě kontraindikováno, aby byl smutný a cítil se opuštěný, protože to velmi rychle vede k prodloužení depresí.

Dětství

Zlatá Zlatá od raného věku se svým rodiči líbí inteligencí a zvědavostí. Snadno a velmi snadno pochopí nové poznatky, získává neznámé dovednosti, a proto se učí snadno ve škole, ale pouze v těch tématech, které ji zajímá. Latty nenávidí nudu a rutinu a nedostatek vytrvalosti a nadměrné emocionality jí nedovolí uspět v nudné činnosti.

Ve spojení se svými přáteli a spolužáky se vyznačuje touhou po spravedlnosti a úžasnou věrností svým přátelům. Jakýkoli projev lži a zrady však dívka vnímá velmi bolestně a navždy vylučuje "zločince" z kruhu její komunikace.

Od dětství má Zlata klidný a poslušný charakter. Nemá ráda zaútočit na konflikty a vytvářet konflikty, vždy si udržuje svůj názor pro sebe a neposkytuje to ostatním.Zároveň se Latina pohybuje na svůj cíl s překvapivou houževnatostí, někdy se proměňuje v "zadek" tvrdohlavost.

Zdvořilá, laskavá a smyslná dívka snadno získává přízeň dospělých i vrstevníků, ale v každé společnosti si přeje zůstat trochu od sebe. Ona zachovává tuto kvalitu po zbytek svého života, čas od času odešel do světa jejích fantazií. Nicméně, tendence k snu nezasahuje do Zlaty od mladého věku, je naprosto střízlivé posoudit jeho vyhlídky do budoucnosti a pak je úspěšně realizovat.

Zdraví

Nejčastěji se typ znaku Zlata týká cholerikálních osob, a proto může nějaká rutina vést k duševním poruchám a depresím. Zbytek zdraví této ženy může jen záviset. Od raného věku si není vědoma onemocnění a zranění a sportovní láska vám umožňuje udržet se v dobré kondici až do stáří. Postupem času si příroda stále vybírá svoji daň, a proto ve vyspělých letech často trpí problémy s trávením a poruchou nervového systému.

Sexualita

V Zlata jsou harmonicky kombinovány vnější kouzlo a vnitřní přitažlivost.Z povahy je ženská a půvabná a neustálá péče o vzhled spolu s vynikajícím vkusem činí Latti neuvěřitelně atraktivní pro opačné pohlaví. Roztomilý vzhled harmonicky doplněný příjemnými způsoby, snadnou komunikací, velkým smyslem pro humor a bohatou erudicí. Toto nejen dělá dívku do požadovaného sexuálního předmětu, ale také ji činí skutečným přítelem a zajímavým partnerem.

Navzdory četným obdivovatelům vstupuje do sexuálních vztahů pozdě a je extrémně neochotná, preferuje být přátelé a nespí s muži. Je to kvůli její úžasné lhostejnosti k intimní straně života. Dívka nenachází žádný zvláštní smysl nebo potěšení z pohlaví, a proto nevyžaduje ozdoby a zdlouhavé předehry. Takový chlad se často stává překážkou pro pokračování vztahu, pokud partner není připraven neustále ukazovat trpělivost a vynalézavost v lásce. Malý vývoj spiknutí však neznepokojuje Zlatou, která se k jejímu chladu v sexu vztahuje spíše lhostejně.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Mladá Zlata snadno mění své fanoušky a vůbec se neusiluje o manželství. Žije snadno a klidně, aniž by přemýšlela o vyhlídkách jejích románů. Koneckonců atraktivní vzhled a osobní kouzlo jí přináší vzhled stále více nových obdivovatelů s manželskými záměry a žízní svobody a nezávislosti nám nedovoluje omezit se vážnými a dlouhodobými vztahy.

V průběhu času se však priority mění a vyspělá Latty začne přemýšlet o budování rodinného hnízda. Ona přistupuje k hledání její jediný velmi důkladně, aby velmi náročné na žadatele o její ruku a srdce, a to jak morální a intelektuální, a finančně. Ale ten, kdo splňuje všechna kritéria a získává lásku krásné ženy, bude odměněn nesmírnou oddaností svého zvoleného. Koneckonců, Zlata se v manželství prostě rozvine, zcela věnuje svůj život svému manželovi, ale pouze pokud na ni reaguje se stejnou oddaností a věrností.

Latti je skvělá matka a milenka. Rychle a šikovně tkví rodinné hnízdo a vytváří v domě teplou a útulnou atmosféru.Zlata se nelíbí po skandálech a hádkách, přeměňuje veškeré domácí problémy na drobné drobnosti, které nemohou zničit klid a harmonii v rodině.

Nejvhodnějšími manželkami pro Zlata budou žadatelé s názvy: Dmitrij, Sergej, Andrey, Alexej, Alexandr, Maxim, Vladimír, Denis, Roman, Vitaly, Igor, Vyacheslav. Je velmi nežádoucí spojit svůj život s Eugenem, Artem a Nikolajem.

Obchod a kariéra

Zlata schopnost provádět několik úkolů najednou činí z ní nepostradatelného pracovníka ve vybraném oboru. Je iniciativní a nezávislá, nebojí se převzít zodpovědnost a snadno se setká s lidmi, bude-li to nutné, může vystupovat výmluvně na veřejnosti, má vysokou odpovědnost za výsledky své práce a záviděníhodný diplomatický talent. Všechny tyto vlastnosti pomáhají Latty snadno vylézt na kariéru a dosáhnout vysokého výkonu.

Nicméně pokud se rozhodne, že její povinnosti se staly nudnou rutinou, okamžitě změní své pole působnosti, zejména proto, že její vrozené nadání umožnilo Zlatu snadno dosáhnout úspěchu v celé řadě profesí, od novináře a televizního moderátora až po letadla a překladatele.

Zvláště zvláštní, ale materiálová složka hraje pro praktické Latty není hlavní roli. V popředí pro ni je vždy mravní uspokojení z práce, potěšení z procesu a úspěšného výsledku. Zlata je vždy přesvědčena o svých schopnostech a je schopna vést k úspěšnému dokončení nejvíce nepromýšleného projektu, za který je oceněna vedením, podřízeným respektem a kolegami.

Talismany pro Zlatu

 • Patronou planety je Uran, Jupiter.
 • Prvek - voda.
 • Znamení znamení svatého patrona - Štír.
 • Nejúspěšnějším obdobím roku je podzim.
 • Nejúspěšnější den v týdnu je pondělí.
 • Šťastná barva - červená, fialová. Červená dodává sebevědomí nerozhodnému Zlata a fialová bude zdůrazňovat citlivost a jemnou duševní organizaci.
 • Totem zvíře - slon, elektrická rampa. Slon symbolizuje moudrost a přízeň štěstí, přitahuje hodně štěstí v lásce a hmotnou sféru, zaručuje šťastné manželství. Elektrický svah zdůrazňuje otevřenost a vstřícnost Zlata, zároveň znamená nedbalost a nezávislost jejího charakteru.
 • Totem rostlina - mimosa, bazalka.Jemná mimosa je ztělesněním citlivosti a citlivosti Zlata, zatímco bazalka přitahuje lásku a energii k ní, chrání před zlami a nehodami.
 • Kamenný talisman - diamant, skalní křišťál. Diamant symbolizuje čistotu a nevinnost, ale současně také znamená sílu a sílu ducha. Přispívá k uklidnění pozemských vášní a současně poskytuje vhled, pomáhá harmonizovat okolní prostor s příliš emocionálními jednotlivci. Skalní křišťál dělá život své milenky uvolněnější a vyváženější, přitahuje věrnost a stálost. Jeho přítomnost přispívá k koncentraci pozornosti a vzniku nového pohledu na známé věci.

Horoskop

Aries - tráví život v úsilí o materiální zboží, často zapomíná na morální principy. Její asertivní a dominantní postava jí umožňuje uspět v podnikání, ale vede k tomu, že na cestě k prosperitě zůstávají podvedené a ponižované lidi, z nichž mnozí se proměňují v nepřátele. Senzualita a záviděníhodný temperament činí Zlata-Aries nejen vášnivým milencem, ale také neuvěřitelným majitelem, který nebude tolerovat zradu.

Taurus - za každých okolností usiluje o klidnou a měřenou existenci. Ráda pracuje usilovně a smysluplně v pohodlném rytmu a všechny okolnosti vyšší moci, které příjemně oživují životy většiny lidí, se pro Zlatou Tauri stávají skutečnou katastrofou. Tato žena se snaží udržet neutralitu v jakékoliv konfliktní situaci, přičemž zůstává uzavřená a nedobytná. Vítězství její lásky není snadné, ale někdo, komu Latty dá své srdce, si může být jistá její neohraničenou oddaností.

Dvojčata - vyznačují se nepotlačitelnou vitalitou a touhou vždy zůstat v samém centru událostí. Nadměrná komunikace, únavné lidi, pro Gold-Twin, se stává nezbytnou nutností, v nepřítomnosti které se okamžitě zhoršuje. Jedinou významnou nevýhodou této aktivní a energické osoby je nepřítomnost vektoru při aplikaci sil. Nepodařilo se mu dokončit žádnou práci, protože strávila čas a energii na sekundárních cílech. Windiness a láskavost vedou k tomu, že řada románů se nikdy nezmění v manželství.

Rakovina - toto znamení, stejně jako všechny zlaté, se vyznačuje vnější atraktivitou, zvláštním kouzlem a kouzlem, které láká opačného pohlaví.Brzy se však šťastný fanoušek dozví, že za krásným "obalem" leží uzavřená a spíše nepříjemná osobnost. V něm je zázračný pohled na svět a tendence ke konfliktu zázračně spojen s převisem nad jejich zvoleným. Ne každý muž dokáže najít takový složitý člověk, a proto je mezi Zlatcem-Rakovem mnoho žen.

Lví - zdůrazňuje poctivost a nadměrnou přímočarost, což není vždy dobrý vliv na komunikaci s přáteli a kolegy. Kritika Zlaté-Levové je zvláště negativní pro její profesionální aktivity. Navíc, s láskyplnou láskou, péčí a citlivostí v rodině, Latty očekává stejný postoj od příbuzných, a pokud nesplní očekávání, vždy se pomstí s zákeřnými a sofistikovanými.

Pannu - vždy moudré a rozumné, praktické a racionální. Neumožňuje, aby emoce převažovaly nad důvodem, a proto s určitou oddaností a tvrdou prací dosahuje vždy vynikajících úspěchů v profesionální sféře. Nadměrné oddanost práci však nezanechává prostor pro osobní život, což často vede Zlata-Virgo k dokončení samoty.

Váhy - laskavý a sympatický, podívejte se na život s optimismem a dokonce s lehkostí. Takové charakteristické znaky činí Zlata-Libru půvabnou a atraktivní osobou, ale přinášejí jí spoustu potíží. Windy Zlata se často zamiluje, ale nedokáže zastavit svou pozornost na určitou vybranou. Kdo se rozhodne vzít ji v manželce, bude muset vynaložit mnoho úsilí na uklidnění této bezohledné a bezstarostné přírody.

Scorpion - excentrický a sebevědomý až do bodu absurdity. Taková Zlata prostě nemůže existovat bez neustálé pozornosti druhých, bez obdivu a obdivu. Všechno v jejím životě by mělo být perfektní a luxusní: práce, doma, šatník, muži. Je logické, že slabá strunka jejího charakteru, na níž je tak snadné hrát zkušeného manipulátora, je láska k oblibě a komplimentům. Tak může člověk opravdu zamilovaný získat přízeň Zlata-Štíra. Nicméně, než se rozhodnete podniknout takový krok, stojí za to přemýšlet více než jednou. Ve skutečnosti, jako společník života, Latty je naprosto nesnesitelná.

Střelec - neporazitelně přitahuje opačný sex se svým temperamentem a nepředvídatelností.To je jen křehké a neklid přírody ve velkých dávkách velmi rychle se obrátit od výhod k nevýhodám, dělat život vyvolených Zlata-Střelec skutečný test pocitů. Je pravda, že současně je tak vášnivá a spontánní, tak otevřená lásce a připravená na jakýkoli šílenství kvůli své druhé polovině, že nedobrovolně odpustila několik nadměrných domácích aktivit.

Kozoroh - ztělesnění zdravého rozumu, světské moudrosti a odborného úsudku. Nedělá jediné rozhodnutí, než si o tom myslí. Pocity a emoce nemají moc nad chladnou myslí Zlata-Kozoroha. Tyto vlastnosti získaly univerzální respekt, a to jak v rodině, tak v práci. Koneckonců, je to Latti, který jej činí konečnou autoritu, když dělá obtížné rozhodnutí, je to ona, která je požádána o podporu, radu a porozumění. Její pocit pro zvolené je vždy hluboký a spolehlivý a její manželství je stabilní a bezpečné.

Vodnář - má atraktivní vzhled a osobní kouzlo, a proto snadno porazí lásku a obdiv ostatních. Málokdo však ví, že za velkolepou fasádou leží malá a nekonzistentní povaha.Zlata-Aquarius je pohodlný pouze ve svém samostatném světě, kde závisti a nevědomost, drby a žárlivost nepronikují z vnějšího prostředí. Bude šťastná pouze s mužem, který vždy souhlasí s hraním "druhého houslí" ve sňatku, skromně zůstává ve stínu svého manžela.

Ryby - se vyznačují zvláštním oddělením od reálného světa, což činí takovou Zlatu zranitelnou a podezřelou ze všech vnějších projevů. Latti-Fish se skrývá z reality ve fiktivním světě a postupně se stává "bílou vránu". Profesní činnost neumožňuje zcela opustit společnost jiných, jako je ona. Mnozí fanoušci téměř nemají šanci na reciprocitu, ale pokud je mezi nimi nalezen člověk, který inspiroval důvěru a pocit bezpečí, jistě s ním bude spokojen.Nejlépe články